Keresés

Részletes keresés

sip pista Creative Commons License 2002.08.27 0 0 3
egyszer a kiskegyedben azt olvastam, hogy a süllő zsíros húsú hal
Előzmény: Big Blaster (-)
rali Creative Commons License 2002.08.27 0 0 2
Naszóval:a GeForcek bizony interlaced módban mennek....
Előzmény: Big Blaster (1)
Big Blaster Creative Commons License 2002.08.27 0 0 1
OK! 1-1 8-)).

Ünnepélyesen beismerem slendriánságomat és helyesbítek: nem PC-Word, hanem PC-WORLD!!!

Előzmény: gReg (0)
gReg Creative Commons License 2002.08.27 0 0 0
Index-Törzsasztal-Számítógépes újságírás ámokfutói (2002.08.27) - Big Blaster

PC-W0rd

Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de én egyre gyakrabban látok a neves internetes fórumok hasábjain orbitális baromságokat leírva. Ezek alapvető ismeretek hiányának, - vagy ha jó indulatú vagyok - nagyfokú slendriánságnak tetszenek. Eddig csak magamban forrgyogtam, de most betelt a pohár.

u.i. Jóvanna! :)

Előzmény: Big Blaster (-)
Big Blaster Creative Commons License 2002.08.27 0 0 topiknyitó
Hali!

Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel, de én egyre gyakrabban látok a neves számítástechnikai folyóiratok hasábjain orbitális baromságokat leírva. Ezek alapvető ismeretek hiányának, - vagy ha jó indulatú vagyok - nagyfokú slendriánságnak tetszenek. Eddig csak magamban forrgyogtam, de most betelt a pohár. Úgy határoztam nyitok egy új topicot, hogy mindenki okulására és derülésére összegyűjtsük ezeket a "gyöngyszemeket". Tartsunk görbe tükröt a hivatásos ámítástechnikai szakírók elé!

Sajnos eddig nem jegyeztem meg, hogy konkrétan hol és mit olvastam, de kezdésnek egy friss gyűjtés:

PC-Word, augusztusi szám, Matrox Perhelia teszt, 65. oldal:
"Nem azért fontos, hogy egy kártya a Quake III-mal 200 félkép per másodperc (fps) teljesítményt ér el...."

Ezek szerint az fps a félkép per secundum rövidítése, gratulálok, jó lesz az frame per secundumnak is. Talán tíz évvel ezelőtt még elhittem volna, amikor az Amigág meg a Trident VGA zsugák még tudták az interlace üzemmódot.

Kezdésnek ennyi. Várom a reagálásokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!