Keresés

Részletes keresés

Cego Creative Commons License 2002.09.10 0 0 73
Pista bátyánk immár hivatalos igaz magyar jelölt.
fromme Creative Commons License 2002.09.06 0 0 72
Tisztelt tadeussz!

Nincs, nem létezik a "függetlenség mitosza", különösen most nem, hogy Deutch Tamás a FIDESZ kommunikációs ügyekért felelős alelnöke Schmitt Pált a Csurkával való visszaléptetésre vonatkozó egyezkedéssel hivatalosan is a FIDESZ jelöltjévé nyilvánította.

Üdvözlettel

fromme

Előzmény: tadeussz (68)
fromme Creative Commons License 2002.09.06 0 0 71
Tisztelt benczebeno!

Én nem tartom aljasnak, igaz hogy nekem nem is tetszett soha.
Soha nem értettem, hogy fülbevalókkal, bodros kis frizurával, erősen feminin viselkedésmóddal hogy lehet valaki politikus/poltikai szereplő (jó, van egy mentő válaszod - a FIDESZ-ben) és azt meg végképp nem, mi az ami az általános, minden kérdésre kiterjedő szakértelmét és kompetenciáját igazolja.
Úgy láttam ő az ügyeletes botrányember a FIDESZ-ben, aki ilyen-olyan súlyú bejelentéseket tesz, aztán vizsgál, szakért, majd újra nyilatkozik és valami felsőbbrendű morál nevében itél élőket és holtakat.

Annál azért jobb izlése kellene, hogy legyen mintsem a Csurkával alkudozzon, jó nekem is volt közös ügyem a Csurkával, de annak már több mint 11 éve.
Talán rájön DT, hogy hová is vezet a FIDESZ elmúlt években folytatott politikája - a MIÉP-el való burkolt, illetve most már nyílt alkudozásig. És arra is, hogy Schmitt Pált ezzel az egyezkedéssel hivatalosan is a FIDESZ jelöltjévé nyilvánította.

fromme

Előzmény: benczebeno (69)
hét szűk esztendő Creative Commons License 2002.09.06 0 0 70
A Ma reggel c. műsorban Tomika szó szerint elismételte azt, amit már több műsorban is előadott. Az ISM rágalmazza őt, semmi nem igaz.
Csurka hazudik, mert csak az önkormányzati választásokról beszélgettek.
Hogy ki hazudik, arra jó példa az, hogy saját testvére hazudtolta meg Tompikát.
"Deutsch Péter, a volt sportminiszter öccse a Népszabadságnak elismerte, hogy egy általa képviselt cég nevében valóban aláírt egy szerződést az ISM-mel, még bátyja minisztersége alatt. Deutsch Tamás szerdán azt állította, semmiképpen sem kötött volna szerződést saját testvérével vagy annak cégével."
benczebeno Creative Commons License 2002.09.06 0 0 69
En nem tudom mit esznek ezen a dajcs gyereken, de allati - hazudik amikor csak megszolal:))

de ez mar kozrohej, mint az ISM elleni vadak kapcsan a TV2 riport, csusztatott ezerrel semmire nem valaszolt, csak azt hajtogatta, hogy el akarjak venni az uszodat, de hogy a vadakra feleljen... sullyed mint allat

most meg ez a csurkas ugy, imadom mikor hujenek neznek:)

aljas egy csavo az biztos, de tetszik:))

tadeussz Creative Commons License 2002.09.06 0 0 68
A "függetlenség mítosza" el?nyös a Fidesz és az Mdf számára is, mivel ha nem nyer SP (amire nagy az esély), a Fidesz takarózhat azzal, hogy hát a vesztes nem az ? jelöltjük, ?k csak támogatták, nem ?k állították. Így a vereség elviselhet?bb számunkra is és a szavazótáboruk felé is jobb kommunikálni, mint azt, hogy "csúfos kudarcot vallotunk - ismét". Így megint elmondhatják, - SP veresége esetén - hogy ?k gy?ztek.... valahol :-)) (pl. Kaposváron, Gy?rben, Zalaegerszegen, Debrecenben szerintem biztosan gy?znek)
Előzmény: fromme (65)
antibol Creative Commons License 2002.09.05 0 0 66
Nem egészen. A MIÉP vezetése nem csak Csurka Istvánból áll. Az, hogy Csurka mit mond, az 1 dolog. A L.Csabát is érdemes figyelni.
Előzmény: alfredoo (64)
fromme Creative Commons License 2002.09.05 0 0 65
Schmitt Pálról eddig sem hitte el senki, hogy független jelölt, nagyon szánalmas az erőlködése ennek a bizonygatására.
Többször gondoltam arra én is indulok független jelöltként, biztos engem is fogad majd boldog és boldogtalan.

Ja, egyenlőre nem Schmitt Pál javára kell visszalépni, hiszen még az ajánlószelvényeket sem sikerült összegyűjtenie. Szégyenszemre - mármint a Schmitt Páléra - eddig hárman előzték meg.
Lehet hogy a végén nem is Csurkának kell visszalépnie, hanem a felsült Schmitt Pálnak?

Előzmény: tadeussz (1)
alfredoo Creative Commons License 2002.09.05 0 0 64
antibol

engem sokkal jobban zavar hogy hulyesegeket beszelnek mint az hogy zsidoznak. a zsidozast reszemrol egy allapotnak tekintem. egy kondicionalt valaminek.

a hulyeseget beszeles viszont a mentalis kapacitasokkal, a gondolkodasmoddal es kepessegekkel van kapcsolatban. es nem latok fejlodest.

megjegyzem aki miepest ismerek az is elegge normalisan beszel. de tok mas mond mint amit a hivatalos iranyvonal mint a pannon.

azt mondja azert kell hogy nyerjen a miep hogy megkapjon egy boltot, hogy jobban tudjon elni. meg az adozas es a privatizacio.

de ezek torvenyesen nem mennek. es nem ugy mukodik hogy a versenytarsamat megadoztatom. ma volt a nepszabadsagban egy mondat a globalizaciorol. a vonatnak nem ele kell fekudni hanem fel kell ra szallni...

mindenkeppen hulyeseg hogy nem azt mondjak ami a part allaspontja, a part allaspontja nem az amit a hivek/hivok elvarnak.

Előzmény: antibol (56)
Hahota Creative Commons License 2002.09.05 0 0 63
Lesz ra lóvé nyugi. Lesz TV-nk. GYere vissza az összevontamba, ott lehet hulyulni.
Előzmény: qncogi (62)
qncogi Creative Commons License 2002.09.05 0 0 62
Ja, akkor miért nem vesztek? (Ne mondd, hogy jár, mert az nem igaz, nekünk is van, egyhelyben áll, hiába nógatom.) Ha meg fussa, akkocsak a tünti szervezés nem jön ki belőle?
(Persze, most Hendétől eltüntek némi papírok, így már lehet, hogy fussa, házra, TVre, most jön a hütőszekrény?)
Előzmény: Hahota (61)
Hahota Creative Commons License 2002.09.05 0 0 61
De vertek Őt is + engem is. Igaz, nem eccerre. Ki mondta neked azt, hogy nem fussa TV-re?
Előzmény: qncogi (59)
qncogi Creative Commons License 2002.09.05 0 0 59
Mit nem mondasz.
Vert aranyat a vert magyarnak!

Ha vert aranyat, akkor most miért nem fussa TVre? És miaz hogy vert magyar, ilyet ő soha nem mondana!

Előzmény: Hahota (58)
Hahota Creative Commons License 2002.09.05 0 0 58
Aranypenz is jo nekem, de csak akkor, ha rajta van I.Viktor magyar kiraly képe.
Vert aranyat a vert magyarnak!
Előzmény: qncogi (57)
qncogi Creative Commons License 2002.09.05 0 0 57
Már csak ez maradt a téma?
Nem kapsz kitüntetést és így természetesen az azzal járó pénzt se. De ezzel a pénzdologgal szerintem csak viccelsz. Meg a kitüntetéssel is. (Egyébként szóljál FT (!) kiskorúnak, szerintem ő lefénymásolja neked, tán pénzzel együtt.
Előzmény: Hahota (55)
antibol Creative Commons License 2002.09.05 0 0 56
Lentner Csaba keveset politizal, es o a masodik a MIEPben. Egyáltalán nem szelsőséges. Es a MIEP szavazotábora sem az. Ismerek nehanyat, rendes fiatalok. Nekem sem tetszik, amikor zsidóznak. Éppen úgy nem, mint amikor fasisztáznak.
Előzmény: alfredoo (52)
Hahota Creative Commons License 2002.09.05 0 0 55
Itt vagyok. Hol az a kituntetes? Penz is van ugye?
Előzmény: qncogi (44)
Probatbicol Creative Commons License 2002.09.05 0 0 54
Ha én Schmitt Pál lennék, akkor ordítva kérném ki DT-tól, hogy ilyen lépést tett.

Mert mi is a legenda? Az, hogy Schmitt független jelölt, akit pártok támogatnak, de nem áll mögötte pártstruktúra. Ezt folyton hangsúlyozza. Hangsúlyozza azt is, hogy mérsékelt jobboldali, polgári, miegymás szemlélete van.

Erre puff: egy mögötte álló párt elkezdi szervezni, hogy egy szélsőjobbos jelölt lépjen vissza a javára, vagyis igénylik (nevében) a szélsőjobbos szavazatokat.

Ez gáz.

qncogi Creative Commons License 2002.09.05 0 0 53
Jó (ism)érv.
Előzmény: Hahota (40)
alfredoo Creative Commons License 2002.09.05 0 0 52
antibol

ez rendes hogy igy leirod hogy csurkaban tobb a szelsoseg mint a partjaban.

de honnan tudjuk. mikor nyilvanult meg a part vezetojetol, vezetosegetol fuggetlenul? mikor mutatta hogy o nem annyira szelsoseges?

honnan tudhatjuk hogy nem dontik romlasba az orszagot.

az alvezerek szovege nem sokkal kevesbbe szelsoseges mint csurkae. legfeljebb halkabb.

ki mondta a zsido nagytoket a fradi vasarlaskor?

ez a liberalizmustol es a nemzeti erdektol olyan messze van. mint david ibolya aranyos szovege hogy nem ert a focihoz. es ilyenekkel vesztettek el a valasztast. hogy nem ertettek a focihoz. meg orban mondta hogy TENYLEG nem szerencses ha egy kezben ket csapat van. nem tudom hogy berlusconi kezeben hany csapat van es szerencses e. a fidesz termeszetesen nem vizsgalja hogy kinek mekkora hulyesegeket lehet mondani... orban viktor barmit mondhat.

Előzmény: antibol (46)
alfredoo Creative Commons License 2002.09.05 0 0 51
antibol

nem teljesen vilagos hogy a nemzeti erdek (magyarorszag erdeke) es az osszmagyarsag erdeke mennyiben egyeztetheto/egyeztetendo ossze.

mert akkor jol nez ki a dolog hogy a kormany itt szedi az adot es romaniaban kolti el.

1., romaniai magyar szervezetek, szemelyek, egyhazak, ateistak tamogatasa? mennyi?

2., autopalya igeretek mennyi?

3., romaniaival egyetertesi nyilatkozat a statusztorveny kapcsan egy csomo engedmeny egesz romanianak. es nem az erdekel hogy hanyan jottek. hanem hogy engedemenyeket KELL/KELLETT adni.

Előzmény: antibol (48)
mihalyi Creative Commons License 2002.09.05 0 0 50
Ez mind szép és jó de hogyan néz ki a helyezbehozás MiÉpes módon:

Vásárolj hazai árút, hogy a piszok zsidó globalista eltakarodjon ....

Fideszül:

Te nyersz te építesz és ezért természetesen sokkal drágábban mint bárki más..

Persze lehet, hogy a fidesz abban bízik, hogy a javakat egyenlően osztják szét, ha többet fizetnek a Vegyépszernek, akkor több jut a munkásnak is ... Persze

Előzmény: antibol (48)
Póli Creative Commons License 2002.09.05 0 0 49
"egy nyugati állam azt nem engedi(jól teszi), hogy mondjuk egy import ruhagyár oly mértékben árusítson mondjuk Németországban, hogy az veszélybe hozzon egyetlen Német gyártót."

Te komolyan nem hiszed el, hogy az Únión BELÜL az áru (akárcsak a tőke és a munkaerő) szabadon áramolhat ??!!!!
Pedig úgy van. Több évtizede !

Előzmény: antibol (48)
antibol Creative Commons License 2002.09.05 0 0 48
Lehet, hogy tényleg nem, de azzal tisztában vagyok, hogy a világ nyugati felében csak addíg liberalizálnak, amíg a helyi(nemzeti) érdekek nem sérülnek. Lehet szabad a piac, de egy nyugati állam azt nem engedi(jól teszi), hogy mondjuk egy import ruhagyár oly mértékben árusítson mondjuk Németországban, hogy az veszélybe hozzon egyetlen Német gyártót.
És még valami. Nyugaton és egyes keleti országokban is a helyi cégeket hozzák helyzetbe, nem a külföldieket, s ez, biztos, hogy nemzeti érdek.
Előzmény: Thelonius (47)
Thelonius Creative Commons License 2002.09.05 0 0 47
te nyilvánvalóan nem vayg tisztábban mi is a nemzeti érdek...
Előzmény: antibol (46)
antibol Creative Commons License 2002.09.05 0 0 46
Szerintem az MSZP nem balközép párt. Attól, hogy a MIÉP szavazók a FIDESZRE szavaztak, a FIDESZ nem ment jobbra, mert a MIÉP-ben sokkal kevesebb a szélsőség, mint magában Cs.Istvánban. A FIDESZ jobboldali párt, nem jobbközép és nem szélsőjobb, egyszerűen jobboldali. Ettől szeretjük. Egy valamire viszont felfigyeltem írásodban. Azt írod, hogy az SZDSZ-t a MDF mellé sorolod. Nos, ha ezt úgy gondolod, hogy a liberalizmus, mint értékrend jobboldali, akkor egyetértek veled, de azt is meg kell jegyeznem, hogy a liberalizmus a nemezeti érdekek alatt kell, hogy legyen, s nem fordítva, mint SZDSZ-es politikusaink ezt elképzelik.
Előzmény: tadeussz (42)
qncogi Creative Commons License 2002.09.05 0 0 45
Egy kötetlen beszélgetés a politikáról a Kempinsky szállóban, a napokban:

T.: Jó napot Csurka úr!
C.: Jó napot Deutsch elvt.. izé, úr.
T.: Lépjen vissza, legyen szíves, ott jön maga mögött a politika.
C.: Nem lépek vissza, majd kikerül kötetlenül.
T.: Viszontlátásra Csurka ügyn... izé, úr.
C.: Hogy megnőtt a maga orra, most kibújt a szög a zsákból. Viszontlátásra, fide..., ,izé Deutsch úr.

Előzmény: qncogi (44)
qncogi Creative Commons License 2002.09.05 0 0 44
Csurka es a Fidesz nincs beszeloviszonyban
Fidesz = Tompika?
Igazmondó MN:

"Valóban találkoztam a napokban Csurka Istvánnal, a MIÉP elnökével a Kempinsky szállóban, de semmifajta egyeztetést nem folytattunk, mindössze a politikáról beszélgettünk kötetlenül - mondta Deutsch Tamás, a Fidesz alelnöke csütörtökön."

Vagy Tompika nem fideszes már? (Jelzem, megérteném.)

Ez olyan "függetlenes", like S"f"P.

(Valam(k)i azt súgja nekem, hogy olyat nem fogsz kapni.)

Előzmény: Hahota (41)
tadeussz Creative Commons License 2002.09.05 0 0 43
Szeretem az ilyen "vitaképes", "kulturált" és "magasan kvalifikált", "intelligens" asztaltársakat.
Üdv

PS.: nem vagyok a te elvtársad, de másé sem.

Előzmény: Hahota (40)
tadeussz Creative Commons License 2002.09.05 0 0 42
Ezzel nem értek egyet. Kialakkult egy "jobbra tolódási trend" - ha lehet ilyen csúnyán fogalmazni. A Fidesz integrálta a Miép szavazótáborának nagy részét, kiment a jobb-szélre a jobb-közép státusból. Viszont egyértelm?en ott maradt konzervatív jobbközepes pártnak az MDF és én még a Szdsz-t is ide sorolom. Aztán középre pozícionálja magát a Centrum párt. A MSZP balközép, de a szocdem fele próbálják pozícionálni magukat. A balon teljes valójában és 1,5%-os támogatottságában Thürmerék leledzenek.
(Nem értékelem, hogy kinek mennyire sikerül az elhelyezkedés, de a pozícionálási céljuk az kb. ez, f?leg, hogy nincs igazán jobboldal meg baloldal Mo.-n)
Előzmény: antibol (37)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!