Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

mer9es Creative Commons License 2002.09.12 0 0 3
Hali !

Ez lett a központi topic:

Rámszállt a parkolási társulás!!!

Ez az auto motorban van...

gyere oda...

Előzmény: Marklar T ie (2)
Marklar T ie Creative Commons License 2002.09.11 0 0 2
üdv minden látogatónak
Remélem elolvastátok ezt a topicot egy páran.
Az első fizetési felszólításom mikor megkaptam, utána nyitottam ezt a topicot.Hirtelen felindulásból. De jobban körülnézve az Indexen találtam a témában több, mint 20db ilyet.
Jólenne ha sikerülne nekünk autosoknak összefogni a témában, ezért hagyom sülyedni és áttérek a többi topic-ba. Ha valakit érdekel a Törzsaztalon megtalálja a többieket is.
Le a parkolási társaságokkal!!!!!
Marklar T ie Creative Commons License 2002.08.26 0 0 1
A parkoló házat felépítette valaki, látni akarja a pénzét. De én arra gondolok, hogy pl: a Budafoki úton lakik egy ismerősöm. Évente 4x-5x megyek hozzá. Ez évtől ezis belváros, mert fizetni
kéne. + 2óránként haggyam abba a munkát, hogy csengessek a semmiért???
Korfun voltam, ott a tengerparton sem kelett fizetni.
Ráadásul a XI. ker-ben lakom, +próbáltam kérni matricát, elhajtottak.
Az ismerősőm a Böszörményi úton lakott, a szülei ott maradtak. Ha megy a gyerekével a szüleihez akkor Ő is fizethetne 2 óránként. Most két utcával feljebbről cuccol.
alpha324 Creative Commons License 2002.08.26 0 0 0
ez nyugati minta :-)))
igaz nyugaton van parkolohely, nem csak lehuzas. meg legfokeppen nem azokert a helyekert kernek penzt, ami kozterulet, hanem a melygarazsok, parkolohazak.
en sem ertek egyet vele, hogy nalunk a fout free zone a mellekutcak fizetosek. jon egy vendeg vagy ugyfel, annak rogton be kell dobni a zsetont.
plane rossz annak akinek irodaja van itt.
megoldas: nem kell befizetni.

alpha

Előzmény: Marklar T ie (-)
Marklar T ie Creative Commons License 2002.08.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok
Érdekelne mindenki véleménye.
Bp-en egyre jobban terjeszkednek a fizető parkolók.Itt a különböző társulásokra gondolok akik felállítják szép-kék oszlopaikat s nintendóval küldik harcba katonáikat, hogy kiosszák a mikulás csomagot. Az, hogy a Nagykőrúton belül fizetni kell OK, (bellváros).
De ami ezen kivül folyik az szerintem már lehúzás.
Én spec rendessen fizetem: súlyadó, gfb, áfa.../benzin stb De roppantul bosszant,hogy a semmilyen szolgáltatás után még pénzt is akarnak.
Kinek, milyen ötlete van arra, hogy csődbejussannak ezek a Főváros álltal (jogilag?) támogatott lehúzó cégek?
Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!