Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2011.08.29 0 0 8564

Ide is bemásolom, hátha, legalább anyagilag tudna valaki segíteni:

 

Nagyon nagy bajban vagyunk. Van egy 3 - 4 év körüli németjuhász keverék kan kutyus, akit agyba-főbe ver "gazdája", eltört az állkapcsa. Egyszerűen nem tudjuk őt elhelyezni, menhelyünk nincs, ideiglenes befogadóink teltházasak. Rendőrt hívnánk (alig várjuk), de akkor elvitetik a sintértelepre... Kérünk benneteket, aki legalább ideiglenesen be tudná fogadni a kutyust, jelentkezzen! Köszönjük!
Gazdit És Otthon Állatvédő Alapítvány
Tel: 06 30 983-9608 (Bátonyterenye)

 

 

http://gallery.site.hu/u/Asterix/st/gazditkeres/jucimix/

 

Látszik a képen, hogy szinte szétszakadt az állkapcsa:

 

 

 

geda1 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 8563

Altatás elől mentett, 2 éves terrierkeverék keresi végleges gazdiját.Ropi kutya-,macska-, gyerekbarát,nagyon hálás természetű, 10kg körüli terrierkeverék kan kutyus. Oltva,ivartalanítva,chippezve,szerződéssel fogadható örökbe. Érd:edina80@windowslive.com

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.21 0 0 8562

Gyönyörű cica gazdit keres! Részletek és képek a és elérhetőségek a blogon:

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 8561

Sajnos nem engedi módosítani a beállításokat, az elérhetőség attiloszkukacgmail.com, h.szilviakukacindex.hu

Előzmény: Törölt nick (8560)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.11 0 0 8560

Sziasztok!

 

Életveszélyből mentett felnőtt cicusoknak keresünk gazdit vagy ideiglenes befogadót. Aki tud segíteni kérném jelentkezzen az itt megadott email-en.

oncogito Creative Commons License 2011.06.28 0 0 8559

Mézi kb 2 éves életvidám, játékos őzpincser kutyus! A nyíregyházi gyepmesteri telepről, altatás elől, vemhesen került hozzánk! Oltva, chipelve keresi az álomgazdit! Mézi más

kutyákkal kiválóan kijön, a gyerekeket szereti, a macskákat viszont nem! Örökbefogadási szerződéssel, nagyon jó helyre elvihető, ahol a gazdi szeme fénye lehet és akit Istenként tisztelhet! Mézi jelenleg Budapesten, a XVI. kerületben lakik!

Vidékre a szállítás megoldható, az üzemanyag költség fejében! 

 

Érdeklődni lehet Kecskés Vikinél a 06309327173-as telefonszámon!

 

csillagtunder Creative Commons License 2011.06.26 0 0 8558

Sziasztok!

 

Ajándékba ingyen elvihető családi okok miatt két fiatal felnőtt sziámi.

 

Egy lány és egy fiú, mindketten ivartalanítottak, törzskönyvezettek, csak együtt és csak benti tartásra, lehetőleg olyan helyre ahol nincs másik kutya vagy macska!


Érdeklődni a 06304695640 telefonszámon lehet.

 

 

zoldikevac Creative Commons License 2011.06.26 0 0 8557

Sajnos a váci Zöldmenedék menhelyre is megérkeztek a felelőtlen állattartók áldozatos munkájának gyümölcsei.
Kb. 20 cica 4 hetestől 7 hónapos korig örökbefogadható.
Érdeklődni: 20/430-9597

 

 

jégkirálynő Creative Commons License 2011.06.20 0 0 8556

nem tudom, ám bízom benne, hogy  talán más is olvasgat itt, és nemcsak a gazdira vágyó Kölköncök:) minden cicckuttyos topba képtelenség belinkelni

 

ma reggel erre ébredtem a melóhelyen kezdéskor, nos ütősebb volt, mint a legerősebb kv

 

http://szoljon.hu/jasz-nagykun-szolnok/kozelet/brutalis-allatkinzas-pusztitas-az-allatmenhelyen-video-384275

 

nem tudom, hogy ki-mennyit-tud-é segíteni, én próbáltam megtenni a magamét a távolból

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8555

üdvözlöm önt én tudok  itt dombováron van egy tenyészet 

teleki utcában van   és szépek vannak 

Előzmény: Yosua (8338)
ny63 Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8554

Anilyen gyönyörűek - nem csodálom.

Előzmény: tatarkriszta (8553)
tatarkriszta Creative Commons License 2011.06.17 0 0 8553

GAZDISOK!

Előzmény: tatarkriszta (8551)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.16 0 0 8552

Rottweiler és komondor kiskutya szuka 

ingyen elvihető  érdeklödni :vercsike24@citromail.hu

oltva féregtelenitve   felelös gazdiknak és egyedüli kutyaként 

 

ragaszkodó   jó örzö lesz belöle 

porázhoz  még kell szoktatni 

és  cicákhoz is lehet  barátkoztatni 

játékos és nem fél a viz töl kérem valaki vigye el  

elöre is köszönöm

tatarkriszta Creative Commons License 2011.06.16 0 0 8551

Gazdit keres Inci és Finci!

 

2011. májusában született kiscicák keresik szerető gazdijukat. Mamájuk nem sokkal a kicsik születése előtt tévedt a kertünkbe. Gazdátlan volt, ezért úgy döntöttünk, befogadjuk őt. Nemsokára váratlanul megszülettek a kicsik. Mivel nemrég költöztünk, ezért építkezés folyik nálunk, nehezen tudjuk biztonságba helyezni őket. Szeretnénk minél előbb gazdit találni nekik. Egyedül esznek már, barátságosak, kézhez szokottak, játékosak. Hamarosan elkezdik oltási programjukat. Maglódon lehet őket megnézni, de szállításban és bármi másban segítséget adunk a leendő örökbe fogadónak. Inciről és Finciről érdeklődni Csillánál lehet: +36 30 670 4008 vagy bacsi71@gmail.com.


SpinyNorman Creative Commons License 2011.06.11 0 0 8550

GAZDÁT KERESNEK! Ma (06.11.) találtunk a kertünkben két, 6-8 hetes kismacskát. Szerencsére meg tudtuk előzni a kutyákat... De megtartani nem tudjuk őket, mivel az ebek többsége intoleráns. Szóval jelentkezzenek a gazdijelöltek és terjesszétek! Édesanyámat hívhatjátok, ő vigyáz rájuk: húsz-581-7220.

 

 

 

 

 

Fricz Anita Creative Commons License 2011.06.09 0 0 8549

Liza kutyus gazdit keres!

Labrador méretű, kopó jellegű nagyon kedves, bújós, ragaszkodó, szeretet éhes és szófogadó, kb. 2-3 éves szuka kutyus sürgősen gazdit keres. Eddigi életét láncon és sok- sok éhezésben töltötte. Ezért nagyon hálás minden szóért, a napi élelemért, mindazért, amit ideiglenes befogadójától most megkap.

Kiegyensúlyozott, kimért viselkedése, megbízhatósága miatt alkalmas családi kutyusnak. Egészséges idegrendszerű, nyugodt kutya.

 Ha szeretnéd ezt a kis tündérkét örökbefogadni kérlek hívd a 0620/414-0324-es számot.

A további kutyusok is gazdit keresnek, illetve néhányan közülük ideiglenes befogadót mert gyepmesteri telepen várják a segítséget:
http://gallery.site.hu/u/F_Anita/ozd_gazdkeresoi/

Illetve bármilyen segítséget szívesen fogadunk! Vegyél részt megmentésükben!

Szállításban tudunk segíteni!

nextdoor Creative Commons License 2011.06.03 0 0 8548

A Lelenc Kutyamentő Egyesület gondozásában több mint 50 szép, kedves, okos, kifejezetten jól szocializált kutya várja, hogy végre saját gazdája legyen.

Kutyáinkról részletes információ a www.lelenc.hu weblapon és annak fórumán, a kutyák saját topicjában olvasható.

Minden kutyánk oltott, ivartlanított, chipezett.

Kapacitásaink végesek, nem tudunk mindaddig újabb kutyán segíteni, míg a most meglévő gondozottaink közül nem kerül jónáhány gazdihoz.

Néhány kutyánk, a teljesség igénye nélkül:

 

Bella

 

Lesszi

 

Lobonc

 

Zseton

 

Konrád

 

Menő Manó

 

Perec

 

Devecseri Gombóc - ő az iszapkatasztrófából mentett egyik kutyánk

 

Salamon

 

Deny

 

Megfontolt, elkötelezett gazdijuk jelentkezését

 a + 36 30 5000 209-es számon várjuk

 

Beubabu Creative Commons License 2011.05.30 0 0 8547

OFF!

 

SZia!

Ilyenkor próbáld meg felírni a kocsi rendszámát és hívd a rendőrséget, ugyanis amit ezek az embernek nevezett izék tesznek az jelenleg bűncselekménynek számít és a törvény bűnteti!!!

Lásd: http://www.allatsegelyszolgalat.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=73

 

 

ON

 

Nekem is van egy gazdikeresőm.

Május 1-én találtuk a XVI. ker., Vezekény utcában. Azonosító nincs benne, a plakátolás és hirdetés ellenére sem került elő az eredeti gazdája, így új álomgazdi jelentkezését várja. Nekünk már van 2 kutyánk és egyelőre nem szeretnénk harmadikat :-( 

Fél év körüli szuka, egy igazi kis tünemény :-)

Teljesen kutya- és gyerek kompatibilis :-D

Lehetőleg kertes házba szeretném adni, nem egyedüli kutyának.

Képek és 1-2 rövidke videó:

https://picasaweb.google.com/114891952895824118904/TalaltKutyus#

 

Érdeklődni itt a topikon, e-mailen vagy telefonon: 06-20 333-3593

Előzmény: linus79 (8544)
M.B.Éva Creative Commons License 2011.05.24 0 0 8546

Kiskutya gazdit keres!!!!

 

 

A képen látható kiskutyának gazdát keresünk. Hétvégén találtuk kidobva,de a mi kutyánk sajnos nem nézi jó szemmel,hogy "Idegen"járkál az ő területén. A kutya kis termetű,kan,keverék.Nagyon játékos,kb.3 hónapos lehet. Gyerekek társaságában jól érzi magát,szeret játszani,futkározni...

Éber,látszik rajta,hogy igazi házőrző lesz. Lehetőleg családi házba szeretnénk ajándékozni!

 

A kutyus jelenleg Budapesten a XVIII.kerületben várja jövendőbeli gazdiját!

Érdeklődni a

0630-9923-768

számon lehet

        

M.B.Éva Creative Commons License 2011.05.24 0 0 8545

Vakarcs gazdit keres!!!!

 

 

A képen látható kiskutyának gazdát keresünk. Hétvégén találtuk kidobva,de a mi kutyánk sajnos nem nézi jó szemmel,hogy "Idegen"járkál az ő területén.

A kutya kis termetű,kan,keverék.Nagyon játékos,kb.3 hónapos lehet. Gyerekek társaságában jól érzi magát,szeret játszani,futkározni...

Éber,látszik rajta,hogy igazi házőrző lesz. Lehetőleg családi házba szeretnénk ajándékozni!

 

A kutyus jelenleg Budapesten a XVIII.kerületben várja jövendőbeli gazdiját!

Érdeklődni a

0630-9923-768

számon lehet

        

linus79 Creative Commons License 2011.05.19 0 0 8544

sziasztok bocsi hogy csak igy be irok ide,de végig néztem az összes fotot ,és hozzá szolásokat,kicsit elszomorodtam azon milyen sok ember tesz ki kutyákat akár idöset akár fiatalt,szivem szerint velük tenném ezt, szivesen fogadnék be én is kutyákat mert felénk is gyakori eset.......jön egy kocsi,lassit ajto csapodás....kartondoboz benne kis kutya vagy épp macska ,de nekünk már van és nem merek idegen kutyust hozni ,multkor egy idösebb kutyát  tett ki a szivem szakadt meg mikor kikötötte és mikor elment a kutya vergödve sirt utána,sajnos én nem szolhattam mert azért egyedül én mit tehetnék ilyenek ellen szerencsére egyik ismim befogadta kicsit még félös... A LÉNYEG,HOGY MINDEN TISZTELETEM AZ ÁLLATBARÁT FORUMOZOKÉ AKIK BEFOGADJÁK ÉS PROBÁLNAK NEKIK JO OTHONT TALÁLNI,REMÉLEM SIKERREL 

oncogito Creative Commons License 2011.05.17 0 0 8543

Ma (május 17,én) reggel kilenckor találtuk a metró Stadionok megállójánál.
Fekete labrador keverék, kb. 5-7 éves ivaros kan.
Kedves, ember- és állatszerető, alkalmazkodó kutyus.
Csip, biléta nem volt rajta.
Keressük eredeti gazdáját, vagy befogadóját.
Mi nem tudjuk megtartani, mert már van két kutyánk.

 

Elérhetőség: 03 20 263 3587

 

 

Creative Commons License 2011.05.17 0 0 8542

„2011.05.12-n a 17. kerületi postánál találtam egy kiskutyát. A postán látták, hogy kirakták a kutyust egy autóból. kb. három hónapos kislány, nincs chip-je, állatorvos látta, kicsi sérve van, van egy horzsolás a lábán, de egészségesnek tűnik. terrier vér lehet benne. játékos a kiscsaj, és belevaló. nagyon aktív, de ha elfárad nagyon bújós. aktív "korszakában" is imádja az embereket, de inkább rágcsálni és nem bújni:)ideiglenesen maradhat nálunk. keresünk neki gazdát, elvisszük bárhova. ha valakit érdekel, jelentkezzen nálam. 20/926-8021. köszönöm!:)"képeket ide raktam fel róla: https://picasaweb.google.com/kata.szendeffy/Bobe?authkey=Gv1sRgCMTO6seDo9z1mQE#

 

Rozamaria Creative Commons License 2011.04.18 0 0 8541
UJOKA Creative Commons License 2011.03.02 0 0 8540

Gazdit keres Benji, egy tüneményesen édes, barátságos kislány keverék kutyus!
7 hónapos, oltásai megvannak. Benji középtermetű, igazi kis vasgyúró! :) nagyon érdeklődő, okos kutyus, gazdija külföldi munka miatt keres neki új családot!
0630/216-2457

 


andris333 Creative Commons License 2011.02.28 0 0 8539

Költözés miatt két 6 éves kan kutyus ingyen, hőszigetelt kutyaházakkal gazdát keres! Lehetőség szerint egy helyen szeretnénk őket elhelyezni, de igény szerint külön-külön is elvihetők. Az egyik egy fajtiszta, törzskönyvezett GOLDEN RETRIEVER, barátságos, gyermekszerető, igényli a gazdája törődését. A másik egy talált keverék, közepes termetű mozgékony kutyus, ivartalanítva van, nyugodt természetű, embercentrikus. Mindketten oltottak. Olyan gazdik jelentkezését várjuk, akik szeretetben tudják tovább tartani a kutyusokat!

Érdeklődni: 06704107439 vagy 06704107438. E-mail: andras.dmb@gmail.com

mokara Creative Commons License 2011.02.24 0 0 8538

Köszönöm szépen, Manka majdnem a miénk lett. Baj az, hogy nincs kocsink:((

Előzmény: Rozamaria (8537)
Rozamaria Creative Commons License 2011.02.22 0 0 8537
Rozamaria Creative Commons License 2011.02.22 0 0 8536
oncogito Creative Commons License 2011.02.22 0 0 8535
Előzmény: mokara (8533)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!