Keresés

Részletes keresés

Gépi szobafestés Creative Commons License 2022.02.19 0 0 1180

Minőségi, klasszikus angol bulldog /nem 40kg show bulldog/, fajtájában reprezentáns, erős csontozatú standard kannal fedeztést vállalok.
(Spartacus kölyök)

Mmerdzso Creative Commons License 2017.08.05 0 0 1179

Sziasztok!

 

Érdeklődnék, hogy valaki tart-e csivavát és bulldogot egyutt? 14 hónapos 1,20kg-s Chili-hez (sztereotípiákkal ellentétben egy makk egészséges, mindenkivel barátságos, alap trükket tudó lustaság ) érkezik jövő héten egy 10 hetes angol buldog, Loui, akit már nagyon régóta szerettünk volna :) Hiába bújom az internetet, ilyen "kombóra" még nem bukkantam. Illetve pár kérdésem is lenne mert olyan ellentmondásokát találtam például a buldognak most a nyakörv vagy a hám a megfelelő? Royal Canin buldog junior táp vagy csak azt ne? Tényleg nagyon harapnak amikor kicsik?  Előre is köszönök minden választ! :)

Pozsonyi Laci Creative Commons License 2017.06.06 0 0 1178

Sziasztok

 

nem hiányzik ez a kutya valakinek?

nantuyou Creative Commons License 2017.02.27 0 0 1177

A hasonló tüneteket produkáló kutyákkal kapcsolatos tapasztalatot osztanék meg. BOLHA ALLERGIA! A rendszeres időben elvégzett bolha elleni védelem után nálam soha többet nem jött elő ez a tünet.

("Néhány napja a hátán 5 és 10 Ft-os nagyságú területen,3 helyen gennyes seb alakult ki,szőre is kihullott").

Előzmény: Wildfell22 (1152)
Ricsarddinho Creative Commons License 2015.03.27 0 0 1176

Szerető gazdit keresek 6 éves fajtiszta angol bulldog kan kutyusomnak . Családi okok miatt .

Család centrikus, szófogadó gyerekbarát ,nem agresszív de házőrző ,békés nyugodt kutyus.

Jelentkezni ezen a telefonszámon lehet:

06706252349

 

Rissay Erzsébet 

Oberyn Martell Creative Commons License 2014.12.20 0 0 1175

Börti :)

Oberyn Martell Creative Commons License 2014.12.20 0 0 1174

Sziasztok!

 

Börti a törzskönyves angol bulldog kan fedezést vállal.

 

Érdeklődni lehet telefonon: 30-8113278

 

 

Imola : ) Creative Commons License 2014.10.30 0 0 1173

Sziasztok! :) 

Október 18-án lettek kiskutyák. :) Sajnos a háromból egynek nyitott szájpadlása (nem tudom, hogy így mondják-e) van. :( Az orvos azt mondta, hogy 90%, hogy elpusztul.. Azt mondta, hogy kb. egy hetes koráig marad meg. 
Ma 12 naposak, és nagyon örülök, hogy még mindig él, és ugyan úgy, mint a többi, eszik és alszik. :) Igaz, hogy többet kell vele szenvedni, mint a másik kettővel, de megéri! :) A családban mindenki szoptatgassa, nyomkodjuk neki az anyja tőgyét. Születése után pár napig szépen evett, mi azt hittük, hogy minden rendben van. 4-5 napra rá hirtelen elkezdett fogyni, és teljesen lemaradt a növéssel. Nagyon megijedtem, ezért elkezdtem azt csinálni, hogy kifejtem az anyjától a tejet, és szép lassan injekciós tűvel belespriccelem. :) És azóta is így csinálom! :) Igaz, hogy sokkal kisebb a többitől, de azt is mondták, hogy nem baj, csak életben maradjon! :) Aztán majd behozza, amikor elkezdenek enni. :) 

Na most azt szeretném kérdezni önöktől, hogy ha megmarad a kiskutya (amit nagyon remélek!!), akkor enni bírni fog a szájpadlása miatt? 

Előre is köszönöm! :) 

Imola

kutyafan Creative Commons License 2013.10.13 0 0 1172

Nagyon aranyos videó egy angol bulldogról, aki járni tanul :)

mastersergeant Creative Commons License 2013.09.27 0 0 1171

Monty vagyok és éppen 12 hetes kiscsákó! :-)

kanga 1 Creative Commons License 2013.07.09 0 0 1170

Nyaralj együtt kutyusoddal egy nagy bulldog családban Velencén!

 

Tomas79 Creative Commons License 2013.05.29 0 0 1169

Sziasztok!

Van egy 2 éves szuka kutyusom.A gond vele,hogy 3 hete lakásba került,eddig ok volt minden.Pár napja mikor itthagyom éjszakára akkor bekakil,mi  lehet a gond?

Kiss VeSa Creative Commons License 2013.04.21 0 0 1168

Sziasztok.Most került hozzám egy 3éves angol bulldog(boxer mix)és sajnos az egész családra mászna rá,a lábakra...Próbáljuk neki mondani és mutatni,hogy nem szabad,de sajnos nem megyünk vele semmire.Tudnátok tanácsot adni ez ügyben,hogy mit tehetnénk?

Köszi

 

 

Lolamoon Creative Commons License 2013.03.19 0 0 1167

Sziasztok! Nem sokat tudok a fajtáról és ebből kifolyólag lenne egy kérdésem. Miért hiba a fekete szín? Miért baj, ha mondjuk a kutya fekete-fehér színű? Előre is köszönöm a válaszokat!

osztin Creative Commons License 2013.03.09 0 0 1166

ez milyen betegség lebénulhat vagy mi?

 

 

Előzmény: rxroni (1165)
rxroni Creative Commons License 2012.11.25 0 0 1165
Sziasztok angol bulldog kiskutyámnál most derült ki 6 hónapos 13kg hogy congenetial laterial luxatio radus betegsége van a 2 első lábába most semi baja rendeen tud járni kérlek segítsetek k
osztin Creative Commons License 2012.11.16 0 0 1164

HELLO

 

láttam a lapot nagyon szép igényesen van megcsinálva, érdeklödnék, hogy vannak-e még kölykök eladok?

mert oda van irva, de lehet, hogy elkeltek,

 

hobby célra szeretnénk mi kellemes 50 felettiek vagyunk és kiállitás már távol áll tölünk, nekünk most van egy 12 éves öreg bulldog lányunk aki Hófehérke nevet viseli és van egy nagyon kiemelkedő szülöktól származo ivartalan kanunk aki sajnos 4 éve betegeskedik és még csoda ,hogy annyi orvosi vizsgálaton amin átment még él de azért lehet ez mert mi nagyon nagyon imádjuk és ezt érzi,, 

 

nagyon tetszenek a kutyák látni rajtuk ,hogy Ők az egészséges kategoriába tartoznak,

 

ha válaszolni nem okoz nehézséget akkor a hofeherke82@gmail. com.-ra irjon egy pár sort. 

kösszönöm 

Előzmény: HA73 (1163)
HA73 Creative Commons License 2012.07.10 0 0 1163

Egy megbízható tenyésztő, akinek számit hova kerelülnek a kölykök!

www.vonszapy.com

nusser980 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 1162

Szisztok!

 

Ha valaki keres kutyasulit vagy panziót akkor én tudom ajánlani a Strázsa Kutyaiskola és Panziót!

Nagyon megvoltunk elégedve a kutyusokkal!

osztin Creative Commons License 2012.03.24 0 0 1161

Szia

 

megkésve bár de láttom nem válaszoltak itt neked senki 

 

én egy tanácsot tudok adni nagyon nézd meg melyik tenyészetből veszed, mennyire akarsz igazi bulldogot vannak nagyon tömött fejüek és vannak akiknek hosszabb  a lábuk és keskenyebb a fejük most nagy szeretettel old english bulldogként hirdettik de ne dölj be, ha lehet szaporitóttól ne vegyél, bár nagyon nehéz kiszürnim,hogy ki az és ki nem , egy biztos a szaporitot ugy ismered fel baromi szar körülmények között  tartja neveli a kiskutyákat, nem nagyon mutatják meg  a szülökket,

de sajnos vannak tenyésztők is akik nem birták eladni a kiskutyáikat és azok is már rementek arra, nem váltanak tkv.,-t de ők legalább megmutatják a szülöket, én ajánlom,hogy a ilyen helyeken  nézz  utánna  és érdemes több kennelt is végignézni

 

http://bulldog-news.com/

 

vagy ide is ellátogathatsz és itt segitesz legalább valamelyiken 

 

http://www.bulldogmentes.hu/index.php

 

remélem tudtam segiteni

 

 

amugy a bulldogok egyik legaranyosabb fajta szerintem, ha sportos kutyát akarsz , akkor jó gondold meg mert a melegben nem nagyon birja a kirándulást stb.

persze ez megint attol függ honnam származik

 

aztán végy egy fotelt, vagy ha tobben vannak egy ágyat 

 

 

Előzmény: gallerlivi (1160)
gallerlivi Creative Commons License 2012.02.27 0 0 1160

Sziasztok!

 

Soha nem volt saját kutyám, és most szeretnék azt hiszem angol bulldogot :-) szeretnék hozzá egy kis megerősítést (vagy lebeszélést?)... az általános tulajdonságairól tudok, de érdekel, hogy mi a véleménye erről a fajtáról, azoknak akik boldog bulldog gazdák

.::yvett::. Creative Commons License 2012.01.22 0 0 1159

Szia! Nálunk Fiona a Real Nature tápon növekszik.Tökéletesen meg vagyunk vele elégedve!:-))

Az Acana a legjobb táp,de csak felnött kortól.A puppy csirkét tartalmaz,sajna alergiát okozhat náluk.

Előzmény: szafet (1156)
babilonok Creative Commons License 2012.01.19 0 0 1158

Angol bulldognák nem kívánatos a kék szem?

Köszi

szafet Creative Commons License 2011.11.23 0 0 1156

Sziasztok!

 

Nekem 4 hónapos bulldogom van. Eddig Royal Canin tápot kapott de ki szeretnék próbálni mást is.

Mit ajánlotok?

Hallottam hogy az Akana Puppy Large Breed is jó lehet, bár abban a fehérjetartalmat (33%) kicsit sokallom.

Aki ért hozzá írna nekem erről néhány sort?

 

Köszönöm!

festoandras Creative Commons License 2011.11.12 0 0 1155

Üdv!

 

Nekem van egy bulldogom, ő sem 100-as, de ugyan ez a baja időnként.

Szerintem semmi köze kajához, egyszer csak elmúlt.

Ezek eléggé különös lények.

 

Néhány kép itt buldikról:

 

http://www.flickr.com/photos/festoandras/

 

Lesz még több!

Előzmény: Wildfell22 (1152)
Bumburnyák Creative Commons License 2011.11.08 0 0 1154

Amíg nekem angol bulldogom volt, mindig vettem húsos csontot és azt megfőztem. A tápoktól, konzervektől, száraz kajáktól hol fosott, hol kihullott a szőre. Tettem húsos csontot, Gréti kiegészítőt és meleg vizet. Soha semmi baja nem volt.

Előzmény: Wildfell22 (1152)
Bumburnyák Creative Commons License 2011.11.08 0 0 1153

Változtass kaját.

Előzmény: Wildfell22 (1152)
Wildfell22 Creative Commons License 2011.11.05 0 0 1152

Kedves Bulldi gazdik!

Segítségeteket kérném.Van egy 2 éves kislány angol bulldink(nem 100%-os fajtatiszta).Néhány napja a hátán 5 és 10 Ft-os nagyságú területen,3 helyen gennyes seb alakult ki,szőre is kihullott.Hidrogén-peroxiddal tisztítottam neki és Betadinnal.Úgy tűnt,hogy javul a helyzet.De most mintha újabb sebek lennének,de még nem váladékoznak,és gombostűfejnyiek.Nem vakarózik,étvágya ugyanolyan jó,mint mindig.Hámban szoktuk sétáltatni,és először arra gondoltunk talán "fémallergia",a fémcsatok miatt.Hiszen ott alakult ki a seb,ahol a hámon a csat van.Tiszta,kultúrált környezete van,nagyon sokat foglalkozunk vele,nem tudjuk mi lehet ez.Nem balhézott idegen kutyákkal,nem is akadt bele semmibe.Van valakinek hasonló tapasztalata?Tudom,orvoshoz kell vinni kicsikét.Köszönöm segítségetek!

 

mastersergeant Creative Commons License 2011.09.30 0 0 1151

farnciám = franciám :-)

Előzmény: mastersergeant (1150)
mastersergeant Creative Commons License 2011.09.30 0 0 1150

A csirkés tápokat, szerintem hanyagold! A farnciám attól rendesen vakarózott!

Előzmény: borabora10 (1149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!