Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Nikolaj Luminescu Creative Commons License 2012.09.30 0 0 9

Ezeken csak a csere segít. Hogy a karc eltűnjön, a mélységénél vastagabb réteget kellene lepolírozni. Ez egyrészt sziszifuszi munka, másrészt ha megcsinálod, tele lesz az üveg torzításokkal az egyenetlen vastagság miatt.

 

Ha pld. megnézed itt az autóüveg árakat, lehet, hogy jobban jársz egy cserével... Veszprémben is van műhelyük.

Előzmény: ABTGolf4 (-)
barat01 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 8

Karcolások ugyan nem, de nekem is több kavicsfelverődés miatti sérülés volt az Astrám szélvédőjén. Pest megyében Pilisvörösváron lakom és telefonos egyeztetés után egy mobil autóüveges cég jött házhoz, akik a sérüléseket nagyon gyorsan eltüntették. A telefonszámuk nem találom, de itt az autóüveges cég honlapjának a linkje, illetve egy másik autóüveges link is, ami a szórólapjukon volt, ott biztos rajta lesz a telefonszám és az email cím is.

Előzmény: zsolt98 (7)
zsolt98 Creative Commons License 2012.08.07 0 0 7

Nem nyitok új topikot, mert nagyon hasonló a problémám. Egy Land Rover szélvédőjén keletkezett több apró karcolás és kavicsfelverődés miatt sérülés. Tud valaki ajánlani szervizt vagy módszert, amivel ezek a sérülések eltüntethetők?

 

ABTGolf4 Creative Commons License 2002.10.02 0 0 6
Ha nekem szólt akkor köszi, de a gépet azóta már eladtam, úgy ahogy volt, de a szám még jóljöhet!
Dannert Creative Commons License 2002.08.26 0 0 4
Kár.
Előzmény: ABTGolf4 (3)
ABTGolf4 Creative Commons License 2002.08.26 0 0 3
Elolvastam, okosabb nem lettem.
Dannert Creative Commons License 2002.08.26 0 0 2
http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9017932&uq=28
Előzmény: ABTGolf4 (1)
ABTGolf4 Creative Commons License 2002.08.26 0 0 1
Köszönöm építő hozzászólásod, de én kerestem és nem találtam. Ha te tudod hol és melyik az, légyszíves ne tartsd titokban. Hidd el én nem találom!
Dannert Creative Commons License 2002.08.26 0 0 0
Van már ilyesféle t0pic.
Előzmény: ABTGolf4 (-)
ABTGolf4 Creative Commons License 2002.08.26 0 0 topiknyitó
Tudtok ajánlani vmiféle műhelyt ahol, apám sikeres szélvédőpucolása során keletkezett, rendeteg finom kis karcocskát kivennék, eltűntetnék a szélvédőmről????
Itt Veszprémben mindenki csak a vállát vonogatja. Állítják, hogy az üveg nagyon kemény, polírszer nem hoz le belőle egy mikron-nyit sem!

Van a Turtle-Wax -nak egy GLASS POLISH nevű szere, azt géppel már 3-szor felvittük, elpolíroztuk, de nem sok szerencsével.

Különösen este zavaró, a szembejövők fényét széttörve szórja, csillog össze-vissza a szélvédő!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!