Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63307

hehe, Teglaci,

 

az elso zsargon, amit vagok. Movit.

De szerinted a tobbiek is tudjak, mi a mano az?

(Motoros vitorlazo.)

Reagaltam neked itt visszafele parral.

udv

l

 

 

Előzmény: téglaci (63306)
téglaci Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63306

most 17.05-kor ment el egy repcsi Liszt Ferihegyre.Dübörögtek a hajtóművek , remegtek az ablakok.

Nem záratjuk be a LisztFerihegyet????

Engem qvára zavar.

Én biztos hangosabb lehettem egy Movittal , mert nem repülhetek.:(((((

percsik Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63304

Azért tart itt a városunk,mert a bizottságok élén mindig a megfelelő,hozzá nem értő,megélhetési  zember volt.

Azt tette,amit mondtak!

Előzmény: Törölt nick (63296)
sokadika Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63303

Szerintem " ŐK " mndenkit várnak, de azért tették erre az időpontra, hogy minnél kevesebben menjenek el, de azért egy feladat kipipálásával lehet büszkélkedni és dicsekedni. Az ereményre SZ@RNAK. Ha lakóközösségek képviselőit várják akkor meghívót küldenek.

Előzmény: sharontwo (63299)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63302

Ha egyszer a törvény szerint az ülésen kell szavazni és ott érdemben meg lehet vitatni a kérdést, akkor azt kell csinálni. Természetesen előfordulhat, hogy a téma annyira jól van előkészítve, hogy teljes az összhang a véleményben, de nyilvánvalóan ez a kivételes. Egyébként meg bárkinek eszébe juthatnak még a szavazás lezárása előtt új szempontok, amit elő akar adni. A fél óra tárgyalási idő az érdemi vita kizárását jelenti.

Előzmény: Törölt nick (63298)
sharontwo Creative Commons License 2011.11.06 0 0 63299

"Közmeghallgatás... A polgármester tájékoztatója után kizárólag közérdekű témában tehető fel kérdés"

 

Példának okáért, ki tehet fel kérdést?

Itteni lakosként nem képviselve senkit,magánemberként nem kérdezhetek semmit,mert nem tudom,mit kérdezhetek.Az én olvasatomban ez azt jelenti, főleg lakóházak képviselőit érinti ez a meghallgatás, vagy kérdés? Gyors az észjárásom és most mégsem értem az egészet.

Kinek szól a meghívó? A köznek?

Ki hallgatja meg a közt, vagy a köz hallgatja a polgármestert?

Homályosítson fel valaki, mert esküszöm hülyén fogok meghalni.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.05 0 0 63298

Dunakeszin, a parlamentben a Fidesz 2/3-al van, a bizottságokban csak egyszerű többségben vannak, minden csapat delegál, minimum egy főt ezzel a választási eredményén túl vannak reprezentálva, leginkább Dunakeszin

Előzmény: Luckuty (63297)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.05 0 0 63297

Na de a bizottságban nincs ott mindenki.

Előzmény: Törölt nick (63296)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.05 0 0 63296

Kár, hogy nem néztétek, hallgattátok a múlt héten az ATV-ben TGM-et! Megtanulhattátok volna tőle, hogy a dolgok nem a plenáris üléseken, hanem egyéb helyeken dőlnek el. Az önkormányzati és parlamenti döntések a bizottságokban dőlnek el. A bizottsági ülések többsége nyílt, ha elmennétek egyszer hallhatnátok, hogy órákig tárgyalnak egy-egy ügyet. Ez olyan, mint ahogy a sportban, ahol nem a versenyeken dől el az, hogy ki a bajnok. A bajnok az lesz, aki a legtehetségesebb és a leghatékonyabban edzett, a versenyen csak előadja a bajnok, amit tud és ünnepel.

Az ország vezetését Gyurcsányék az elmúlt évek tolvajlási ámokfutásukkal örökre elfeledhetik, ahogy Dunakeszin Sótonyiék elintézték magukat az elmúlt önkormányzati időszakban azzal, hogy tizenegyen tizenkétfele oszlottak, egymást lenullázva. Köszönjük Gyurcsány, köszönjük Sótonyi!

 

 

Előzmény: Luckuty (63294)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.05 0 0 63294

Azért én érzek egy apró különbséget aközött, hogy úgy adódik, hogy egy megbeszélés lezajlik 30 perc alatt, vagy hogy mindenképp le kell zajlania 30 perc alatt. És az is meredek, hogy ezek után bárki számára nyilvánvaló, hogy erre az ülésre maxi ennyi időt szántak.

Előzmény: percsik (63293)
percsik Creative Commons License 2011.11.05 0 0 63293

Eddig sem tartottak az ülések hosszabb ideig.

Az AGIP kút mellett a raktár ,amire bontást rendeltek el,csak nő és nő!Partnerek:-)

Előzmény: Clidey (63290)
sokadika Creative Commons License 2011.11.05 0 0 63292

ráadásul ilyen korai időpontra tenni a közmeghallgatást ! Ilyenkor még Dunakeszzi aktív népe, vagy dolgozik, vagy haza felé tart a melóból

Előzmény: Luckuty (63287)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.05 0 0 63291

Csak azon csodálkozom, hogy már a látszat sem számít.

Előzmény: Clidey (63290)
Clidey Creative Commons License 2011.11.05 0 0 63290

"Erre 30 percet megállapítani -- különös tekintettel a strand ügyére -- nagy önbizalmat jelent, vagy a dátumok és időpontok félrenézését."

 

Nem értem mi a bajod...arra hogy csabika kijelentse hogy "márpedig ez-és-ez lesz, nektek meg kuss", arra bőven elegendő a fél óra! Még sok is!

Előzmény: Luckuty (63287)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.05 0 0 63289

Nem kell átsétálni, csak szellőztetni, mert ugyanott lesz.

Előzmény: Törölt nick (63288)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.05 0 0 63287

Na ezt süssétek meg:

M E G H Í V Ó

Dunakeszi Város Képviselő-testületének 2011. évi tizennegyedik rendkívüli ülését 2011. november 10.-én 15.00 órai kezdettel összehívom

 

http://www.dunakeszi.hu/hirek/kozelet/0_1171_MEGHiVo.html

 

Akárhogy is nézem, a közmeghallgatás is aznap van, 15.30-kor, tehát fél óra van rendkívüli ülésre, akárhogy is számolunk. 

N A P I R E N D

I., Önkormányzati megbízott kinevezése
Előadó: Dióssi Csaba polgármester

II., „Együttműködési megállapodás kötése a Szociális Alapellátási Központ Fogyatékosok Nappali Ellátásával, a Szociális Alapellátási Központ Családsegítő Szolgálattal, a Piros Óvodával, a Játszóház Óvodával, az Eszterlánc Óvodával, a Radnóti Miklós Gimnáziummal, a Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskolával, illetve a Bárdos Lajos Általános Iskolával”
Előadó: Dióssi Csaba polgármester

III., Tájékoztató a Dunakeszi 0155 hrsz.-ú (ún.: Strand) ingatlan ügyével kapcsolatban
Előadó: Dióssi Csaba polgármester

 

Erre 30 percet megállapítani -- különös tekintettel a strand ügyére -- nagy önbizalmat jelent, vagy a dátumok és időpontok félrenézését.

Előzmény: Luckuty (63286)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63286

Dunakeszi Város Képviselő-testülete 2011. november 10-én 15.30 órai kezdettel KÖZMEGHALLGATÁST tart
http://www.dunakeszi.hu/hirek/kozelet/0_1170_M-E-G-H-i-V-o--Dunakeszi-Varos-Kepviselo-testuleti-KoZMEGHALLGATASTRA.html


sokadika Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63285

Az én érdemem ebben csak egypár noszogató és reklamáló  levél. Ha sikert 100 %-nak vesszük, az enyém belőle max 20 %.

Előzmény: Csobai László (63251)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63284

figy, Hun Quijote!

 

Téglaci!

 

ki kéne írnotok egy molinoszöveg versenyt (és a nyerteseket iskolakörre vinni akár).

 

de itt is kellene írnotok párat. A rímfaragáshoz nem értő módjára:

 

"Levegőt! Rét! Vagy lakóparkok? Ez a kérdés, válasszatok!"

 

"A nevem Góbé. Rubik Ernő tervezett és itt repülök 1967 óta. Gyere, repülj velem!"

 

Kincsem: "Offshore-lovagok és lovaginák, el a gyepről!"

 

mittomén, ezt ott nektek kéne kitalálni, aztán meghúzatni őket odefent médiakísérettel.

 

üdv,

l

 

 

 

 

 

 

Előzmény: Hun Quijote (63280)
Operator Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63283

Most leálltok, vagy topikkal együtt repül mindenki.

 

___________________________________________________________________________________________________

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63282

Nocsak, ennyire elszakadt a cérna?

Miért nem inkább azzal kezdted, hogy elindítottad és nem akarod abbahagyni a bizonyos nickek közötti azonosítást, akár utalgatással, akár máshogy (ebben csatlakozva itt egy másik nick ugyanezen gyanúsítgatásaihoz)

És ezt többszöri, mindkét érintett részéről érkező kérés ellenére, hogy ezt fejezd be, nem tetted meg, de még folyton rádobtál egy lapáttal?

 

Ezt hogyan kellene kezelni? Szerinted? Árulkodás? Mit is mondtál és hogyan??

Nehéz ügy ez.

 

Előzmény: Luckuty (63281)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63281

Na jó, akkor most megyek a modihoz.

Előzmény: Törölt nick (63279)
Hun Quijote Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63280

Molinora lenne otletem...:)

 

Hajra LHDK !

 

 

Előzmény: Törölt nick (63278)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63278

Szia Én!

 

Nemtom, nem vagyok odahaza, de remélem a kollégák szépen bele és fel tudnak húzni. És rendszeresen aggatnak valami molinót is (az igaz, pénzbe kerül) a gép után.

 

Milyen vicces lenne ilyen kétfarkú kutyapárt-szerű idióta szövegeket megreptetni. Na jó, vidéken vagyunk, lehet szolídabb, "érthetőbb" üzeneteket is felvinni.  Meg kéne szólítani már a népeket nagyobb egyedszámban, nem?

A szórólap lehajigálása kimerítené a büntetendő szemetelő-garázda bunkó viselkedés kategóriáját?

'Tele vagyok ötletekkel,  mint szeméttel a papírkosár.' (Ez az Emil és a detektívekben fordítódott így magyarra)

üdv,

l

 

 

Előzmény: Hun Quijote (63276)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63277

Most mit óhajtasz, hogy ismerjem el -- minden meggyőződésem ellenére -- hogy nem vagy ugyanaz?

Ezt nem fogom tenni. Mondani meg szerintem sosem mondtam, hogy ugyanaz lennél, legfeljebb aki úgyis tudta, az értette, hogy a célozgatások azt jelentik.

Azt sem értem, mitől annyira érdekes neked ez a téma. Próbálták itt már azonosítani Albit is handlinggal, Páriát is Albival meg haindlinggal, szerintem engem is valakivel --  egyszer mondtuk, hogy téves, azután elengedtük a fülünk mellett.

Előzmény: Törölt nick (63275)
Hun Quijote Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63276

Imadok onmagamnak valaszolgatni...

 

Skizo rulez !   :)

 

Ja es buy gold.

 

Lesz e repuzem a hetvegen LHDK-n ?

Előzmény: Törölt nick (63275)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63275

kettő dolog, kedves Luckuty,

 

az egyik. valószínűleg, ha ismertük volna egymást személyesen is, akkor máshogy alakult volna az internetes trécs, mivel szvsz a csupán online eszmecsere érdekes dolgokat hoz ki az emberekből, akár belőlem is. Így viszont alaposabb önismeretre tehetünk szert,annyi baj legyen. Való igaz, néhány hsz-edből kitűnik, hogy nem vagy te annyira rossz ember, csak rossz társaságba keveredtél.

 

a második. Továbbra sincs bizonyítékod HQ és lemy nickek (sem a többi) azonosságára, mivel ez nonszensz, tehát csupán szorgalmasan blöffölsz továbbra is vagy óvodás módjára incselkedsz - válassz!

 

Szolíd fenyegetésként (mert valamiért nem hat a szép szó) szeretnéd, hogy a valós neved és a nicked egy egyenlőségjel két végén szerepeljen itt?

 

Erre már utaltam korábban, hogy valószínűleg bízhatsz abban, hogy nem vagyok egy utolsó galád fickó, mert akkor már boríthattam volna a bilidet kifele.

 

No, szép péntek délutánt Nektek!

 

l

 

 

Előzmény: Luckuty (63269)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63274

Kösz.

Előzmény: Csobai László (63272)
Luckuty Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63273

Mondom, hogy szövegértés. Soha nem mondtam, és most sem mondom, hogy nem ugyanaz.

Előzmény: Hun Quijote (63270)
Csobai László Creative Commons License 2011.11.04 0 0 63272

Erre most mit válaszoljak?

Azt, hogy: - bocs többet nem mondom, vagy

azt, hogy: - bocs nem is vagy az.

 

Szerintem Te egy jó lélek vagy, ezért többet nem mondom :-)

Üdv.

Laci

 

Előzmény: Luckuty (63268)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!