Keresés

Részletes keresés

SpinyNorman Creative Commons License 2011.06.11 0 0 8550

GAZDÁT KERESNEK! Ma (06.11.) találtunk a kertünkben két, 6-8 hetes kismacskát. Szerencsére meg tudtuk előzni a kutyákat... De megtartani nem tudjuk őket, mivel az ebek többsége intoleráns. Szóval jelentkezzenek a gazdijelöltek és terjesszétek! Édesanyámat hívhatjátok, ő vigyáz rájuk: húsz-581-7220.

 

 

 

 

 

Fricz Anita Creative Commons License 2011.06.09 0 0 8549

Liza kutyus gazdit keres!

Labrador méretű, kopó jellegű nagyon kedves, bújós, ragaszkodó, szeretet éhes és szófogadó, kb. 2-3 éves szuka kutyus sürgősen gazdit keres. Eddigi életét láncon és sok- sok éhezésben töltötte. Ezért nagyon hálás minden szóért, a napi élelemért, mindazért, amit ideiglenes befogadójától most megkap.

Kiegyensúlyozott, kimért viselkedése, megbízhatósága miatt alkalmas családi kutyusnak. Egészséges idegrendszerű, nyugodt kutya.

 Ha szeretnéd ezt a kis tündérkét örökbefogadni kérlek hívd a 0620/414-0324-es számot.

A további kutyusok is gazdit keresnek, illetve néhányan közülük ideiglenes befogadót mert gyepmesteri telepen várják a segítséget:
http://gallery.site.hu/u/F_Anita/ozd_gazdkeresoi/

Illetve bármilyen segítséget szívesen fogadunk! Vegyél részt megmentésükben!

Szállításban tudunk segíteni!

nextdoor Creative Commons License 2011.06.03 0 0 8548

A Lelenc Kutyamentő Egyesület gondozásában több mint 50 szép, kedves, okos, kifejezetten jól szocializált kutya várja, hogy végre saját gazdája legyen.

Kutyáinkról részletes információ a www.lelenc.hu weblapon és annak fórumán, a kutyák saját topicjában olvasható.

Minden kutyánk oltott, ivartlanított, chipezett.

Kapacitásaink végesek, nem tudunk mindaddig újabb kutyán segíteni, míg a most meglévő gondozottaink közül nem kerül jónáhány gazdihoz.

Néhány kutyánk, a teljesség igénye nélkül:

 

Bella

 

Lesszi

 

Lobonc

 

Zseton

 

Konrád

 

Menő Manó

 

Perec

 

Devecseri Gombóc - ő az iszapkatasztrófából mentett egyik kutyánk

 

Salamon

 

Deny

 

Megfontolt, elkötelezett gazdijuk jelentkezését

 a + 36 30 5000 209-es számon várjuk

 

Beubabu Creative Commons License 2011.05.30 0 0 8547

OFF!

 

SZia!

Ilyenkor próbáld meg felírni a kocsi rendszámát és hívd a rendőrséget, ugyanis amit ezek az embernek nevezett izék tesznek az jelenleg bűncselekménynek számít és a törvény bűnteti!!!

Lásd: http://www.allatsegelyszolgalat.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=73

 

 

ON

 

Nekem is van egy gazdikeresőm.

Május 1-én találtuk a XVI. ker., Vezekény utcában. Azonosító nincs benne, a plakátolás és hirdetés ellenére sem került elő az eredeti gazdája, így új álomgazdi jelentkezését várja. Nekünk már van 2 kutyánk és egyelőre nem szeretnénk harmadikat :-( 

Fél év körüli szuka, egy igazi kis tünemény :-)

Teljesen kutya- és gyerek kompatibilis :-D

Lehetőleg kertes házba szeretném adni, nem egyedüli kutyának.

Képek és 1-2 rövidke videó:

https://picasaweb.google.com/114891952895824118904/TalaltKutyus#

 

Érdeklődni itt a topikon, e-mailen vagy telefonon: 06-20 333-3593

Előzmény: linus79 (8544)
M.B.Éva Creative Commons License 2011.05.24 0 0 8546

Kiskutya gazdit keres!!!!

 

 

A képen látható kiskutyának gazdát keresünk. Hétvégén találtuk kidobva,de a mi kutyánk sajnos nem nézi jó szemmel,hogy "Idegen"járkál az ő területén. A kutya kis termetű,kan,keverék.Nagyon játékos,kb.3 hónapos lehet. Gyerekek társaságában jól érzi magát,szeret játszani,futkározni...

Éber,látszik rajta,hogy igazi házőrző lesz. Lehetőleg családi házba szeretnénk ajándékozni!

 

A kutyus jelenleg Budapesten a XVIII.kerületben várja jövendőbeli gazdiját!

Érdeklődni a

0630-9923-768

számon lehet

        

M.B.Éva Creative Commons License 2011.05.24 0 0 8545

Vakarcs gazdit keres!!!!

 

 

A képen látható kiskutyának gazdát keresünk. Hétvégén találtuk kidobva,de a mi kutyánk sajnos nem nézi jó szemmel,hogy "Idegen"járkál az ő területén.

A kutya kis termetű,kan,keverék.Nagyon játékos,kb.3 hónapos lehet. Gyerekek társaságában jól érzi magát,szeret játszani,futkározni...

Éber,látszik rajta,hogy igazi házőrző lesz. Lehetőleg családi házba szeretnénk ajándékozni!

 

A kutyus jelenleg Budapesten a XVIII.kerületben várja jövendőbeli gazdiját!

Érdeklődni a

0630-9923-768

számon lehet

        

linus79 Creative Commons License 2011.05.19 0 0 8544

sziasztok bocsi hogy csak igy be irok ide,de végig néztem az összes fotot ,és hozzá szolásokat,kicsit elszomorodtam azon milyen sok ember tesz ki kutyákat akár idöset akár fiatalt,szivem szerint velük tenném ezt, szivesen fogadnék be én is kutyákat mert felénk is gyakori eset.......jön egy kocsi,lassit ajto csapodás....kartondoboz benne kis kutya vagy épp macska ,de nekünk már van és nem merek idegen kutyust hozni ,multkor egy idösebb kutyát  tett ki a szivem szakadt meg mikor kikötötte és mikor elment a kutya vergödve sirt utána,sajnos én nem szolhattam mert azért egyedül én mit tehetnék ilyenek ellen szerencsére egyik ismim befogadta kicsit még félös... A LÉNYEG,HOGY MINDEN TISZTELETEM AZ ÁLLATBARÁT FORUMOZOKÉ AKIK BEFOGADJÁK ÉS PROBÁLNAK NEKIK JO OTHONT TALÁLNI,REMÉLEM SIKERREL 

oncogito Creative Commons License 2011.05.17 0 0 8543

Ma (május 17,én) reggel kilenckor találtuk a metró Stadionok megállójánál.
Fekete labrador keverék, kb. 5-7 éves ivaros kan.
Kedves, ember- és állatszerető, alkalmazkodó kutyus.
Csip, biléta nem volt rajta.
Keressük eredeti gazdáját, vagy befogadóját.
Mi nem tudjuk megtartani, mert már van két kutyánk.

 

Elérhetőség: 03 20 263 3587

 

 

Creative Commons License 2011.05.17 0 0 8542

„2011.05.12-n a 17. kerületi postánál találtam egy kiskutyát. A postán látták, hogy kirakták a kutyust egy autóból. kb. három hónapos kislány, nincs chip-je, állatorvos látta, kicsi sérve van, van egy horzsolás a lábán, de egészségesnek tűnik. terrier vér lehet benne. játékos a kiscsaj, és belevaló. nagyon aktív, de ha elfárad nagyon bújós. aktív "korszakában" is imádja az embereket, de inkább rágcsálni és nem bújni:)ideiglenesen maradhat nálunk. keresünk neki gazdát, elvisszük bárhova. ha valakit érdekel, jelentkezzen nálam. 20/926-8021. köszönöm!:)"képeket ide raktam fel róla: https://picasaweb.google.com/kata.szendeffy/Bobe?authkey=Gv1sRgCMTO6seDo9z1mQE#

 

Rozamaria Creative Commons License 2011.04.18 0 0 8541
UJOKA Creative Commons License 2011.03.02 0 0 8540

Gazdit keres Benji, egy tüneményesen édes, barátságos kislány keverék kutyus!
7 hónapos, oltásai megvannak. Benji középtermetű, igazi kis vasgyúró! :) nagyon érdeklődő, okos kutyus, gazdija külföldi munka miatt keres neki új családot!
0630/216-2457

 


andris333 Creative Commons License 2011.02.28 0 0 8539

Költözés miatt két 6 éves kan kutyus ingyen, hőszigetelt kutyaházakkal gazdát keres! Lehetőség szerint egy helyen szeretnénk őket elhelyezni, de igény szerint külön-külön is elvihetők. Az egyik egy fajtiszta, törzskönyvezett GOLDEN RETRIEVER, barátságos, gyermekszerető, igényli a gazdája törődését. A másik egy talált keverék, közepes termetű mozgékony kutyus, ivartalanítva van, nyugodt természetű, embercentrikus. Mindketten oltottak. Olyan gazdik jelentkezését várjuk, akik szeretetben tudják tovább tartani a kutyusokat!

Érdeklődni: 06704107439 vagy 06704107438. E-mail: andras.dmb@gmail.com

mokara Creative Commons License 2011.02.24 0 0 8538

Köszönöm szépen, Manka majdnem a miénk lett. Baj az, hogy nincs kocsink:((

Előzmény: Rozamaria (8537)
Rozamaria Creative Commons License 2011.02.22 0 0 8537
Rozamaria Creative Commons License 2011.02.22 0 0 8536
oncogito Creative Commons License 2011.02.22 0 0 8535
Előzmény: mokara (8533)
ny63 Creative Commons License 2011.02.22 0 0 8534

igyu: a vörös cica nagyon ritka lányban, majdnem mindig kandúr

Várj egy kicsit, tavasszal lesz túltermelés cicában, ilynkor nincs ilyen korú kiscica

Előzmény: mokara (8533)
mokara Creative Commons License 2011.02.22 0 0 8533

Sziasztok, keresek vörös cicust, 10-12 hetest, lányt, hátha valakinek akad.

 

A címem:

fejes@citromail.hu

Köszönöm szépen, gondos gazdi jelige.

oncogito Creative Commons License 2011.02.13 0 0 8532

Továbbított kérés:

 

"6 éves, fekete, rövid szőrű, közepes termetű, ivartalanított szuka. Chip- el ellátott, oltásai megvannak. Fajtája keverék. Ezidáig lakásban tartott, a gazdira figyelő, és hozzá ragaszkodó kutyus. Szeret a szabadban lenni, labdázni,  aludni (a kosarában). Más kutyákkal és az emberekkel elsőre általában bizalmatlan, de akivel többször találkozik azzal nagyon barátságos.

Egy új gazda keresése, de most azért vált égetően sürgőssé, mert mindenképpen el kell költözzek és oda nem vihetem magammal semmiképp."

Email cím:

mexx@citromail.hu

 

 

 

 

Nelogabi Creative Commons License 2011.02.11 0 0 8531

Január 25-én kukába kidobva találtam 4 kiskutyát. Akkor alig pár órásak lehettek, ki voltak hűlve. Most már mindannyian jól vannak. Én csak hat hetes korukig, az első oltásig tudom magamnál tartani őket, azután sajnos menhelyre kerülnek. A többit nem kell részleteznem....

Nekik keresek felelős gazdát, nem egy-két hétre, nem egy-két évre, míg a cukiság elmúlik belőlük.

Komplett "önéletrajz" van róluk, ezen a linken:

 

www.marcipankutyakozmetika.blogspot.com

 

 Március közepén vihetők el a kiskutyák. Két szuka, és két kan kutyus.

 

 

 

 

Lullx Creative Commons License 2011.01.28 0 0 8530

Köszönöm szépen a kedves hozzászólásokat! Még mindig keresi ez a kis kincs szerető gazdiját.

wawabagus Creative Commons License 2011.01.26 0 0 8529

Iszonyú cuki feje van :-)))))))))))))

És a kis fülei :-)!

 

Remélem sikerrel jársz!

 

Előzmény: Lullx (8525)
oncogito Creative Commons License 2011.01.26 0 0 8528

Istenem, olyan "bocsánat, hogy élek" tekintete van, ilyenkor mindig összefacsarodik a szívem... :-(

Hirdetem, ahol csak tudom - mi is két kutyával élünk városi lakásban...

Előzmény: Lullx (8525)
Lullx Creative Commons License 2011.01.26 0 0 8527

Nem, nem, keverék, de nagyon Németjuhászos:)

Előzmény: dzo1 (8526)
dzo1 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 8526

Aranyos,

 de szerintem nem 100%-ban németjuhász.

Előzmény: Lullx (8525)
Lullx Creative Commons License 2011.01.26 0 0 8525

Tündéri aranyos, 1-2 év körüli, Németjuhász szuka kislány gazdit keres. Rendkívül barátságos és nyugodt kutyus, más kutyákkal jól kijön, sőt kifejezetten kedveli a többi kutya társaságát. Rendkívül okos és szófogadó, szobatiszta, pórázon gyönyörűen sétál, láb mellett jön. Az utcán állt meg mellettünk és követett minket haza, így persze nem hagytuk kint. Nekünk már van két kutyánk és egy cicánk, ráadásul költözünk, úgyhogy sajnos nem tudjuk megtartani. Orvosnál jártunk, minden rendben vele. Érdeklődni a 06/20-471-25-10-es számon lehet éjjel-nappal. Nagyon várja már szerető gazdiját!

Rozamaria Creative Commons License 2011.01.17 0 0 8524
Creative Commons License 2011.01.11 0 0 8523

Németországan talált otthonra!!:-)

Előzmény: Gí (8500)
Klau19 Creative Commons License 2011.01.10 0 0 8522

Sziasztok!

2db egészséges akváriumba való díszhal ingyen elvihető.Az egyik hal xifó a másikat nem tudom.Cegléden vannak. 

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.10 0 0 8521

Sziasztok!

Szerető gazdát keres egy fiatal, ivartalanított foxi kan kutya! Sajnos nem sikerült összeszoktatni a macskákkal, bántja őket, így mi nem tudjuk tovább megtartani. Nálunk az udvaron lakik, de az előző gazdájánál lakásban volt tartva. Emberekkel, más kutyákkal jól kijön (szukával, kannal egyaránt), nagyon bújós, ugrálós, kedves kis kutya, de kisebb állatok mellé nem ajánlott. Érdeklődni: eleonora.skadi@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!