Keresés

Részletes keresés

Funk Creative Commons License 2002.09.04 0 0 2
Köszi!

Közben felnyomtam a ME helyett az XP-t és minden gondom megoldódott.Mégegyszer köszi!

Üdv:Funk

Előzmény: rozsoma1 (1)
rozsoma1 Creative Commons License 2002.09.04 0 0 1
Jaja, nekem is ez a problémám volt W98 és WinMe alatt. A boltban sem tudtak mit mondani:-)). A setupcor.exe vagy a Win2000 megoldja valóban.
Előzmény: yogibear (0)
yogibear Creative Commons License 2002.09.02 0 0 0
Ilyenkor nem setup.exe, hanem setupcor.exe és lőn világosság. :O)))
Előzmény: Funk (-)
Funk Creative Commons License 2002.08.30 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Egy olyan problémám van,hogy cseréltem a gépem fődarabjait:alap-Asus CUS2LC,video-Abit Gef4,proci
1300-as Tualatin.A bios az utolsó kiadott verzió.Miután mindezt összeraktam,gondoltam egy friss Win Me telepítésre.Dos lemezzel bootoltam,CD-ről Win Me setup.exe.A cd felpörög,majd ezután a kép eltűnik.A monitor nem kapcsol ki,de a képernyő elfeketedik.Kipróbáltam a többi Win verzió setupjait,de mindegyikre ez lett a reakció.Visszaraktam az elöző TNT-2-es videókártyát,úgy minden rendbe lett.Mikor a Win Me felhúzta magát,beállítottam egy szimpla vga kártyát 16 színnel.Gép leállít,bele a GF4,install az is.Azóta is tökéletesen működik a kártya,csak idegesít a setup probléma.Mível még minden cucc garanciális,ezért a dolog végére szeretnék járni.Más kártya nincs benne,IRQ ütközés a bios kiosztása szerint nincs.Ha valakinek van valami tippe akkor megköszönném ha megosztaná velem.Még annyit,hogy a Win Me az elöző konfighoz képest (Asus Cuv4,566 Cel,TNT2-32 MB)is igen lassan bootól.Miután a kék ablak felvillan,még kétszer "visszajön" a fekete IRQ-s Bios ablak.

Üdv:Funk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!