Keresés

Részletes keresés

szálkás Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10086
Most olvastam el a TIÉD programját, még mielőtt a dobbermannom kakiját rásepertem volna.Abban szó szerint az szerepelt, "A képviselők munkájukat társadalmi munkában végezzék, a képviselői tiszteletdíjat el kell törölni"
Ennek a megszavazása nem realitás,de a tiszteletdíj felajánlása közcélra valós alternatíva.
Fejlámpának nem kell aggódnia. A csúfos szereplés dacára a kondérhoz odafér. Erősebb lámpát tehetne a fejére,ami befelé is világít. Nagyon sötét van nála!
Előzmény: pária (10083)
pária Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10085

TIÉD-tag nem vagyok,a szorosan vett tagság ott is kevés,viszont sok szimpatizánsuk

van. A freemailed előre is köszönöm. A nagyállomás falán még kint van az óriás TIÉD-

plakát, kellős közepére ráragasztotta Szabó Tamás a diktátoros plakátját (de mégse

sikerült vele bekerülnie alpolgármester úrnak még1x a testületbe:-), s azóta, szintén

a nagyplakátra -azon sok az üres fehér felület-, valaki,eléggé el nem ítélhető módon,

rasszista szöveget firkált rá.Megyek főzni(Knorr zacskóleves+parmezános makaróni),

de előtte iszom 1 aperitifet (Napoleon) az egészségetekre!Szép vasárnapot nektek!

Előzmény: fejlámpa (10084)
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10084

Kedves pária!

Ezek szerint te nem vagy TIÉD-es! Ha mégis az volnál, akkor,........te tudod mi maradt innen ki! Elküldöm freemailben!

Üdv.

Előzmény: pária (10083)
pária Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10083

Kedves Szálkás,nem emlékszem,hogy Váczi választási ígéretében szerepelt volna a

jogos tiszteletdíjáról való lemondás,a tiszteletdíja egy részéről a kis Csoma Attila (ő

lokálpatrióta) mondott volna le a helytörténeti alapítvány javára,de őt Erdész Zoli és

Ábri Feri lehagyta,csak 3. helyezett lett. Lomtalanítási akciót Váczi Árpi különben már

személyes munkájával támogatott, ingyen szedték a szemetet a Tiédesek, akárcsak

Fejlámpamama.Árpinak s másnak sem kell lemondani a tiszteletdíjról,de a pénzükért

viszont elvárjuk a tisztességes munkavégzést! S biztos vagyok benne,hogy nem fog

a fórumról sem távolmaradni,de éppen most,a testület-alakítási hetekben-napokban

nyilván más dolga van a képviselőnek,mint itt az indexen boldogítani minket,türelem.

Előzmény: szálkás (10077)
pária Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10082

Kedves Fejlámpamama,egyetértünk,a nagypolidili itt is hozott sok büntetőszavazatot

mint ezt előre itt a fórumon is többen megjósoltuk.Amúgy,nyugodt vagyok,ne aggódj.

Előzmény: fejlámpa (10078)
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10081
Mi van Santino?
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10080
Sz@rban az Armand kommandó, elment a Sótonyi kenyérért a Jóskának, árva a bagázs! 
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10079

Kedves szálkás!

Lázadás az álkörnyike csapatnál?

Ha nem vetted volna észre máris sz@ros a fejed! Már hetek, hónapok óta hallgatnak, mint sz@r a fűben! Mivel a tiszteletdíj nem titok kérdezd meg a hivatalt, ki nem vette fel az elmúlt tizenhat évben! Meg fogsz lepődni! Ez érvényes a jövőre is! 

Gyűlsz az ujjamban, máris piros vagy, majd kinyomlak, ha begyulladtál!

Előzmény: szálkás (10077)
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10078

Kedves pária!

Apátok elkúrása miatt van minden! Teljesen mindegy, hogy Orbán vagy Fletó taktikázott, a lényeg a lényeg, a baloldal qrvára megszívta az ÖK. választást, leginkább Dunakeszin. Ha Fletó nem beszél úgy, ahogy beszélt a dunakeszi baloldal tönkre nyerte volna magát,"profi"munkát végezte - kivéve a lokálputrióta trükköt -(mint Jágó). Kovácsra, Lászlóra még a rokonai sem szavaztak. A Gondviselésnek és a ripacsnak hála, ezek a szavazatok Dunakeszin a FIDESZ-re szálltak. Mit nem adnék, ha láthattam volna a "befektetők” arcát október elsején este tízkor amint konstatálták, befektetéseik leértékelődését. Nem lettem volna semmi pénzért a handlé bőrében, amikor a szőnyeg szélén állva leqrják a "tulajdonosok". Addig legyek szegény, amíg ő lesz a helytartó Magyarországon!

Nyugodj le gyermekem szegény pária! Lesz ez még így sem!

Előzmény: pária (10076)
szálkás Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10077
Tudjátok mi fog történni? Az eddig aktív fórumozók mihelyst elfoglalták helyüket a testületben, és megszavazták maguknak az illő tiszteletdíjat - (amiből még egy őszi lomtalanítási akció is kitelne) - viharos gyorsasággal letojnak mindenkit és a fórum közelébe se jönnek többet. Ez a forgatókönyv működik évek óta.
A hatalom közelében mindenki módosult tudatállaptba kerül és azt hiszi , hogy " ő szarta az Egyenlítőt." idézet Jancsó M filmrendezőtől.
Kíváncsian várom, hogy Váczi képviselő úr, akinek programjában az ingyenes közszolgálat szerepelt, -többek között jó néhányan ezért szavaztunk rá- mikor ajánlja fel tiszteletdíját egy lomtalanítási akció támogatására. Még kíváncsibb leszek, hogy lesznek-e követői?
Előzmény: consigliori1 (10069)
pária Creative Commons License 2006.10.15 0 0 10076

Hát F.Éva biztosan nem szokott kúrogatni,ő azért tette fel a netre nevét-címét,hogy

aki akar,csatlakozha a rendőrségen is bejelentett útblokádhoz.Én meg azért tettem

fel,hogy figyelmeztessem a dunakeszieket,akik hétfő reggel Vácra mennek dolgozni,

mire számítsanak.Most épp Gérecz Attila dkeszi 56-os mártírköltő versét szavalják a

Kossuth vasárnapi újságban.

Előzmény: fejlámpa (10075)
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10075
Ő kúrta volna el?
Előzmény: pária (10073)
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10074
És az elkúrós?
Előzmény: pária (10073)
pária Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10073

A következő félpályás útlezárás ideje és helye: 2006. október 16. hétfő reggel 7-9 ó,

a 2/A jelű főúton,a Gödi felhajtótól délre eső 1 km-es szakaszon.Farkas Éva klubturul

@invitel.hu szervezőnél reklamálhattok,ha ismét kilométeres kocsisorok alakulnak ki.

pária Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10072

Az első kettőt biztos nem, a harmadikat igen, a negyediket nem tudom. De

majd biztosan nyilatkoznak a képviselőink is. Mikor is alakul meg a testület?

Előzmény: Luckuty (10071)
Luckuty Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10071
A választási ígéretek között a közlekedésre vonatkozóan a következőkre emlékszem:

1. Az Alsó - Káposztás-megyer aluljáró 2 sávosra bővítése.
2. A Fóti útnál lévő vasúti felüljáró 2x2 sávosra bővítése
3. Körforgalom ennek a felüljárónak az alagi oldalán.
4. Az alsói iskolabusz járja be egész alsót
Ezek közül mit tartotok reálisnak?
Előzmény: pária (10068)
Luckuty Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10070
Szerintem inkább Bauer.
Előzmény: fejlámpa (10065)
consigliori1 Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10069

Kedves fejlámpa!

1. Akkor roszzul számoltam.

2. A helyi ügyekkel foglalkoztak, akár mit is mondtak. (te nem szeretted őket, mások meg igen)

3. Szerintem nem buták.

Ha kizárólag az érdekelte őket, hogy abszolút többségük legyen, és + polgármesterük (ld. korábbi húsosfazék) akkor tényleg buták.

De: szerintem nem azok.

4. Ami az alpolgármesterséget illeti.

Négy évig folyamatosan sérelmezték, hogy nincs alpolgármesterük. MIvel most is kisebbségben vannak, és a viszonyok nem édesedtek meg a kampány alatt, lehet/valószínű most se lesz.

Négy évig viszont ez kimeríthetetlen ellenségesség forrása volt a város politikai életében. Ezért azt gondolom, hogy a következő négy évre ezt bármi áron el kell kerülni.

Nekik is másoknak is. Kinek van ellenvéleménye?

5. Nincsenek abszolút többségben, de ennek a választásnak helyben ők a nyertesei.

Inkább 2006-ban (a Gyurcsány-csomag évében) mint 2002-ben (a Medgyesy-csomag után).

Szerintem a jelöltjeik elég tehetségesek arra, hogy ezen politikai felhatalmazás alapján kell politizálniuk.

6. KÉrdés a hogyan. Szerintem pozitív irányból.

- személyi szinten nem az alpolgármesterséget erőltetném helyükben, hanem a bizottságot. Leírtam, hogy miért.

- technikai szinten: több szakmaiságot és kevesebb személyességet vinni a  politikájukba.

Ezen azt értem, hogy az egyes kérdésekben (lehetőség szerint) ne keressenek politikai és személyi konfrontációt, hanem a szakmai álláspontjukat védjék meg.

Az előzővel biztosan csak pozíciókat veszthetnek, a másodikkal nyerhetnek is.

Ehhez erkölcsi tőkét adhat nekik a 2006 évi jó szereplés.

7. MI van, ha ez nem sikerül nekik.

Legrosszabb esetben marad a korábbi 4 év tapasztalata szerinti elkülönülés. Ez mint mondtam senkinek nem jó.

HA mégsem, akkor azt kívánom nekik, hogy ezt jobban dolgozzák fel, mint az előző négy évben.

Őszintén.

Előzmény: fejlámpa (10054)
pária Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10068

Értem. S a helyközi közlekedés (Auchan és hasonlók érintésével sem) helyi járatnak,

közlekedésnek használva sem fogja megoldani az egyes városrészek elkülönülését.

Apropó, Göd. Tegnap az alsógödi vasútáll. környékén hirtelen kialudt minden fény s

jó órán át vaksötétségben volt minden,még Fejlámpa sem világított,csak a csillagok.

Nem tudom mi történhetett,mindenesetre én szerencsésen hazaértem Dunakeszire.

Előzmény: Törölt nick (10066)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10067
Nem, te akkor is csak Fejlámpa maradsz.
Előzmény: fejlámpa (10065)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10066
Pl. Sződliget-Göd- Dunakeszi-Budapest
Előzmény: pária (10059)
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10065
Ha leírom egy hozzászólásomban háromszor, hogy hazudsz akkor én is Sótonyi leszek?
Előzmény: Törölt nick (10056)
ALBI Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10064

Azért mert te vagy a fejlámpa néni ne gondold, hogy neked mindent szabad!

Hacsak nem te vagy titokban a modera amit nem hiszek ! DDD

Előzmény: fejlámpa (10062)
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10063
Tőled is elveszem a lapátkát!
Előzmény: orsózó (10061)
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10062
Te se durvulj, mert téged is kiveszlek a homokozóból, két kezem van!
Előzmény: ALBI (10060)
orsózó Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10061
Persze,mindegyik ugyanaz!Környike,homokozó és egyebek!Majd belebukik a maradékba is!:-)))
A gles ,aaa74,láttam.. pedig valószínű már másnak is sok (sokk!) volt!
Előzmény: Törölt nick (10056)
ALBI Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10060

Ne csináld lámpácska !

Mert kénytelen leszek megállapítani, hogy te is csak egy fikanick vagy !  DDD

Előzmény: fejlámpa (10058)
pária Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10059

Milyen más célra?Sótomi,Fejlámpa nénivel kár leállnod vitatkozni,hiszen nem vagytok

egyszinten,s most nemcsak a közgazdasági ismeretekre gondolok!Üdv,Pária

Előzmény: Törölt nick (10053)
fejlámpa Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10058
Ne durvulj Tomika, mert kiveszlek a homokozóból!
Előzmény: Törölt nick (10057)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.14 0 0 10057
Ennyi?
Előzmény: fejlámpa (10055)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!