Keresés

Részletes keresés

thw Creative Commons License 2002.09.05 0 0 68
Kosz, kedden megnezem. En egy szoval nem mondtam, hogy minden balos eszkombajn, sot, ha megkerdeznel, hatarozott NEM-mel valaszolnek arra, hogy szerintem mind1ik az -e. En csak azt allitottam, hogy az altalam latott egyetlen musorban szereplo jobbosok ostobak, nagyszajuak es tajekozatlanok voltak. De lehet h nem ezeket a szavakat hasznaltam.
Előzmény: szarvasmarha (67)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.05 0 0 67
Az eredeti minden kedden este 20hkor van,és szerdán 13hkor ismétlik.
Múlt héten pl nazarene volt az egyik balos vendég.
Ja és a balos betelefonálók sem mindíg észkombájnok:-))
Előzmény: thw (56)
thw Creative Commons License 2002.09.05 0 0 66
Szia!
Persze, elmondom (ha vki valaszolt mar, sorry, mindig sorban olvasok es valaszolok).
Szoval az emlitett Kozhang c musorban ket jobb es ket baloldali meghivott volt. A jobbosok eloszedtek a kozszolgalati teve megszallasanak temajat, illetve az MSZP altal kirugott (amugy 0 db) Fideszes televizios munkatarsat. A musorvezeto, Juszt, rogton belekapaszkodott ebbe, mivel rengeteg valotlan szam, adat es egyeb badarsag csuszott a jobbosok fejtegetesei koze.
De a polgaroknak nem volt kedve beegni, igy felhoztak mas gumicicakat (mikozben Juszt ertheto modon probalta oket ravenni, hogy fejezzuk be gyerekek, ha vmit elkezdtunk), mint pl az Erzsebet-hidi tuntetest, amelyen szerintuk egy eredeti videofelvetel szerint 2 rendor eloszor ide-oda rangat egy lanyt, kesobb pedig az elettelennek latszo testet vonszoljak. Juszt azt mondta, nem hiszi, hogy barmely teve ne bukott volna egy ilyen fevetelre, de ha igaz, hogy senki nem akarta leadni, akinek rendelkezesere bocsatottak, adjak oda neki, es o leadja, megigeri.
Előzmény: Kandirozott Meduza (63)
renegade Creative Commons License 2002.09.05 0 0 65
Kedves magyarpolgar!

Felhivnam a figyelmedet Big-B beirasara. En is ugy emlekszem, hogy az o idezete kerult eloszor kepernyore, amin Te haborogtal a topiknyitodban, az csak a valasz volt. Tehat valahogy igy tortent:

1. beiras
Elegem van a képmutató, elvtelen liberálisokból. Takarodjanak már el. Ezt tegyétek be!

2. beiras (valasz az elsore)
Nekem meg a fideszből van elegem az én véleményemet mikor veszik figyelembe?

Kerlek, most olvasd el meg egyszer a nyito irasodat, azutan kivancsi lennek a velemenyedre. Kulonosen elemezhetned a ket uzenetben meglevo stilaris kulonbsegeket. (Peldaul: kepmutato, elvtelen, takarodjanak, illetve elegem van.)

Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.09.05 0 0 64
Nem értek egyet avval, hogy felháboritó lenne az ATV.
Vannak erre az oldalra is, meg arra az oldalra is lehetőségek a megnyilvánulásra.
Nem ismerem az ATV tulajdonosi összetételét. Úgy tudtam, hogy Gyárfásék vendégségben vannak az ATV-nél ugyanúgy mint a királyin régen,amig ki nem dobták őket.
Azt gondoltam, hogy az ATV saját műsora a többi.
Van jobbos műsor a Lovaséké és Stefkáé, van balhoz közel álló pl. a Juszt Újságiróklub-ja.
A Közhang leherőséget ad jobbra is és balra is.
Az Ütköző, amit még néha megnézek szerintem inkább semleges, témái szerint, de nem látom mindig, ezért biztosan ezt nem tudom.
Szerintem az Újságiróklub beszélgetői gondolatokat cserélnek egy-egy hirről és beszélgetnek rőla.Ez az ő véleményük.De ezt kulturáltan teszik, nem hallottam még soha, hogy agresszivek vagy gusztustalanok lettek volna, vagy
gyülöletbeszédet használtak volna(Uszitás, kirekesztés, meg egyebek)
Ugyanezt a Lovas mósorról nem lehet elmondani. Szerintem igyekszenek kiegyensúlyozottak lenni.
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.09.05 0 0 63
Bocsánat, off vagyok.
Nem olvasok újságot, napokig nem voltam itt, mi ez?
"Mellesleg jobban jartak volna a jobbosok, ha maradnak a teve temanal, mert ugy max. kicsit leegnek, igy viszont borzasztoan lejarattak magukat, pl a halott norol szolo hercehurcaval. Miutan arrol hetek ota cikkezik a sajto (mara talan -remelem, nem), hogy mit kapott a jobbos ujsagiro, nem beszelve egyeb zaftos, bizonyitott es/vagy bizonyitatlan reszletekrol, igen nehez - lehetetlen - elhinni, hogy ha megoltek volna egy tuntetot a rendorok, abbol nem lett volna orszagos meretu botrany. talan a Dunaba loktek a hullajat? Jobbos velemenytarsaid mondtak, senki nem jelentkezett se a lany neveben, se "erte". Letezik, hogy vki eltunt a tuntetesen, korhazi ellatast nem kapott (mert akkor a rokonait rogton ertesitik), es azota se szoltak a szulei/testverei/osztalytarsai/baratja, hogy haho, eltunt valaki????"
Mondanál róla vmit? Köszi
Előzmény: thw (38)
Ki(vagyok)_én Creative Commons License 2002.09.05 0 0 62
"az, hogy ki mire "hajaz" az nem iskola kérdése.
Láttam tanult buta embert és tanulatlan okost is. "
Az itt látottak alapján teaz első lehetsz.))

Előzmény: magyarpolgar (51)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.05 0 0 61
Mittomén. Nem szoktam lovasst nézni.
Nem szeretem Vukot vendégül látni ;-)
Előzmény: magyarpolgar (59)
Big-B Creative Commons License 2002.09.05 0 0 60
magyarpolgár:

Akkor azt az sms-t is láttad, ami tömören arról szólt, hogy:

"Elegem van a képmutató, elvtelen liberálisokból. Takarodjanak már el. Ezt tegyétek be!"

Előzmény: magyarpolgar (-)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.05 0 0 59
sorry :)
de melyik műsor az ahol a Lovaséknak lehet smst küldözgetni?
Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.05 0 0 58
Mondd! Te néha el is olvasod azt amire reagálsz? :-)
(mert hogy én nem, azt már mexoktam, de másoktól elvárnám ;-) )

Én azt kérdeztem, hogy nekik nem szoktak-é SMS-t küldözgetni az "intelligens" rajongók!

Előzmény: magyarpolgar (27)
thw Creative Commons License 2002.09.05 0 0 57
Itt azt gondolom, nem arrol van szo, lehet -e egy egyetemet vegzett ember hulye, hisz mindnyajan tudjuk, hogy meg nagyon nagyon hulye is lehet. Inkabb az szvsz Alice (velemenyem szerint abszolut jogos) felhaborodasanak oka, hogy egy egyetemet vegzett/vegzo ember ne alljon oda kamerak ele, es hordjon ossze ennyi marhasagot. talan a gyerekedet pont o fogja tortenelemre tanitani...

Mellesleg az elettarsam szulei mindketten gyari munkasok, sosem lattak egyetemet belulrol, ahogy te fogalmazol, es ha csak feleannyira ertelmes emberek iranyitanak pl a politikai elet egy reszet, mint ok, sokkal jobb lenne a vilag.

Előzmény: magyarpolgar (45)
thw Creative Commons License 2002.09.05 0 0 56
Biztosan meg fogom nezni (amugy az eredeti mikor van? Mert nem mindig vagyok font olyan keson, hogy az ismetlest nezzem), de siman el tudom kepzelni, hogy a sok balos telefonalot a ket idiota jobbos marhasagai kesztettek telefonalasra. Az ertelmesebb jobbosok meg tan ugy gondoltak, jobb ettol tavolmaradni, mint kozosseget vallalni a fickokkal.
Előzmény: szarvasmarha (43)
thw Creative Commons License 2002.09.05 0 0 55
Hat azzal nekem sem lenne semmi bajom, ha vegre egy szinvonalas vitat latnek a jobb es baloldal kozott, de a tegnapi ket gyerek eloadasa mar athajlott nevetsegesbol felhaboritoba.
Előzmény: AliceCsodaországban (40)
thw Creative Commons License 2002.09.05 0 0 54
ha az elso valtozatnal maradok, ugyis az lett volna, hogy "mert az ATV direkt csak a nem helyesen iro jobbos velemenyeket tette be a musorba, hogy egesse oket"
Előzmény: magyarpolgar (39)
thw Creative Commons License 2002.09.05 0 0 53
Ugy latszik, megsem idoben stoppoltam le az elso hozzaszolasomat, hogy hozzairhassak meg par dolgot...
Előzmény: thw (38)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 52
egyébként mi volt az illúziód?
Előzmény: AliceCsodaországban (50)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 51
az, hogy ki mire "hajaz" az nem iskola kérdése.
Láttam tanult buta embert és tanulatlan okost is.
Előzmény: AliceCsodaországban (50)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.04 0 0 50
Ráhibáztál, nem jártam egyetemre!

De a gyerekeim igen, és ők valahogyan nem ilyesmire hajaznak... a férjem se. Mindegy, egy illúzióval kevesebb.

Előzmény: magyarpolgar (45)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.04 0 0 49
legalább elolvassák,ez is valami:O)
Előzmény: polfórumos topikot nyitok (48)
polfórumos topikot nyitok Creative Commons License 2002.09.04 0 0 48
Köszönöm - talán visszakapják már végre.
Előzmény: szarvasmarha (47)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.04 0 0 47
beírtam a polmodisba.
Előzmény: polfórumos topikot nyitok (46)
polfórumos topikot nyitok Creative Commons License 2002.09.04 0 0 46
Biztosan bugos a fórum szoftver... :)
Előzmény: szarvasmarha (44)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 45
a doktorandusztól nem kell hasraesni.
Én is voltam az.
Politikailag nem predesztinál semmire.
még három felkiáltójellel sem.
Látszik nem láttál egyetemet belülről.
Vagy ha igen nemigen forogtál benne.
Előzmény: AliceCsodaországban (40)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.04 0 0 44
Nincs itt valami keveredés?:-)))
Előzmény: polfórumos topikot nyitok (41)
szarvasmarha Creative Commons License 2002.09.04 0 0 43
Kedves thw!
Nézd meg ezt a műsort több héten keresztül és akkor rájössz hogy miről beszélek.
Gondolok itt ismét a betelefonáló és sms arányokra.
Szerinted ezt a műsort csak balosok nézik és csak ők telefonálnak?
No ne tréfi..
Valszeg a "szereplő" válogatást sem jobboldali érzelmű kolléga intézi ezt se felejtsd el.
Én is tudnék hétről hétre tök alkalmatlan(hülye) jobbosokat válogatni.
Jusztnak semmi más célja nincs ebben a műsorban mint azt bizonygatni hogy minden jobbos hülye vagy agresszív.
No erről ennyi...
Előzmény: thw (38)
qncogi Creative Commons License 2002.09.04 0 0 42
Nézd + légy szíves a Medgyessy meleg! című csodálatos topicot. Ehhez képest ez az sms...
Előzmény: magyarpolgar (-)
polfórumos topikot nyitok Creative Commons License 2002.09.04 0 0 41
MIKOR KAPJÁK VISSZA A JOGAIKAT A LETILTOTT NICKEK?
Ormossy, makopa, Torres, vampier, bucser, Titokzatos Álmodozó...
Előzmény: kultmoderator (9241)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.04 0 0 40
(Ha minden igaz, pénteken megkapom az ADSL-emet és akkor újra aktív leszek.)

Bár közben egészen elment a kedvem ettől a fórumtól. Azt hittem, egy idő után lehet normálisan beszélni, de úgy látom nem megy. Rohadt dolog volt kétpólusúvá tenni, eddig legalább voltak átmenetek.

Az ütközőt nem láttam, talán holnap megnézem az ismétlést ha adják, de a tegnapi közhangot igen, hát az csúcs volt, vállalom, hogy 2 ilyen idétlen jobbos gyereket (az egyik doktorandusz!!!!) nem láttam. Teljesen a Lovass féle MOM sajtóklub hatása alatt voltak, a fickó egész idő alatt izgett-mozgott, mintha szelek bántanák (nadrágja a hónaaljáig felhúzva) és egész egyszerűen nem hagyták beszélni a másik kettőt.

Amúgy fogalmam sincsen hogyan válogatódnak ki ezek az sms-ek és a telefonok. Én próbáltam már betelefonálni, de nem ment, úgy hogy nem tudom másoknak miért sikerül, sőt van akit többször is hallottam már.

Előzmény: magyarpolgar (36)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.09.04 0 0 39
Így elsőre:

"Arrol nem az ATV tehet, hogy a jobbosok nem tudnak helyesen irni. En amugy nem lattam, hogy balra dolt volna az sms-ek szama, de ha megis, az igazsagos lett volna, tekintve, mennyit beszelt a jobboldal a balhoz kepest."

Ez azért elég demagóg volt.

Maradhattál volna az első változatnál.

Előzmény: thw (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!