Keresés

Részletes keresés

LAJKA Creative Commons License 2002.09.16 0 0 22
Megváltozott tudatállapot kell hozzá, egyfajta közös tudatmező. ha egyedül otthon a kertben akarja valaki megcsinálni, nem valószinű, hogy sikerülne. Az egész napos összehangolódás, felkőszülés kialakitja a megfelelő állaoptot.
A tűzjárás fizikailag: egy nagy máglya leég, szétgereglyézzük a parazsat egy sétatérré, és a sárgán-vörösen izzó parázson megyünk át mezitláb, úgy, hogy ne legyen baj belőle.
Előzmény: Tzsolt (21)
Tzsolt Creative Commons License 2002.09.16 0 0 21
Nem offként tettem fel a kérdést, csak a meditációnál értem a transzot, de a tűzjárásban nem látok semmi különlegeset, ami transz állapotot eredményez.
Most a transz segíti a tűzjárást, vagy a tűzjárás idézi elő a transz állapotot?
Más: Mit értesz Te tűzjáráson?
Előzmény: LAJKA (20)
LAJKA Creative Commons License 2002.09.16 0 0 20
nem teljesen értem a kérdést. Mi csináljuk, nem filózunk rajta. Egy erős beavatás, amiben megtapasztalhatod, hogy sokkal több mindent képes vaqgy megtenni, mint amire tudatosan képesnek érzed magad. A belső hang megtalálása.
Előzmény: Tzsolt (19)
Tzsolt Creative Commons License 2002.09.16 0 0 19
Mi is az a tűzjárás? Értsd: Mi is a misztikája?
Előzmény: LAJKA (15)
LAJKA Creative Commons License 2002.09.16 0 0 18
LAJKA Creative Commons License 2002.09.16 0 0 17
LAJKA Creative Commons License 2002.09.16 0 0 16
Az előző helyesen
Előzmény: Vízerőművek kellenek (11)
LAJKA Creative Commons License 2002.09.16 0 0 15
A legfontosabb:semmilyen könyv olvasása nem ér annyit, mkint az élményből tanulás. tehát ki kell próbálni, ami érdekel. Én voltam tűzjárásokon, dinamikus meditációkon, beavatásokon, és életem egyik legfontosabb hatásaivá váltak az ottani élmények és emberek, akikkel együtt voltam. A www.önismeret.hu oldalon egy csomó programról van infó, én ezek közül a Vörös Ákos által tartott csoportokon vettem részt, és jó szivvel ajánlom.
Előzmény: Vízerőművek kellenek (11)
bélla Creative Commons License 2002.09.14 0 0 14
Ha esetleg mellélépsz, akkor is beleeshetsz.
Előzmény: Vízerőművek kellenek (-)
devereaux Creative Commons License 2002.09.14 0 0 13
Figyelj, ha hiszel az ilyesmiben, akkor mégis inkább svmmvm bonvm olvtárs módszerét javallom. :)
Előzmény: Vízerőművek kellenek (10)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.09.14 0 0 12
Bocs a szóismétlésért szóismétlélsért.
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.09.14 0 0 11
Tudsz mondani bővebbet esetleg?
Előzmény: LAJKA (7)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.09.14 0 0 10
Úgy tudtam, a transz nem csak ilyen ezoterikus dolog, hanem ténylegesen létező, előidézhető tudatállapot. Mert ebben a sok ezoterikus dologban nem igazán tudok hinni. Éppen a többezer forintos könyvvásárlásokat megspórolandó nyitottam ezt a topicot. Na jó, majd talán beszerzek 1 vagy 2 könyvet. Címeket tudtok mondani esetleg?
Előzmény: devereaux (9)
devereaux Creative Commons License 2002.09.14 0 0 9
Vegyél Édesvíz Kiadós könyvet! Utána még meg is reikizheted a fikuszodat. A bölcsességek - újonnan felfedezett - tárháza végtelen lehetőséget kínál. :)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2002.09.13 0 0 8
pálinka:)
Előzmény: LAJKA (7)
LAJKA Creative Commons License 2002.09.13 0 0 7
megvannak a megfelelő alkalmak. Pl. transztánc, transzlégzés, mantraénelés, beavatások
Előzmény: Vízerőművek kellenek (-)
csapo Creative Commons License 2002.09.12 0 0 6
Rejtő Jenő Három testőr Afrikában.
Előzmény: Vízerőművek kellenek (5)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.09.11 0 0 5
Hú, honnan olyan ismerős ez a név? P.Howard?
Előzmény: csapo (4)
csapo Creative Commons License 2002.09.11 0 0 4
Igyál meg egy liter vörösbort. Tuskó Hopkinsznak bevált.
Előzmény: Vízerőművek kellenek (-)
Vigor Creative Commons License 2002.09.11 0 0 3
Énekeljél Queen-számokat.
Előzmény: Vízerőművek kellenek (1)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.09.11 0 0 2
Mármint ez az akárhogy itt nem válasz a hogyra, csak minden módszer érdekel.
Előzmény: Vízerőművek kellenek (1)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.09.11 0 0 1
Höhö. Nem. De azt hittem, legalább nullázol egyet. Na az a lényeg, hogy én csak az érzést akarom megtapasztalni, és arra vagyok kíváncsi, hogy hogy lehet ezt elérni (akárhogy).
Előzmény: vésztartalék (0)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.09.11 0 0 topiknyitó
...és mit érzékel olyankor az ember? Erre keresem a választ.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!