Keresés

Részletes keresés

szaeltan Creative Commons License 2011.06.12 0 0 5

Szerintem inni a vasas víz finomabb, mint a vastalan vagy a klóros. Nincs azzal semmi baj.

Eleve sárgásbarna fürdőszobát kell csinálni.

gyuszgi Creative Commons License 2006.09.04 0 0 4

Sziasztok!

Sajnos nekem is vasas a vizem, én kizárólag öntözök vele, de így is megfesti a járdákat barnára.Van egy úr aki vastalanító berendezést telepít, de a felhasznált vízmennyiség miatt nagyon drágának találom az ajánlott cuccot( 1m3 / óra kb 250,300000 forint!!Hódos József, Tel.:30/9515879).

Ha tudtok jobb megoldást lécci írjatok, vagy ha abban tudtok segíteni, hogy a vas mivel jön le a betonról akkor azt is szívesen fogadnám!

üdv.gyuszgi

CyberShot Creative Commons License 2002.11.18 -1 0 3
Helló, nem igazán.
Lehet, hogy próbálkozom majd szűrővel vastalanító betéttel, de szakemberek szerint az ezekben pangó víz nagyobb bajt okozhat, mint amit segít (ha nem folyamatos a használat, baktériumtenyészet lesz bennük...)
Előzmény: kgy2316 (2)
kgy2316 Creative Commons License 2002.11.17 0 0 2
Szia,
találtál valami használható dolgot?
Előzmény: CyberShot (-)
CyberShot Creative Commons License 2002.09.04 0 0 1
Hú, tényleg!
cucu Creative Commons License 2002.09.03 0 0 0
mágnes...
Előzmény: CyberShot (-)
CyberShot Creative Commons License 2002.08.29 0 0 topiknyitó
Hali!

A telkemen hidrofor van, és iszonyú vasas a víz. 1-2 nap alatt minden, amivel érintkezik (mosdó, wc, tusolófal...) tiszta barnássárga lesz.
Nézelődtem a vízszűrőknél, vannak is erre szűrőbetétek, de nem tudom, elég-e.
Van vkinek tapasztalata ez ügyben?
Ill. tud-e vki olcsó vízvizsg. labort?

Kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!