Keresés

Részletes keresés

asdf_ Creative Commons License 2002.09.05 0 0 11
Jaaaaaaaaaaa, es mi koze van a notebook alkatreszeknek a CF kartyahoz? Na mindegy. Azert edimax, mer a normal arlsitat annyiszor nyalaztam oda meg vissza, hogy megmaradt bennem az ott levo edimax ;)
De mostmar megtalaltam, thx.
Előzmény: Mogorva (9)
Mogorva Creative Commons License 2002.09.05 0 0 10
notebook
Mogorva Creative Commons License 2002.09.05 0 0 9
Milyen Edimax?? Eagletec. A noteboom árlistában keresd. :)
Előzmény: asdf_ (6)
DooMi Creative Commons License 2002.09.05 0 0 8
En most arulok epp 2 noname kartyat, 128 es 256-osat, de mindennel mukodtek amivel probaltam! A minosegi kartyak gyorsabbak, de jelentosen dragabbak, igy nem erik meg az arukat.

Amiket en vettem memoriakat, azok mindenben es mindenkinek mukodtek. Van kulonbseg a noname es noname kozott is :)

Definicio: noname = eddig nem nagyon ismert marka :)

PETYUS Creative Commons License 2002.09.04 0 0 7
A "Lexar"-nak mi is a középfoka? :-)
Előzmény: asdf_ (-)
asdf_ Creative Commons License 2002.09.04 0 0 6
Hmmm bizta sowah, marhara nem latom az arlistajukban /sot semmi CF vagy SM kartyat/.
Meg masik kerdes, hogy mennyire vallalja be ezt az edimaxot haverom. Kollegajanak kulfoldi nyaralasa veszett oda egy noname kartyan. Igy totalisan ki van zarva nala a noname. Perpill Sandisk 64megas lenne, ha epp nem fogyott volna el az axicoban. Emiatt kerdeztem az alternativakat.
Előzmény: Mogorva (5)
Mogorva Creative Commons License 2002.09.04 0 0 5
Vegyél a Sowah-nál Eagletec-et. Olcsó, félnoname és eddig mindenben ment, amihez vették...
Előzmény: asdf_ (4)
asdf_ Creative Commons License 2002.09.04 0 0 4
Az nem fog menni, mert en szamtechboltos vagyok, ebbol kifolyolag nagykerben veszem, ott meg nincs am csere. Ha meg nem jo eladni nem tudjuk, mert nem tartunk ilyeneket, mas a profilunk. Es emiatt a helyben probara sem hiszem, hogy lehetoseg lenne.
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (3)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2002.09.04 0 0 3
Mindenképp olyan helyen vedd ahol probléma esetén ki tudják cserélni más tipusra.
A haverom 885-ös kulpixe, pl. nem kajálta a Lexart, az én Minoltámban meg működött. Aztán kicserélte egy Feiya-ra.
Előzmény: asdf_ (2)
asdf_ Creative Commons License 2002.09.04 0 0 2
Miutan draga jo baratomat 3napi szajtepes utjan sem tudtam rabeszelni a fuji 2800z-re, igy csak egy nikon 775-be.
Előzmény: Devereaux (1)
Devereaux Creative Commons License 2002.09.04 0 0 1
Milyen kamerában akarod használni?
Előzmény: asdf_ (-)
tapena Creative Commons License 2002.09.04 0 0 0
Nekem Dimage 7 -es gépem van, ami eléggé válogatja a kártyákat, és ált. csak a márkás, minőségieket veszi be. Sokat szenvedtem vele, mire tűrhető áron találtam hozzá egy 256 mb-os Memorex típ. kártyát, tehát ezt a márkát bátran ajánlom mindenkinek! A Sandisk-ről tudom, hogy megbízható, jó kártya, alapban ilyet adnak a dimage-hez, de ahogy olvastam a teszteket, sebességben nincs ott a topon.
Előzmény: asdf_ (-)
asdf_ Creative Commons License 2002.09.04 0 0 topiknyitó
Hali

Nezegettem a topikokat 500-ig visszamenoleg, de nem talaltam hasonlot, igy most itt kerdezek.

Compactflash memoria kene, a noname inkabb felejtos. Mi az amit szabad venni? Sandisk, Lexar, Verbatim? Ilyeneket tudok szervalni /ebben az arsorrendben/. Mit tudtok ezekrol? Tapasztalatok?
thx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!