Keresés

Részletes keresés

ef_ Creative Commons License 2002.08.27 0 0 132
:)
ef_ Creative Commons License 2002.08.27 0 0 131
Majd egy másik topicban :)
Előzmény: DRT (130)
DRT Creative Commons License 2002.08.27 0 0 130
Valóban, marhára ideges vagyok
:))))))))))))
Ezt is eltaláltad :)))))) Inkább valami újabb elméletet ossz meg velünk!
Előzmény: ef_ (129)
ef_ Creative Commons License 2002.08.27 0 0 129
Úgy látom idegességedben röhögsz.
van ez így :)
Előzmény: DRT (128)
DRT Creative Commons License 2002.08.27 0 0 128
Egyrészt nem adok egy fél(ig se)művelt véleményére, másrészt meg maradj meg ebben a hitedben. Írj még pár gondolatot, hagy röhögjünk!
Előzmény: ef_ (127)
ef_ Creative Commons License 2002.08.27 0 0 127
Olvasom, már voltál letiltva.

Ugyanolyan szélsőséges és provokatör vagy, mint a szerencsétlen ATV.

Előzmény: DRT (125)
DRT Creative Commons License 2002.08.27 0 0 126
Teljes mértékben igazad van.
Előzmény: badcard (123)
DRT Creative Commons License 2002.08.27 0 0 125
"A tolódás dinamikus állapot"

:))))))))))))))))))))))))))))) Mihez képest, mókamester?

"Papagáj pedig az, aki a balliberális propagandaszövegeket szajkozza!"

Ezek szerint, aki a jobboldali demagógiát, az nem az.
:)))))))))))))))

Köszönöm, vidám perceket szereztél, "barátocskám"!

Conspiracy theory: balliberális világsajtó, M1 megtámadása, ballib internácik szövevénye. Csodálatos :)))))))

Előzmény: ef_ (124)
ef_ Creative Commons License 2002.08.27 0 0 124
A tolódás dinamikus állapot!
Ha csak a legutóbbi francia és holland választásokat nézem, akkor Európa a nemzeti értékek felé tolódik az internacionalista eszmékkel szemben.
és nemsokára jön Németország!
A palesztinokat kisemmizték, Izrael nem tartja be az ENSZ határozatokat. A palesztinoknak nincs más eszközük ( evvel nem akarom felmenteni őket) , mivel Izrael és az USA teljesen leszigeteli őket, míg Izrael kapja az USÁtól a fegyvereket, addig a palesztinok senkitől nem kapnak segítséget hazájuk felszabadításához! Ráadásul a liberális világsajtó is természetesen Izraelt támogatja, bár vannak írások, amelyek konzervatív sajtóban megjelennek, és amelyikből Lovas István szokott ollózni!! Wz csípi bizonyos körök szemét! Az m1 reggeli műsorában is ez volt az első támadások célpontja, barátocskám.
Papagáj pedig az, aki a balliberális propagandaszövegeket szajkozza!
De látom, minden olyan topicba elmész fikázni, amely a ballib internácik szövevényeivel foglalkozik :)
Előzmény: DRT (122)
badcard Creative Commons License 2002.08.27 0 0 123
ef barátunk kifejezetten szórakoztató, persze, kell némi higgadtság is, különben az ember már nyomja is a válasz erre gombot. (aminek persze semmi értelme)
Előzmény: DRT (122)
DRT Creative Commons License 2002.08.27 0 0 122
Látom folytatódik az ámokfutás, jól csinálod! Azért szabad perceidben vess már egy pillantást az európai politikai térképre és számold össze, hány bal, és hány jobboldali kormány van (vannak liberálisok is, ennyit segítek). Ennyit a tolódásról.

A leigázott palesztinok rutinszerűen és szervezetten robbantgatnak, terrorizálnak védtelen, ártatlan embereket. Izrael is sáros, de nem egy magadfajta papagáj fog ítélni a Közel-Keleten, ebben biztos lehetsz.

Az nem birka, aki beveszi egy egyoldalú "tájékoztatás" minden egyes szavát, mert a jobboldalon teszi? Kevés vagy barátom, nagyon kevés. Olyan vagy, mint a kedvenced: ha csendben maradsz, többet használsz a jobboldalnak.

Előzmény: ef_ (121)
ef_ Creative Commons License 2002.08.27 0 0 121
1. az ATV mitől a legkiegyensúlyozottab? Ugyan ne viccelj.
Hétfőn juszt, kedden juszt, szerdán juszt stb....
2. A hétfői újságíróklubban szintén a szélsőséges jusztlacika a mvezető, plusz az iszákos Acsádi, aki vöröslő fejjel néha alig kap levegőt, zegény.
Egy másik topicban olvastam a kultúrált beszélgetéseikről (kuss! pl.)
A napkeltét nem nézték többen, max. csak ott, aholmindkét csatorna fogható volt.
De a nézettség ugye? Az akció és szappanopera filmeket is többen nézik, mint például egy kultúrális műsort az m1-en.
Épp erről beszélek.
Egyébiránt, ha az emberek szavazata dönt, akkor a giccs értékesebb az alkotásnál, hiszen többen veszik!
Másrészt nézd meg a budapest parádét és egy komolyzenei koncerte. Akkor melyik is az értékesebb, kultúráltabb?

Enek a társaságnak pont az az érdeke, hogy könnyen manipulálható birkatömeget neveljen! Ez a globalizáció lényege!
Mennyivel olcsóbb az egész világot egyen hambival ellátni, mintha minden országban helyi ízeket tartalmazna. Ehhez azonban meg kell dolgozni a birkákat.
Ezért van az, hogy kevesebb az öntudatos ember mint a birka!
S a birkák szajkózzák, amit a tvben beléjük pumpálnak: mindenki antiszemita és náci és jobboldali aki nem alkalmazkodik a birkák népéhez, akik nem jusztlacikán szociálódnak, akik nem a véres képeket bemutató kertv híreket nézik, akik a leigázott és palesztinokért felemeli a szavát ( még az ENSZet is leantiszemitázta A.Sharon :) ).
Hát ebbe nem fogunk beletörödni, akárhogy is nem tetszik.
Nézd meg, Európa kezd magához térni!
Rgyre több ország ítéli el Izrael politikáját, egyre több ország tolódik jobbra, egyre több ország kezdi az értéket előbbre tenni mint a másságot!
Csak mi vagyunk még egyenlőre újból kommunista ország a hálózat vezetésével(d209,salgó stb.)

Előzmény: Kandirozott Meduza (120)
Kandirozott Meduza Creative Commons License 2002.08.27 0 0 120
Csak azért szólok hozzátok, mérgelődjetek kicsit.
Az ATV a legkiegyensúlyozottabb csatorna, az összes magyarul fogható csatornák közül.
A hétfői Újságiróklub, nem durva köpködő undoritó szavakat használ, henm véleményt mond, méghozzá kulturáltan. A Sajtóklub lényege a gyülölködést éberen tartan. Ehhez alpári képernyőre nem való
szókincset és modort használnak.
A Napkelte műsorát sokkal többen nézik, már két éve mint a MTV1-ez mert érdekesebb és kultúrláltbb
mint az MTV, és a két kereskedelmi TV reggeli müsora.
Az emberek szavazata dönti el, hogy mi az amit ők szivesen néznek és nem a ti iszonyúan elfogult antiszemita és baloldalellenes véleményetek.
Bárhogy is ágáltok, kénytelenek lesztek ebbe beletörödni.
méregkeverő Creative Commons License 2002.08.27 0 0 119
Mondja a szented! A másik fél tagadja! Bizonyíték?
Előzmény: ef_ (118)
ef_ Creative Commons License 2002.08.27 0 0 118
Telefonon életveszélyesen megfenyegette előtte!

Tasnádi nem egy felkészült politikai ellenfél, hanem erkölcsi 0, gyilkos, maffiavezér, gyerekrabló!

Bush sem ül le Ladennal politikai vitára! :)

Előzmény: micacska (117)
micacska Creative Commons License 2002.08.26 0 0 117
Nem tudok arról,hogy Lovast Tasnádi életveszélyesen megfenyegette volna a vita előtt.
Utólag persze a "levadászást" lehet így értelmezni, de ez Lovast- ha még mindig olyan, mint amilyennek megismertük - inkább szórakoztatná mint eltántorítaná.
Hát hol az az ember, aki azt mondta: harcra fel!
Néhány száz embert bármelyik közszereplő össze tud hozni az övéi közül.
Az igazi megmérettetés egy felkészült politikai ellenféllel szemben vitatkozni: ahhoz taktika és tudás kell.
Ez elmaradt, sokunk nagy csalódására.
Üdv:mic.
Előzmény: ef_ (114)
DRT Creative Commons License 2002.08.26 0 0 116
Honnan tudod, hogy ő fenyegette meg? Ott álltál valamelyik mellett?
Jobban jársz, ha hagyod süllyedni és nem égeted tovább magad.
Előzmény: ef_ (114)
micacska Creative Commons License 2002.08.26 0 0 115
"Báyer..."
Nem Bayer a helyes?
Emlékezetem szerint Lovas használta mindig az "á" hangot, amikor péntekenként bemutatta.
Üdv.mic.
Előzmény: ef_ (90)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 114
Az általad szélsőjobbnak(?) tituláltak most már nem lesznek, így hát marad a szélső liberális baloldal az ATV-n a jusztlacikával az élen.

lovas pedig Tasnádival azért nem állt ki, mert te sem alacsonyodnál le egy gyilkoshoz, aki életveszélyesen megfenyeget.
Ja kérem, így pedig nagy az arc!

Előzmény: micacska (112)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 113
HVG 2001 vagy 2000 évi számában volt, had ne keressem most meg, te is megtalálod az archívumban.
Valamelyik Balaton-parti, asszem siófoki vendéglőben a tasnádi behajtói úgy megvertek fényes nappal egy adóst, hogy belehalt sérüléseibe.
Talán úgy, ahogyan a Simit verték agyon!
Igaz, a cikk sem írja, hogy tasnádi volt, csak a túlkapást említi az emberei részéről és hogy neki dolgoztak!

Előzmény: old daddy (107)
micacska Creative Commons License 2002.08.26 0 0 112
Én csak azt nem értem, hogy a FIDESZ-kormány idején pozicionált, üdvöskének számító- egyébként felkészült és okos - Lovas miért nem ment el a vitára.
/Most tekintsünk el a két újságíró által előadottaktól, vegyük pusztán azt, hogy Lovas szerintem jobb előadó, mint Tasnádi- mivel ez a szakmája, több helyen oktat is.
Sajnos SZVSZ azért nem ment el, mert félt a Tasnádi által előadott KONKRÉTUMOKTÓL.Más dolog az ÉS és más a szélsőjobb kedvenc műsorában hallani azt, ami bárkit- híveit is - elgondolkoztatna.
Erkölcstelen vagy galád-e az ATV, mert engedte lemenni a műsort?
Nem, Lovas pedig hiába magyarázkodik a VAU-ban, megfutott, és ez hiba.
üdv:mic.
P.s.: lehet persze nácizni is az ATV-t, de nincs sok értelme
Előzmény: ef_ (-)
gárfild Creative Commons License 2002.08.26 0 0 111
Tudod hogy van az.Aki azt mondja amit én-jogosan birál,aki az ellenkezöjét-gyülölködik.
Előzmény: old daddy (107)
James di Fulig Creative Commons License 2002.08.26 0 0 110
"Ha már Tasnádit így szép lassan fehérre sikáljátok,talán egy sorry-t megérdemelne tőletek Pintér,hogy maffia főnöknek hívtátok a Tasnádi-tól "államosított" Józsefvárosi piacért"

Ezeket én mikor tettem? Mikor és hol állítottam, hogy Tasnádi ártatlan? Hisz nem tudom, hogy az-e. Hol hívtam Pintért maffia főnöknek? Légyszives másold már ide ezeket!


Előzmény: zsele4 (100)
DRT Creative Commons License 2002.08.26 0 0 109
Ehhez képest az ATV adja rendületlenül. Minden szavad igaz. ef_ ámokfutása meg kifejezetten szórakosztató, röhögj rajta te is :)
Előzmény: old daddy (107)
méregkeverő Creative Commons License 2002.08.26 0 0 108
Szorgalmasan olvasgattam ezt a topicot és arra a meggyőzödésre jutottam, hogy nagy a baj!
Bántották szent Lovast!!!!!
Neki szabadott pocskondiázni olyanokat, akik nem tudtak válaszolni, de most valaki válaszolt, és nyilt vitára hivta ki őt!
Ez megengedhetetlen, ennél a TV-nél egy szent tovább nem dolgozik!!
old daddy Creative Commons License 2002.08.26 0 0 107
1. A Juszt műsorokban egyetlen gyűlölködő szó el nem hangzik. Bíráló persze igen. Annál több a pénteki sajtóklubban.
2. Te ne itélj el senkit azért, amiért még a bíróságnak sem sikerült, pedig nagyon igyekezett don Pintér kedvében járni.
2a. Kit öletett meg? Név?
2b. Az ügyvéd keze ma is ép, megtekinthető!!
3. Szó szerint azt mondta: " a KÉPERNYŐRŐL vadássza le őket!!" A jelek szerint jó munkát végzett. Ha Orbáncsevics így tartotta volna a szavát, ma 600 km autópályánk lenne.
4. Nem a legnézettebb mósora, de ha igen, csak azért, hogy jókat röhögjünk a dühükben összehordott sok hülyeségen.
Végül: a sajtóklubbal nem az a baj, hogy jobboldali, még csak az sem hogy szélsőjobboldali, hanem az hogy szakmailag ROSSZ. Úgy is mondhatnám: az ujságíró szakma megcsúfolása, 4 tehetségtelen, de főleg szakmailag sikertelen, frusztrált hirlapíró tehetetlen fröcsögése. Lovas mág komplett elmebeteg is. Egy magára valamit is adó csatorna ehhez tartósan nem adhatja a nevét.
Előzmény: ef_ (-)
James di Fulig Creative Commons License 2002.08.26 0 0 106
Értem, azért, mert mások szlsőségesnek minősítették a Pannon Rádiót, én is hibás vagyok. Gratula.

Tasnádi ügy: azért azt ugye te sem gondolod, hogy a levadászást nem jelképesen értette - tudniillik a képernyőről - ő sem hülye, tisztában van vele, ha Lovaséknak valami baja esne a közeljövőben, ő lenne az elsőszámú gyanusított.

Előzmény: ef_ (98)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 105
Internáci ballibes!
Mért a másik fajával foglalkozol? Különösen, ha az szemenszedett hazugság!
Előzmény: GALA (102)
ef_ Creative Commons License 2002.08.26 0 0 104
Maradj csak Tasnádi rajongó, inkább vállalom a péntek esti rajongói titulust. Bár már kizártak belőle.
Marad a szélsőség jusztok, tasnádik, forrók képében .

További sok szélsőséget és mocskot az ATVben!

Előzmény: badcard (103)
badcard Creative Commons License 2002.08.26 0 0 103
talán nem is lehetetlen, hogy ef barátunk egy óvatlan eszmefuttatása végén leleplezi saját magát, mint beépített baloldali ügynököt...:))

Szép kis elmebetegek alkotják a pénteki sajtóklub rajongóit nem?
:))

Előzmény: GALA (101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!