Keresés

Részletes keresés

cOSTIV Creative Commons License 2003.06.20 0 0 9
Aztán vettem egy Canon PS A60-at.

I'am happy!

Kvarclovag Creative Commons License 2002.09.01 0 0 8
újként köszöntök mindenkit, és köszönöm a sok infót amit a topikokat olvasva kaptam a gépvásárláshoz. én is úgy estem bele mint gondolom az itt érdeklődők sokan, hogy jé huszon eft-ért már van digigép, akkor ez már érdekel, aztán az itteni infók, tesztek hatására megtudtam, hogy igen van, csak azért egy-két dolog hibádzik (viszont aki nem akarja papírra tenni a képet és csak nappal fényképez szabadban, annak azért elég lehet némelyik majdnem fgép -sipix aiptek ...), végülis kissé feljebb menve egy leg-leg-leg alapabb, de talán már fgép: a PS A100 mellett döntöttem, egyelőre nem bánom, persze a zoom az hiányzik (mondtátok, hogy fog!). egy szempont van amit nem nagyon olvastam és szerintem azért érdekes az érzékenység 100 v. 400 az nagyon nem mindegy, aki sötétben szürkületben vaku nélkül is akar fotózni az gondolja meg. és még vmi az ár összevetésnél a töltőre érdemes figyelni, mert a fuji némelyik géphez adja (2600Z). mégegyszer köszönöm a sok infót!
MAJTee-10 Creative Commons License 2002.08.30 0 0 7
Egy lovasszekérnek is van 4 kereke, meg egy Chevy Camaronak is. Az meg már "ízlés" kérdése, hogy melyiket választod.
A számítástechnika újságokat meg felejtsd el, mert a cikk írói egyrészt nem értenek hozzá, másrészt meg fizetnek nekik, hogy dícsérjék a gépet...
Előzmény: cOSTIV (5)
Mogorva Creative Commons License 2002.08.30 0 0 6
Tudod mit? Vedd meg ezt a Sipixet és megtudod. És remélem mi is.

Azt azért ne feledd, hogy bármilyen olcsó masina is a Fuji A201, mert bizony a legalapabb gépek egyike, a Fuji azért már gyártott pár fényképezőgépet, tudja mi az, hogy optika meg effélék.

Ez a Sipix olyan mint a Daewoo személyautók. Jó, jó... de ha lehet választani, inkább valami normálisat ha nem sokkal drágább.

Persze nekem tök mindegy. Felőlem vehetsz Samsungot is, azt is tesztelte már a CHIP magazin. :))

Azért annyit egyél meg, hogy összehasonlítod a tesztkepeiket... Ha nem látsz különbséget, vedd meg nyugodtan a Sipix-et. Akkor úgyis mindegy. :)

Előzmény: cOSTIV (5)
cOSTIV Creative Commons License 2002.08.30 0 0 5
Kérdezném, hogy mit tud a Fuji A201 amit a SiPix nem, avagy mit nem tud a SiPix amit az A201 igen?

Csupán mert mindkettőnek fényképezőgép formája van, van optikája, CCD-je stb... Vagy csak a márkát kell megfizetni?

Előzmény: Mogorva (4)
Mogorva Creative Commons License 2002.08.30 0 0 4
Ahol 'jót' írnak : CHIP magazin, PC WORLD.

Ahha... Mindkettő, nagymúltú és komoly fotós szaklap... :))

Szerintem feledd el az efféle masinákat, kár értük pénzt adni, főképp mivel majdnem ugyanennyiért van fényképezőgép is. Pl. Fuji A201.

Előzmény: cOSTIV (3)
cOSTIV Creative Commons License 2002.08.30 0 0 3
Ahol 'jót' írnak : CHIP magazin, PC WORLD.
Na, jó! Nem jót, hanem megemlítik, hogy képességeihez képest jó ára van, hátrányait is figyelembe véve!

Azért egy újabb link ahol tesztképek is vannak :
Steve's DigiCams

Várom a további véleményeket!

Előzmény: Mogorva (1)
cOSTIV Creative Commons License 2002.08.30 0 0 2
Ezt, vártam! Dupla nulla!
Előzmény: MAJTee-10 (0)
Mogorva Creative Commons License 2002.08.29 0 0 1
Mindenhol "jót" írnak róla

Hol van az a mindenhol, ahol jót írnak az effélékről? A DEPO-n? Na, ja...

Ha fényképezni akarsz, vegyél fényképezőgépet.

Előzmény: cOSTIV (-)
MAJTee-10 Creative Commons License 2002.08.29 0 0 0
Egy nagy rakás, hatalmas, bődületessss nagy 0, azaz nulla, vagy ha jobban tetszik: zéró!
Előzmény: cOSTIV (-)
cOSTIV Creative Commons License 2002.08.29 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Nemrég jelent meg ez a fényképező masina. Mindenhol "jót" írnak róla és én is úgy látom, hogy elég elfogadható minőség, persze a hátrányit is ismerve (nincs optikai zoom, egy fájltipus, nincs AVI felvétel, _noname_, stb...).
Ára jelenleg 54.000. HUF körül mozog.
2.1 MPixel felbontású.
Érdekelne, hogy milyen véleménnyel vagytok eme masináról. Érdemes megvenni vagy sem???

Honlap : http://www.sipixgigital.com
Depo : http://www.depo.hu/termek.php3?id=10188

Köszönet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!