Keresés

Részletes keresés

kakktusz Creative Commons License 2002.08.31 0 0 50
"legalabb egy kis, egesz icikepicike TVje hadd lehessen mar neki! "

Nem thw!
Nem NEKI kell a TV, hanem NEKÜNK.

Előzmény: thw (49)
thw Creative Commons License 2002.08.31 0 0 49
Ez egy sokkal kevesbe nevetseges kijelentes, mint hogy OV sajat tv-t akar, bar mar rajottem, miert pont most tort ez ra. ha mar elvesztette a remenyt, hogy a Parlamentbe rengeteg hercehurca aran atcugoltetett korona valaha is a fejere keruljon, legalabb egy kis, egesz icikepicike TVje hadd lehessen mar neki! Bar asszem, kenytelen lesz kivagni egy dobozt, beleallni, es a tukorben nezni a sajat nyilatkozatat.
Előzmény: Salétrom (46)
thw Creative Commons License 2002.08.31 0 0 48
kedves Nem tudom!
Nomen est omen: ezt nem tudod, vagyis, hogy azt azert meg a jobbosok is el szoktak ismerni, hogy Orbiek megszalltak a kozszolgalati tv-t es lenyultak egy halom penzt.

Emellett, miert nem '98 es 2002 kozott jutott Orban eszebe egy jobboldali medium kialakitasa? ja, mert mar a kezebe vette! Akkor nem kell csodalkozni es megsertodni azon, hogy most mas van hatalmon, mas veszi a kezebe, remelem, nem akkora tulsullyal, mint OV tette azt.
A kozszolgalatisag minden allampolgarnak JAR, ez pedig nem mast jelent, mint objektiv, partallastol fuggetlen tajekoztatast. nincs olyan demokracia, ahol ne lenne ilyesfajta csatorna. vegyen maganak OV a sok lenyult penzbol egy csatornat, es csinaljon ott TV adot. Kivancsi vagyok, hany % lesz a nezettseg, es ki kivancsi meg a lufikra! Meert ha annyit akarok latni, amennyit a Fidesz hetente felereget, inakbb kimegyek a vidamparkba.

Előzmény: Nem tudom. (5)
psycho-pata Creative Commons License 2002.08.31 0 0 47
"PETHŐ IVÁN LOGIKAI BUKFENCE"

Pető Iván nem szok logikai bukfencezni. Akkor csíptem meg igazán, mikor egy "egyenes" parlamenti közvetítésben a következőt láttam, hallottam: Egyik szdsz-es társa interpellált, mikor egy mdf-s képviselő a hozzászólás idejéhez tett morgolódó megjegyzést. PI ránézett, majd mimikátlan arccal jól hallhatóan odaszólt, hogy "Ha nincs ideje, menjen haza!" Kész:-DDD

Salétrom Creative Commons License 2002.08.31 0 0 46
Tessék:

A jelenlegi köztévé NEM szoci-libsi párttévé.

Előzmény: nemmindegy (45)
nemmindegy Creative Commons License 2002.08.31 0 0 45
Nem párt TV-t akar, hanem ő IS (!!) akar a jobboldalnak egy párt TV-t KÖZPÉNZBŐL, ugyanúgy, mint a szoci-libsiknek van.
(És ha most azzal jössz, hogy a jelenlegi közTV NEM szoci-libsi pártTV, akkor körberöhögteted magad :D )
Előzmény: Salétrom (36)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.31 0 0 44
"Nálam a "közszolgálati" tv definíciója
a földi sugárzású tv."

Izé... a jelenlegi három közszolgálati csatornából csak egy földi sugárzású. A Duna TV és az M2 műholdas.

(P.s.: Pető Iván, "h" nélkül.)

Előzmény: magyarpolgar (4)
bihari-frauholle Creative Commons License 2002.08.31 0 0 43

petheonek tiszthelet?
Előzmény: mz99 (41)
mz99 Creative Commons License 2002.08.31 0 0 41
fatmo talán arra utal, hogy Pető, és nem Pethő. ennyi tisztelet jár neki, még ha nem is szeretem, sőt ...
Előzmény: magyarpolgar (30)
Seki Waker Creative Commons License 2002.08.31 0 0 40
Aranay apám, a sok nulla a 38 után következik, és a végén meg az áll, hogy Ft. Az adonkból. Ennyi zsozso lett eltapsolva az Orbán tévénél, oszt ehhez képest, a 13%-os nézettség maga a botrány. Szóval a bukfencet mintha Te vetetted vona, nem Pető.
Előzmény: magyarpolgar (0)
rinpoce Creative Commons License 2002.08.30 0 0 39
Mi lenne.. kimoderáltak, mert hülyeségeket beszéltél.
Előzmény: dr.Watson (32)
FatMo Creative Commons License 2002.08.30 0 0 38
Te viszont nem tudod, hogy kell írni a nevét!
Előzmény: magyarpolgar (30)
Droopy Creative Commons License 2002.08.30 0 0 37
Akkor megint szelektiven olvastal, az ebesz a @tv-t es az rtlklubot is nezte es minositette, meg az ujsagokat is, ahol pl a Magyar Nemzet is dicseretet kapott.

Droopy

Előzmény: magyarpolgar (34)
Salétrom Creative Commons License 2002.08.30 0 0 36
Vityka Viktorovics öt perccel ezelőtt javasolta a mintegy 50 ezres hívő tömegének, hogy üzletet ajánl a szociknak: legyen egy szoci és egy fideszes csatornája a közszolgálati tévének!!!

Normális ez az ember? Nyíltan is ki meri már mondani, hogy párttévét akar a közszolgálatiból?!

Az MDF-esek, az SZDSZ-esek, a MIÉP-esek, mindenki más mehet az anyukájába?

Adjátok már be neki a nyugtatót!

Droopy Creative Commons License 2002.08.30 0 0 35
A boldogveg szerinted mit akart csevharaszton?

Droopy

Előzmény: Nem tudom. (29)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.30 0 0 34
csodálkoztam is.
A szocik ezzel jönnek.

Idejön messziről egy akárki.
megnézi az m1-et.

Az rtlt meg csigakettőt én nézem.

És a 2/3-os nyomás meg az agyamban.

Felejtsük el egy kicsit a hivatalos dolgokat.

Előzmény: Droopy (31)
Nem tudom. Creative Commons License 2002.08.30 0 0 33
Koszonom Szabo professzor ur. Attol, hogy alapvetoen piacgazdasagban kenyszerulunk elni, meg nem art, ha neha megkerdojelezzuk a kovetkezmenyeit. Pl. globalis felmelegedes, sajtoban elofordulo velemenyek sokfelesege, stb. A szofista filozofiai vonal is megbukott az okori Gorogorszagban, ami az osszes filozofiai iskolabol a legkozelebb esik a mai piacgazdasag alapfilozofiajahoz. Mellesleg, a profitot maximalizalo multiknak vannak politikai erdekeik, es olyan kormanyokat tamogatnak legszivesebben melyek maximalizaljak a profitot, esetleg a kozosseg tobbi erdekenek semmibevetelevel. N t.
Előzmény: SZABÓ JÁNOS (22)
dr.Watson Creative Commons License 2002.08.30 0 0 32
Valami árulás történt. A Nem tudom-nak válaszoltam, és válaszom is, és a Nem tudom hozzászólása is eltünt. Érti ezt valaki? Kérem segítsetek, én még új vagyok itt.
Droopy Creative Commons License 2002.08.30 0 0 31
Nem tudom hallotal-e olyan cegrol hogy ebesz?
Ez olyan mint a sociobalance csak nagyban. Csinaltak egy tanulmanyt a valasztas mediaszokasairol, ez a tanulmany olvashato a www.valasztas.hu oldalon, ami a hivatalos BM valasztasi oldal. Nezelodj figyelmesen, es esetleg megvilagosodsz.

Droopy

Előzmény: magyarpolgar (25)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.30 0 0 30
Te nagyon fiatal lehetsz barátom :)
Az.
Előzmény: FatMo (26)
Nem tudom. Creative Commons License 2002.08.30 0 0 29
Ja akkor tenyleg nem kene engedni, hogy szohoz jussanak! N t.
Előzmény: Droopy (24)
Nem tudom. Creative Commons License 2002.08.30 0 0 28
De lehet, hogy az egyoldalu MSZP/SZDSZ mediaterror agymosasanak koszonheto, aminek sokan bedolnek.

Szerintem tobb szempontot figyelembe kene venni, megha tetelesen igaz az, hogy most MSZP/SZDSZ kormany van, joguk van azt kezdeni a mediaval amit akarnak (megha az nem is feltetlenul etikus). Pl. a kulfoldi tulajdonban levo kereskedelmi sajto gyarmati bologato kormanyt tamogat legszivesebben Magyarorszagon (nem a FIDESZt). Hosszutavon (megha revidtavon nem is nyilvanvalo) az orszagnak erdeke ezt a tendenciat ellensulyozni. Ezert megha tetelesen nem biztos, hogy helyes amit a FIDESZ csinalt a mediaval, osszesegeben jobb egy sokoldalu media ahol a helyi kozosseg (Magyarorszag) erdekei is kepviselve vannak, nem csak a nyugati multik.

N t.

Előzmény: dr.Watson (20)
parabel Creative Commons License 2002.08.30 0 0 27
Helló Droopy, a te számod a jó!

Előzmény: Droopy (24)
FatMo Creative Commons License 2002.08.30 0 0 26
Ki az a Pethő Iván? Valami fideszes?
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.30 0 0 25
most nem azt vizsgáljuk, hogy lagzilajost nyomjanak-e vagy fikusz sót

A kampányt rendesen végignyomták.
Mert a pénz ott volt.

Lást Soros.

Erről beszéltem

Előzmény: Droopy (18)
Droopy Creative Commons License 2002.08.30 0 0 24
2002 valasztas
fidesz-mdf 2 306 763 szavazat 41,07%

Ennyi volt se tobb se kevesebb

Droopy

Előzmény: Nem tudom. (19)
parabel Creative Commons License 2002.08.30 0 0 23
Az első fordulóban szavazott összesen 5.616.750 szavazó. A Fidesz-MDF közös listára szavazott összesen 2.306.997 szavazó.

Ez egészen pontosan 41,07%. Ez a legjobb esetben is pro-fidesz/mdf.

Hogy pontosak legyünk. És hagyjuk már ezt a primcsi 49%-os félrebeszélést Orbán Viktornak és csipet csapatának. Amelyik napról napra csipetebb lesz.

Előzmény: Nem tudom. (15)
SZABÓ JÁNOS Creative Commons License 2002.08.30 0 0 22
Ha Nem tudom , akkor járjál iskolába, meg olvass sokat, sokfélét. Miért írod a " médiák" kifejezést. Miért nem mindjárt "médiákok?
Latin: medium (egyes szám)
media (többes szám)
Angol: medium( egyes szám)
mediums vagy
media (többes szám)
magyar: médium (egyes szám)
médiumok (többes szám) vagy
média (többes szám.

- A kereskedelmi tévéket nem az adófizetők tartják el, hanem hirdetések.
- A kereskedelmi tévékben alig van politikai műsor
- ha a kereskedelmi tv-k annyi politikai műsort sugároznának, mint ti szeretnétek, akkor becsukhatnák a bótot. Ők pedig nem becsukni szeretnének, hanem profitot. A piacgazdaság már csak ilyen. Persze vissza lehet hozni az államszocializmust.
Előzmény: Nem tudom. (5)
donci2 Creative Commons License 2002.08.30 0 0 21
Most akkor a OGY-nek szól a királyi? ?:))))))))
Előzmény: Nem tudom. (19)
dr.Watson Creative Commons License 2002.08.30 0 0 20
Nem én írtam, hanem akinek válaszoltam. De szerintem már 30 sincs. Még egy-két tüntetés, egy-két Kerényi szózat, egy-két Lovas-Bayer megnyilvánulás, és átmennek mínuszba...
Előzmény: donci2 (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!