Keresés

Részletes keresés

tollmaker Creative Commons License 2002.09.03 0 0 103
Pelle Jánosra speciel nem gondolok - sok mindenben nem értek vele egyet, de korrekt pasasnak gondolom. Nem is tartozik a nagy jobboldali kedvencek közé. Mert oda inkább csak a gyülölködők jutnak be. Az MH célzást meg nem is értem
Előzmény: pernahajder (101)
tollmaker Creative Commons License 2002.09.03 0 0 102
És milyen cikkeket irsz és milyen néven? És hol nyomod lea Désit? Mert azért az meglepne, ha jobban irnal. Legalabbis amiket ide irsz nem azt mutatják, hogy egy Egon Erwin lennél. Inkább olyan provokátor félének tünsz, gyenge közepes képességekkel. Persze még fejlődhetsz.
Előzmény: melehov (99)
pernahajder Creative Commons License 2002.09.03 0 0 101
Mégis ki az alpári? Kire gondolsz pl. a Heti Válasznál? Pelle Jánosra?

Vagy a gondolán? Mondjuk a kis idegbeteg MH-s leánykára? Mi is a neve...?

Előzmény: tollmaker (91)
melehov Creative Commons License 2002.09.03 0 0 99
Péniszirigykém, olvasd el a neten fellelhető cikkeimet, riportjaimat, semmi szégyenkeznivalóm a tehetségtelen és buta Désivel szemben, nem nagy érdem, mert nem komoly szellem, de őt bármilyen téren lenyomom.
Előzmény: Seki Waker (84)
tollmaker Creative Commons License 2002.09.03 0 0 98
Bocs, elneztem a dolgot. Nagyon felbosszantanak ezek az alakok. Azt hiszik, hogy marha okosak, pedig nem is. Sunyi zsidozasra futja az erejukbol, ez a fo ervuk - aztan, ha valaki a szemukre hanyja, akkor azzal somolygnak elo, hogy az illeto maga irta meg magarol, hogy zsido. Ja, de ez azert nem ok a zsidozasra, mert az mas. Tehetsegtelen banda.
Előzmény: balgabelga (92)
melehov Creative Commons License 2002.09.03 0 0 97
A Vasárnapi Újságnak (hang)írok, és ezzel meg is vagyok elégedve, minthogy sokkal több embert ér el mint egy újság.
Előzmény: pernahajder (85)
strongdong Creative Commons License 2002.09.03 0 0 96
Hogyhogy? Tényleg nem fújtad még a sajfert Rosh Chashanah-kor?
Előzmény: Probatbicol (59)
Probatbicol Creative Commons License 2002.09.03 0 0 95
Ha jól emléxem, nem én siránkoztam itt a jobboldali újságírók éhhalála miatt, hanem a nagyeszű pernahajder. Erre elég logikus viszontkérdés, hogy miért nem biztosítottak korábban, stb, stb.

Mellesleg szerintem az állam takarodjon a sajtóból, ne támogassa se jobb, se baloldali újságírók munkalehetőségeit.

Előzmény: Windom Earl (94)
Windom Earl Creative Commons License 2002.09.03 0 0 94
Logikai gubanc, amit írsz.
Redszeresen szóvá tetted már, hogy az előző kormány - szerinted helytelenül - adott bizonyos támogatást a jobboldali sajtónak (is), most meg azt kéred számon, hogy miért nem teremtett „tágabb munkalehetőségeket” a jobboldali újságírók számára. Ez így nem megy, döntsd el, mi a probléma, egymással ellentétes dolgokért nem lehet ugyanúgy elmarasztalni egy politikai erőt.
Előzmény: Probatbicol (86)
Probatbicol Creative Commons License 2002.09.03 0 0 93
Féltékenység. Minden tehetséges balközép újságírótól görcsbe rándul a gyomruk.
Előzmény: tollmaker (91)
balgabelga Creative Commons License 2002.09.03 0 0 92
Én megértem az indulataidat, csak azt nem tudom, hogy mi közük van az én 87. számú hozzászólásomhoz.
Előzmény: tollmaker (91)
tollmaker Creative Commons License 2002.09.03 0 0 91
Na, elegem van ebből a dumából. "A sok jó tollú elnyomott jobbos". Hát ki a fene nyomta el őket? Talán a Szrencsejáték rt az évente odaadott másfélmilliárd forinttal, vagy a Heti Válasznál a közpénzből odatett milliárdok nehezitették a kibontakozást? Milrt van az, hogy a jobboldalon az számít "jó" újságírónak aki a lehető legdurvábban, legalpáribban tud fogalmazni? Szörnyű. Akkor már a Dési - félék, akiknek van humoruk, öniróniájuk stb
Előzmény: balgabelga (87)
balgabelga Creative Commons License 2002.09.03 0 0 90
Na, egy szimpatikus hozzászólás!
Mármint az első fele.
Előzmény: Probatbicol (88)
Seki Waker Creative Commons License 2002.09.03 0 0 89
Becses figyelmedbe ajánlanám a jelzőhalmozást, mind tartalmilag, mind pedig stilárisan. Másrészt nyugtass meg, hogy nem sz. h. melnyikovra gondoltált, amikor a Désinél sokkal jobb tollú jobboldali firkászokról elmélkedtél. Ezt azért még Te sem gondolhatod komolyan.
Előzmény: pernahajder (85)
Probatbicol Creative Commons License 2002.09.03 0 0 88
Én nagyon szeretem a belga juhászokat, de a tiédet sajnálom is.
Előzmény: balgabelga (87)
balgabelga Creative Commons License 2002.09.03 0 0 87
"A gyűlölethang pedig már teljesen megszokott, egyesek nem is tudnának talán másként megszólalni. Belehalnának, ha békesség lenne."

Ha ez így lenne, akkor te lennél az első akit elföldelnek.

Előzmény: Probatbicol (82)
Probatbicol Creative Commons License 2002.09.03 0 0 86
Ki az a sok, "Désinél jóval jobb tollú jobbos firkász is szilenciumra kényszerül a munkahelyek beszűkült kínálata okán?"

És miért nem teremtett az előző kormány tágabb munkalehetőségeket számukra?

Előzmény: pernahajder (85)
pernahajder Creative Commons License 2002.09.03 0 0 85
Ejnye, ejnye Seki.

Hova lett a másság tisztelete?
Megszeged a parancsolatot? :))

Mi van, ha nem penna-irígységről, hanem egyszerűen csak arról van szó, hogy Désinek van hova írnia, melehovnak meg per pillanat nincs, és nem azért mert rosszabb lenne a tolla, hanem azért, mert a jelenlegi sajtóviszonyok közt sok, Désinél jóval jobb tollú jobbos firkász is szilenciumra kényszerül a munkahelyek beszűkült kínálata okán?

Melehov két sorából semmiféle penna-irígység nem olvasható ki. Ha mégis, talán elemeznéd? Nem olyan hosszú az a két sor, tán kiemelhető belőle az, amiből a penna-irígységre következtetsz.

De ha lehet csak abból, Te ugyanis azt írtad: "minden további nélkül tudnék írni egy 20 oldalas esettanulmány erről a kis hozzászólásodról."

Előzmény: Seki Waker (84)
Seki Waker Creative Commons License 2002.09.03 0 0 84
Dési önprezentációján nincs sok elemezni való. Az teljes egészében követi a műfaj szabályait, nem unalmas és pont azt mondja el, amit egy újságírónak el kell mondania magáról egy önfényező dumában. A kis Balázska reakciója viszont annál érdekesebb. A pszichológus szakma pennairigységről szokott beszélni az ilyen megnyilvánulások kapcsán. Tudod ez egyenesági leszármazotja a péniszirigységnek, ami viszont többnyire nöknél, illetve köcsögöknél szokott előfordulni.
Előzmény: pernahajder (76)
vazzeg Creative Commons License 2002.09.03 0 0 83
Te beszélsz, Laca, hány topicot nyitottál csak a Bayerről? Vagy az nem gyűlölethang, mi?
Előzmény: Probatbicol (82)
Probatbicol Creative Commons License 2002.09.03 0 0 82
Abban biztos lehetsz, hogy ezek megrendelésre készülnek, valami napi érdek nyomán, aztán elhalnak, ahogy érdekmúlás lép fel.

A gyűlölethang pedig már teljesen megszokott, egyesek nem is tudnának talán másként megszólalni. Belehalnának, ha békesség lenne.

Előzmény: Dzsugas Viki (81)
Dzsugas Viki Creative Commons License 2002.09.03 0 0 81
Ezt értem, de mire ez a szívből-lélekből jövő érzelemdús gyűlölethang? Tisztára olyan, mintha megrendelésre lett volna megnyitva a topik.
Előzmény: Probatbicol (78)
wizes Creative Commons License 2002.09.03 0 0 80
kedves Probatbicol!
" .. hogy frusztrációikat folyamatosan nyomon lehet követni."
Kétlem!
wizes.
Előzmény: Probatbicol (78)
wizes Creative Commons License 2002.09.03 0 0 79
Áder és a humor.
Nem 2 fogalom.
1. humor
2. ki az az Áder?
wizes.
Előzmény: Dzsugas Viki (77)
Probatbicol Creative Commons License 2002.09.03 0 0 78
Pedig halál egyszerű. Mindig keresnek valami fogást, valami konfliktust, valakit, akibe bele lehet kötni. Befirkálnak ide, aztán lesik a hatást.

ha bejön, akkor idecsődítik a hordát, ha nem, akkor ejtik, és keresnek más "témát".

Annyiban hasznos a jelenség, hogy frusztrációikat folyamatosan nyomon lehet követni.

Előzmény: Dzsugas Viki (77)
Dzsugas Viki Creative Commons License 2002.09.03 0 0 77
Menjünk vissza a topiknyitáshoz. Van egy friss nick, aki elájul dr. Áder brilliáns humorától és lehengerlő személyiségétől. Rá pár nappal nyit egy topikot, amiből süt a rosszindulatú provokáció. Csinált valamit a Dési, hogy téma lett? Biztos van valami sz@rkavarás, mert pernike nem gerjedt volna be úgy fél perc alatt, mintha parancsba kapta volna. Aztán jött ez a másik, az m betűs fikanikk is. Legalább mondanátok el, hogy mire van a felhajtás?!
pernahajder Creative Commons License 2002.09.03 0 0 76
No most mit is akarsz elemezni?

Melehov kétsoros véleményét vagy Dési idézett önéletírását?

:)))))))

Előzmény: Seki Waker (74)
pernahajder Creative Commons License 2002.09.03 0 0 75
www.klubradio.hu

Probatbicol le is "szemetezett", amiért bekopiztam.

Előzmény: melehov (72)
Seki Waker Creative Commons License 2002.09.03 0 0 74
Ami azt illeti nekem a pszichológia az alapvégzettségem, és minden további nélkül tudnék írni egy 20 oldalas esettanulmány erről a kis hozzászólásodról. Ettől most megkimélek mindenkit, elég a rezümé: hüje vagy.
Előzmény: melehov (72)
wizes Creative Commons License 2002.09.03 0 0 73
Talán magadat!
wizes.
Előzmény: melehov (72)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!