Keresés

Részletes keresés

Hobbit Creative Commons License 2002.09.03 0 0 10
A hétvégén történt velem:
apukámnak a születésnapját ünnepeltük egy étteremben, ahol élő zene is volt. Emelkedett volt már a hangulat, latin zene szólt és csípőriszálásokkal egybekötve táncoltam. Térdig érő szoknya volt rajtam, olyan "loknis". Bugyi nem... Nos, az egyik pillanatban azt éreztem, hogy valaki alám tette a kezét. Ő is meglepődhetett, hogy rögtön akadály nélkül érezhette a micsodámat. Azonnal lekevertem egy pofont a hozzám hátul legközelebb lévő hímneműnek. Mint kiderült, rossz embert találtam el. Bocsánatot kértem és táncoltam tovább. Szememmel kerestem azt a mocskos soviniszta disznót, aki egy nővel ilyen módon próbál kapcsolatot teremteni. Jött is.. Egy részeg, helyi talpas paraszt képében. Mutogatott, hogy menjek ki vele a kocsijába. Én meg bemutattam egy jó nagyot a középső ujjammal.
Bosszúból a társaság valamennyi férfi tagjának megsúgta, hogy nincs rajtam bugyi.. Nagyon rosszul lettem, zavart, hogy mindenki azonnal, csak ez miatt mellettem terem.. Szégyelltem is magam, pedig nem nekem kellett volna.. :((( Kis idő múlva hazamentem, mert kezdett eldurvulni minden. Továbbra sem fogok bugyit hordani, ha úgy tartja kedvem, de ilyen kellemetlen élmény EZ miatt még nem ért...
Holdanyó Creative Commons License 2002.09.03 0 0 9
Általában nem kívánatos, ápolt, fiatal férfiak szokták a tömegközl. eszközökön az ismerkedésnek eme módját választani...

Ahhoz mit szólnál, ha valami ápolatlan, szutykos fogatlan banya érdeklődne irántad hevesen derék alatt...
Gondolom nem sorolnád a hű de pozitív jelzések közé.
A verbális megszégyenítés annyira nem hatékony sajna, mert az utasok többsége - ha ilyet lát-, igyekszik kimaradni a balhéból.
Volt egy olyan élményem, hogy egy retkes, vén pasi mindíg jött utánam dörgölőzni.. Zsebre tett kézzel..., aztán meg a hátam mögé nyúlt, én bedühödtem, hátranéztem. A mögöttem álló nő táskájában volt könyékig! Rászóltam jó hangosan, hogy emelje már ki a kezét a hölgy táskájából, és közöltem, ha nem pofozta még meg nő, akkor most melegíthet az érzésre, mert iziben következik.
Még az a lány is igyekezett elfordulni, akinek a táskájában kotort!!!!
Amíg a pasi fészkelődött, több nőt is zaklatott, és mindez a buszsofőr nyitott ajtajában történt, aki szintén hallotta a történteket...
Senki.. de tényleg senki nem állt mellém! Mindenki behúzta fülét farkát!!
Annyit sikerült elérnem, hogy a pasi, hangos morgás mellett,a következő megállónál leszállt.

Kíváncsi vagyok, hogy mit gondoltok a köz közömbösségéről?

Üdv: H.

Előzmény: bi_snoopy (3)
Pengős Malac Creative Commons License 2002.09.02 0 0 8
Mi ac, hogy nőji topic? Férfijak nem ic irhatnak? Éc malacok?
Előzmény: Romantique (0)


Pengős Malac Creative Commons License 2002.09.02 0 0 7
Azok a dicnó férfijak, mindig mondom! Nem vecik ember cámba a nőket! Nem tictelik őket!
Ceggükre capkodnak, meg a mellüket fogdoccák!
Fui!
SkateLabs Creative Commons License 2002.09.02 0 0 6
Én ha nő lennék, és valami bántó megjegyzést tennének rám, először verbális úton hárítanék. Ugyanis így is eléggé le lehet égetni az illetőt, és ha ezután még neki állna feljebb (nem olyan értelemben :) ), akkor már biztos a védelmedre kelnek páran.
naya Creative Commons License 2002.09.02 0 0 5
Tenyleg nagyon szegyellem magam, hogy vannak meg ilyen aberralt-perverz pasik! :-((
Kar, hogy nem tudok minden alkalommal ott lenni, de egyszer mar akadalyoztam meg, ilyen pasi tenykedeset.
Katinca Creative Commons License 2002.09.02 0 0 4
Velem egyszer történt egy ilyen eset, amikor áldozattá váltam. Tulajdonképpen így visszagondolva nem nagy dolog, de engem annyira rosszul érintett, hogy napokig nem tudtam elmondani senkinek. Nem tudom, hogy miért, de magamat hibáztattam. Amikor egyedül maradtam sírtam, és egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből. Szóval kicsit bekattantam. Sokat segített amikor rászántam magam, hogy elmondjam valakinek.
Persze nap mint nap érnek enyhébb atrocitások, de ezeken túllépek. Fel sem veszem őket. Ha mindegyiken agyalnék egy sort, már rég bediliztem volna.
Szerencsére a munkahelyemen még nem kerültem ilyen helyzetbe.
Sajnos muszály belenyugodnunk, hogy vannak ilyen emberi hulladékok, akik abban lelnek kielégülést, hogy más embereket zaklathatnak. A legszomorúbb az, hogy ezeket a helyzeteket ki se lehet kerülni, csak úgy, ha azember négy fal között éli le az életét, vagy zsákot húz magára.
Azért fel a fejjel!!! Szerencsére nem csak ilyen emberek vannak :-)))
Előzmény: Romantique (-)
bi_snoopy Creative Commons License 2002.09.02 0 0 3
Nos, szerintem ugranának egy nagyot... ők ugyanis nincsenek ehhez hosszászokva... :-)))
Én személy szerint szeretem ha egy nő megfogja a...fenekem, mert ez egy pozitív jelzés, de sok férfitársam szerintem nem tudna mit kezdeni a helyzettel... előről meg pláne ne próbálkozzatok, mert arra allergiásak... :-)))
Hogy miért? Sok oka van...
Bosc, ha kicsit off voltam
És azt még kifelejtettétek, amikor Rátok dudálna és kiabálnak a kocsikból.. :-)))
Előzmény: Holdanyó (2)
Holdanyó Creative Commons License 2002.09.02 0 0 2
Köszönöm naya!!
Arra kíváncsi lennék, hogy szatírlelkű honfitársaink mennyire lepődnének meg, ha egy vérmes nőszemély, minden teketória nélkül belemarkolna mondjuk a fenekükbe?!
Személy szerint egy elég birkatürelmű nő vagyok, de pofoztam már meg pasit villamoson hasonló haditettért!

Üdv: H.

Előzmény: naya (1)
naya Creative Commons License 2002.09.02 0 0 1
Romantique!

hidd el, egyes ferfiak neveben irom ezt...felhaborito dolognak tartom en is.
hogy egyes pasik igy eljek ki a perverziojukat, hogy tapiznak noket, lanyokat kulonbozo olyan helyeken, helyzetekben ahol mar-mar az intim distanciaban kerulnek a felek, persze nem onszantukbol.
Elitelem azt, es minden nonek csak javasolni tudom, rugja tokon a pasit! (tudom, ez nem ilyen egyszeru..)

Előzmény: Romantique (-)
Romantique Creative Commons License 2002.09.01 0 0 0
Mielőtt lenulláznak, rögzíteni szeretném, hogy ez egy női topik, bár remélem, sok krapek is olvasni fogja!
Romantique Creative Commons License 2002.09.01 0 0 topiknyitó
Te mit csinálsz, ha - durvább vagy enyhébb - erőszak ér?

Mit csinálsz, ha a metrón a tömegben megfogdossák a segged vagy a melled? Mit csinálsz, ha egy bulin egy hapsi iszonyúan elkezd erőszakoskodni, hogy megcsókoljon? (Hogy egyebekre ne is gondoljunk.)

Mit csinálsz, ha verbális erőszakban részesítenek? Mert ha az utcán szólnak be, akkor elengeded a füled mellett. De ha a munkahelyen tesznek megjegyzéseket, amelyeket már nem lehetséges elengedni a füled mellett, mit csinálsz?

Balhézol, és akkor a jelenlévők hülye szűzkurvának tartanak? Vagy csendben maradsz, és ezzel végtelenül megalázottnak érzed magad és tehetetlennek?

Te mit csinálsz, ha erőszak ér? És mit érzel ilyenkor?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!