Keresés

Részletes keresés

lábtőrlő Creative Commons License 2023.03.29 0 0 130

HELLO SZIA ERDEKELNE MILYEN VAGY TAPOSNÁL RAJTAM ENGEM ÉRDEKELNE NAGYON 47 E FIU VAGYOK EMAILT ADSZ?

Előzmény: SH! (124)
kicsilapos Creative Commons License 2023.03.24 0 0 129

Sziasztok!
Ismerkednék olyan egyedülálló vidám vékony hölgyekkel/lányokkal,
akiknek van kedve egy srácot lábbal kényeztetni, taposni.
B-füredi és esetleg hellyel rendelkező lányok előnyben.
kicsilapos@freemail.hu

Sarkacska Creative Commons License 2023.02.05 0 3 128

Sziasztok a feleségem szokott kényeztetni a lábával. Van mikor papucsban van mikor harisnyával.Ritkán áll a mellére ő inkább a farkincát szokta taposgálni.Imádom ahogy csinálja.



Trampling fan Creative Commons License 2023.01.21 0 0 127

Minden nap nézett mailcimemre várom az érdeklődőket hardyboy30@freemail.hu 

Trampling fan Creative Commons License 2023.01.21 0 0 126

2Deákot (40.000)annak a csinos nőnek akinek nyalhatom a csizmajat es megtaposna

Taposhatsz Creative Commons License 2022.12.26 0 0 125

Cipő nélküli (zokniban) taposós videók készítéséhez keresek hölgyeket Debrecenben és környékén,
max 35 évig és 65 kg-ig.
Teljesen szexmentesen és ruhában történik, akár arc nélkül, zokniban kell sétálgatni (de többnyire percekig egy helyben állni) egy férfin. Lehettek többen is egyszerre.
Fél órányi felvételre tízezer Ft-ot tudok adni (fejenként), ha nyakra-fejre is rá mersz állni akkor +öt.
Jelentkezés üzenetben vagy e-mailben fotóval, korral, testtömeggel kéretik.
A felvétel nálad vagy búvóhelyen történik. A klipek kizárólag külföldön (C4S) kerülnek értékesítésre.
Türelem, mindenkinek válaszolok!

SH! Creative Commons License 2022.12.13 0 0 124

Bakancsba esetleg edzőcipőbe szívesen taposnék. Akár nyalhatod is és a zoknimat szagolhatod. Email publikus

FetishParadise Creative Commons License 2022.07.01 0 0 123

Sziasztok,taposas illetve barmilyen fetis videok/kepek kesziteset vallalom:) Ha erdekel irj,az email publikus

zotán1977 Creative Commons License 2022.06.09 0 0 122

Sziasztok. Én Nagyon szeretem a mezit lábakat, és szeretném ha lányok jól meg taposnának.  Bár mozgássérült vagyok, de bírom a fájdalmat.

Ha valaki szeretne rajtam taposni, akkor kérlek írj a zoltanbotos77@gmail.com

prérifarkas007 Creative Commons License 2021.10.22 0 0 121

Sziasztok
Töbszemélyes taposáshoz,rugáshoz lány partnert keresek.Ha érdekel és szeretnéd,de még nem csináltad és szeretnéd ugy megtanitalak rá.Jelentkezni klaudiánál a 706206643 számon lehet ,miskolci vagy közeli lakosu 16-32 év közötiti partnert keresek

fétismaci34 Creative Commons License 2019.10.09 0 0 120

Fiatal csajt keresek,aki balerina cipőben mezitláb megtaposna,aztán mezítláb is. Előny ha 37-es a lábad,kecskeméti vagy,vagy környékbeli,és van helyed. Nem ingyen kérem. Ide írj.és megbeszéljük a továbbiakat: sznorbi78@freemail.hu

fp2018 (X) 2018.08.09 -3 0 119

Csinálnád de nincs kivel? Itt biztosan találsz magadnak szexpartnert :)

taposhatomark Creative Commons License 2018.08.07 0 0 117

Sziasztok!

 

Van itt olyan egyetemista lány (lehetőleg Debrecenből), aki szívesen megtaposna egy pasit? :)

Cipő nélkül szeretném, valamint anyagi támogatás természetesen alap.

Mail: taposhatomark@gmail.com

 

Üdvözlettel:

Márk

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.17 0 0 115

Sziasztok!

 

18-35 év közötti lányok/nők talpát nyalnám. Érdekel milyen érzés megélni egy nő lábai elé borulni...

 

Nem muszáj modell alkatúnak és szépségűnek lenned, de szimpátiára szükség van.

Viszont, ha ez meg van akkor én anyagi támogatást nyújtanék ezért... Akár több alkalomról is lehet szó.

 

Egyébként kézimunka (handjob), és lábmunka (footjob) is érdekelne. És taposás is...

 

Debrecen, Nyíregyháza és Miskolc környékéről főleg, de akár Budapest és környékéről is jelentkezhettek, ha megmozgatta ez a lehetőség a fantáziátokat.

 

Hogy miért szeretném? Mert egyszer élünk.

 

E-mail címem amin elérhető vagyok: makkmarci82@citromail.hu

Előzmény: Törölt nick (111)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.23 0 0 111

Cipő nélküli taposásra keresek egy vagy több lányt  (max 50-60 kg fejenként).

Ezen kívül szeretném, ha egyszerre több (min 2-3 fő) roma lány taposna (vagy csak sokáig állna rajtam),  szintén cipő nélkül:)

 

Anyagi támogatás természetesen alap.

 

Email:taposhato_mark@freemail.hu

ZOLO777 Creative Commons License 2017.04.28 0 0 110

 

Nagyon szeretném hogy valaki mezítláb valaki megtaposna, sajnos nem tudod fizetni. Címem zoltanbotos77@gmail.com

Kérlek írjatok

ZOLO777 Creative Commons License 2017.01.14 0 0 109

Sziasztok! 

 

39 éves mozgássérült férfi vagyok. Nagyon ki szeretném próbálni még nem rá alkalmam. Igaz sajnos nincs sok pénzem, de
még szeretném, ha mezit láb megtapossnál!

Csak lányok 

Kérlek írjatok a zoltanbotos77@gmail.com címemre.

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.28 0 0 108

Sziasztok!

 

Én is szívesen benne lennék egy kiadós taposásban, lehetőleg cipő nélkül, természetesen támogatással:)

Ha van itt ilyen lány, aki vállalná, kérem jelentkezzen! :)

Lehetőleg Debrecen és környéke, de Budapesten és környékén is gyakrabban megfordulok.

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.26 0 0 107

Még mindig keresem Úrnőmet, aki eltapos!!!!!!!!!!!!!

ZOLO777 Creative Commons License 2015.10.12 0 0 106

 

Sziasztok! Mozgássérült vagyok. Nagyon szeretné ki próbálni, hogy milyen érzés, ha valaki mezítláb megtaposna.

 

Kérem a zoltanbotos77@gmail.com- írjatok

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.19 0 0 105

Szia!   Labimadatra taposasra keresek lanyt holgyet. Nem banod neg. Vas megye elony.

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.25 0 0 104

Sziasztok 

Elég régóta olvasgatok itt én nekem nagyon erős taposás fétisem lenne már vagy 7 éve jelen van az életemben de még csak egyszer sikerült ki próbálni. Budapesten élek nem régóta vagyok itt és most gondoltam szerencsét próbálok és rá kérdezek van e itt olyan lány akit érdekelne persze nem ingyen kérném. Főként harisnyában és különböző cipőkben szeretem. 

email címem: trample@indammail.hu csak komoly szándékkal írjatok hosszú távra keresek de ha alkalmi jön össze azt sem fogom kihagyni nagyon ki vagyok éhezve.

trample & shoe cleaning Creative Commons License 2015.08.06 0 0 103

Sziasztok, talpat nyalnék 18-30 éves kor közötti magát szépnek tartó nőknek, hölgyeknek Debrecen, Nyíregyháza, Miskolc környékéről, de Budapest is szóba jöhet. Vagy tapostatnám magam.

 

 

Mailben mindent megbeszélünk, írj: taposasma@gmail.com

pycypocy Creative Commons License 2015.07.07 0 0 102

Halihóó! De nagy kár hogy nem a szomszédba vagy......az ország másik végén......Engem érdekelt volna a dolog...Rutinod mennyi van benne??Illetve helyszín??

Előzmény: megtitok (101)
megtitok Creative Commons License 2015.06.29 0 0 101

Sziasztok. 

19 éves lány vagyok, nem túl súlyos: 50 kg, emellé 162 cm.

Keresem azt a férfit, akit érdekel a taposás, és elég neki egy vékonyka, csinos hölgy aki megtapossa.

Szeretném ha a taposásért cserébe anyagilag támogatna, persze nem csillagászati összeggel.

Fejér-Veszprém-Vas megyei férfiak jelentkezését várom.

Csak az írjon, akinek a szándéka komoly.

hajhosszabbitasv@gmail.com -> ide várom az emaileket. 

Köszönöm előre is :)

 

trample & shoe cleaning Creative Commons License 2015.06.27 0 0 99

Sziasztok, még mindig érdekelne taposás. És talpnyalatás is érdekelne.

 

taposasma@gmail.com

trample & shoe cleaning Creative Commons License 2015.05.01 0 0 98

 

Szia mindenki, 

 

kipróbálnám a taposást, anyagiak nem számítanak és a távolság sem. Egyedül az számít, hogy meglegyen a kölcsönös szimpátia.

 

Több megoldás is érdekel.

 

elérhetőségem:

 

taposasma@gmail.com

 

írj bátran, a többit privátban megbeszéljük.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.21 0 0 96

Sziasztok!

 

18-35 év közötti lányok/nők talpát nyalnám. Érdekel milyen érzés megélni egy nő lábai elé borulni...

 

Nem muszáj modell alkatúnak és szépségűnek lenned, de szimpátiára szükség van.

Viszont, ha ez meg van akkor én anyagi támogatást nyújtanék ezért... Akár több alkalomról is lehet szó.

 

Egyébként kézimunka (handjob), és lábmunka (footjob) is érdekelne. És taposás is...

 

Debrecen, Nyíregyháza és Miskolc környékéről főleg, de akár Budapest és környékéről is jelentkezhettek, ha megmozgatta ez a lehetőség a fantáziátokat.

 

Hogy miért szeretném? Mert egyszer élünk.

 

E-mail címem amin elérhető vagyok: makkmarci82@citromail.hu

ZOLO777 Creative Commons License 2013.10.13 0 0 95

Szia! Nagyon szép lány vagy. Igaz mozgássérült vagyok, de nincs kedtved mezit lább megtaposni enngem? Nem baj, ha fáj!
kérlek írj nekem bzolli@vipmail.hu-ran Várom.

Előzmény: x men (72)
ZOLO777 Creative Commons License 2013.10.10 0 0 94

Zoltán 35 (mozgássérült) vagyok! Nagyon szeretnék olyan lányokkat, aki szívesen megtapossnák mezit lább! Kérlek bennetek, írjatok a bzolli@vipmail címre, aki be tud vállalni, egy jó tapossra, ki szeretném próbálni. NAGYON VÁROM

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!