Négy részre bontottam, itt az első kettő, kb. 6 megásak. A mínőség nem lett valami jó, de azért érteni. Ja, ne felejtsd el átnevezni mp3-má. A másik kettőt is felteszem, ahogy kész lesznek.
Igen, nem sokkal gyorsabb mint a modem. Én most mondom le (lejár a 2 év). Netezés miatt kellett, de megszűnt 150 Ft-os kedvezmény. Telefonálni olcsóbb a Voda VitaMax City. A Fatáv meg monnyonle! :) Kaptam tőlük egy gáláns ajánlatot, hogy havi 'potom' 16e Ft-ért korlátlanul netezhetek ADSL-lel. És hogy ez nekem milyen jó.
Mert óriási. ISDN-el kb. 8-10 óra, és a 150 Ft-os kedvezmény mexűnt. :(
A melóhelyről sem jön le, mert az .rm is le van tiltva, meg nem szeretném a gyanúsan nagyméretű fájllal felhívni a figyelmet, főleg amiatt sem, hogy két héten belül megkezdődik a vezetőség lecserélése, és khm... nem szeretnék az utcára kerülni.
Nagyon kösz! Mégegy kérés, légyszíves nevezd át a mp3-at valami másra (pl. pm3, vagy xxx, vagy bármi), így a melóhelyről is le tudom tölteni, ahol a kiterjesztésre szűrnek (avi, mpg, mp3, rm, stb. le van tiltva) Az is jó, ha a mp3-at bezippeled a végén ("store" módban), így mások kiigazodnak rajta.
Várni kell, még egy óra mire lejön, hiába a sávszélesség, csak az eredeti sebességgel adja a szerver. Megpróbálok csinálni belőle valami kisebbet, ha sikerül, holnap felteszem ide mp3-ban.
A media.irisz.hu nem megy valamiért a streamboxszal sem (http proxy mögött vagyok)
az eredeti link megy, de 174M.
A 26MB ill. 13MB már egészen baráti méret lenne.