Keresés

Részletes keresés

BkSp Creative Commons License 2008.01.23 0 0 8
240e Ft, ha jól tudom és az utalás adatait jelentik
Előzmény: ijedos (7)
ijedos Creative Commons License 2008.01.22 0 0 7

Sziasztok!

 

Megtudnátok mondani, hogy jelenleg mekkora összeg után jelentenek a bankok a pénmosás elleni törvény miatt az ORFK-nak??  És egyébként hogyan működik ez a lejelentősdi?? Mit jelentenek pontosan??

nettiwolfi Creative Commons License 2008.01.04 0 0 6

csatlakozom az elottem szolohoz, PayPal, oda csak kartyaszam kell. Viszont lassu, 2-3-4 munkanap, mire ater barmi is, es akkor utana indul csak el az illeto a postara.. Dombornyomott kartya kell vagy valami ideiglenes virtualis kartya a bankodbol (mar amelyiknek van ilyenje, nem tudom, kiknek van - ezen viszont csak a vetelar all rendelkezesre, max annyit kockaztatsz)

 

Vannak viszont olyan aukciok is, ahol "shipment only to verified paypal address" a megjegyzes, azokkal nem tudom mi van Magyarorszagon. Probalkozz meg az amazon.com -on, bar az nem olyan, mint az e-bay, de sokminden sokkal olcsobb, mint otthon.

Előzmény: Rikkie (-)
aImos Creative Commons License 2008.01.02 0 0 5
Éppen erre az esetre találták ki a Paypal nevű csodát.
A legtöbb worldwideos aukciónál elfogadják ezt a fizetési megoldást. A kezelési költség meg... Őszintén szólva fogalmam sincs - annyira jelentéktelen, hogy nem veszem észre; de mintha valaki 3%-ot említett volna.
agiboy Creative Commons License 2007.12.31 0 0 4
Sziasztok!

Én az IBUSZ-hoz mentem be,onnan küldtem a pénzt. Rögtön ott van és állítólag bárhol felveheti,akár drogériában is. (ezt mondták) Ez tényleg ilyen egyszerű? Ismeri más is ezt a módot?
Rav Creative Commons License 2002.09.15 0 0 3
En is vegigjartam ezt a problemakort, bar elsosorban olyan szempontbol, hogy tobbszor utkoztem abba a problemaba, hogy Magyarorszagrol egyaltalan nem fogadtak el semmit, meg wire transfer sem mehetett. Vegulis az lett a megoldas, hogy egy amerikai bank alltal kibocsatott Visa kartya amit hasznalok, amihez szallitasi cimkent be van jegyezve a magyarorszagi cimem is. Ez volt az egyetlen, ami gazdasagos, es mukodik is, mert ha kartyaval fizetsz, akkor ugyebar nincs mindenfele kezelesi konvertalasi es egyeb koltseg...
Előzmény: Rikkie (2)
Rikkie Creative Commons License 2002.09.13 0 0 2
Utolsó kísérlet, hátha valaki tud értelmeset szólni...
Rikkie Creative Commons License 2002.09.10 0 0 1
Te tanajkó DNS-ekből állsz sajna...
Előzmény: _DNS_ (0)
_DNS_ Creative Commons License 2002.09.09 0 0 0
F0galmam sincs.
Talán : OTP, K&H ...
Rikkie Creative Commons License 2002.09.09 0 0 topiknyitó
T.Törzsasztaltársak!

Szörnyen lusta lennék végigbújni az összes bank honlapját, ezért felteszem a kérdést, hátha vki már...
Szóval a lényeg a következő:
van ez a nagyon frankó kis internetes "áruház", az ebay.Namármost, ott aztán van minden mi szem-szájnak ingere, olcsón...
Csak:
kéne egy bankocska, ami a számlavezetésért nem kér pénzt, plussz az Euró-utalásért is maximum egy ici-picit!
Eddig a K&H-ból nyomtam, de egyrészt tapló a kiszolgálás, másrészt mondjuk a 8 Euróért vett DVD kiutalása 11 Euróba kerül, ami szvsz röhejes.
Ja, és az sem baj, ha nem kell minden utalásért bemászni hozzájuk, hanem lehet a netről nyomni.
Kb ennyi, várnám értékes hozzászólásaitokat!
Köszönettel
Rikkie

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!