Keresés

Részletes keresés

-Zed- Creative Commons License 2003.01.13 0 0 8
Nezzel korul mielott topikot nyitsz, mar van egy csomo a temaban, es csak kovalyog a sok segitokesz ember, nem talalja egymast.

Gyertek mind ide!!! Ne hajkurasszuk egymast bakker...
Na szoval ide :)

Hali: Zed

Enibeni Creative Commons License 2003.01.07 0 0 7
Mi ebben a macerás, okos Tóni ?

egyszer kell kártyát venni, aztán csak átutalni vagy csekken fizetni.
Nem sokkal macerásabb állandóan aprópénzért koslatni ?

Komolyan mondom, nem értelek. Van egy újítás, a mi érdekeinket szolgálja, erre szinte látatlanban itt fikázzátok.

A parkolás baromi egyszerű: ha beparkolsz, felhívsz egy zónaszámot, ha végzel, ugyanazt.
Ennél egyszerűbb megoldás nem létezik.

Az SMS-s megoldásod pedig baromi drága és bonyolult, nem beszélve arról, hogy az SMS gyakran nem érkezik meg időben, sőt néha sohasem.
Jelenleg én pont annyit fizetek, amennyit parkolok.

igen, úgy látom, ilyen a magyar nép, mint ti.
Ha már parkolásért fizetni kell - én sem szeretem- akkor legalább úgy érzem, valami többletszolgáltatást is kapok a parkolási társaságtól.

Előzmény: radio100jozsi (2)
berni123456 Creative Commons License 2002.11.19 0 0 6
Ez mobilos megoldás szerződéskötést igényel, ugye? Nem lenne jobb egy olyan megoldás, ahol nem kell szerződni? Csak telefonálok, és levonják a számlámról vagy ilyesmi...
SzaLa Creative Commons License 2002.11.14 0 0 5
http://index.hu/tech/mobil/parktel/
berni123456 Creative Commons License 2002.11.14 0 0 4
Helló!

Téged is zavar, ha nincs nálad apró, hogy messze van az automata, hogy ha rosszul becsülted meg a parkolási időt, ki kell menned pénzt bedobni, mindezt észben tartani stb?
Mit szólsz a most bevezetett fizetési újításhoz? (mobilon fizetés) Valaki megírhatná, hogy működik ez pontosan, és mennyibe kerül, mert nem vagyok képben teljesen.
Szerinted milyen megoldást lehetne alkalmazni a kényelmesebb, valós parkolási időt tartalmazó fizetésre?
SMS fizetés, telefonos, vagy bármi más?
Érdekel a véleményetek.
Külföldön hogy van ez, vannak ilyen mobil megoldások? Hol, milyen konkrétan?

csá

sziszmis1 Creative Commons License 2002.10.13 0 0 3
Az általad leírtakból az derül ki, hogy nem sikerült megértened a lényeget :-(((
Pedig nagyon egyszerű :-)))
És "okos" magyar módjára ajánlottál egy értelmezhetetlen megoldást.:-((
Azok akik ezt kitalálták nálad sokkal többet gondolkodtak ennek a megvalósíthatóságán.
Én már használója vagyok. Nekem bevált. :o))
Nincs több apró után rohangálás. Senki sem szeret fizetni, de ha már kell akkor tegyük kulturáltan. Nem ?
Előzmény: radio100jozsi (2)
radio100jozsi Creative Commons License 2002.10.10 0 0 2
Most bővebben is olvastam erről,de nagyon macerás,ennyit nemér az egész,hogy vegyek kártyát,meg matricát,aztán meg ha lefogy a pénz akkor meg rohangáljak töltögetni...
Úgylátszik a Magyar már csak ennyire bonyolult nép...

Van egy sms 90-es szám,aminek az ára az adott zónának megfelelő(120ft,240ft...).Elküldöm a rendszámot,és ennyi.Ez egy órára le van rendezve.
Sőt,ha Pesten egységes volna a tarifa,akkor egy órát bárhol használhatnám,tehát ha 15 percenként máshol állnék meg,akkor sem kéne újból sms-t írnom,mert a parkolóőrök csak beütik a rendszámot,egy On-Line gépbe,és ott írná,hogy XYZ-123 14.30-ig fizetve.
A kocsiba meg lenne valami jelzés(matrica),hogy SMS-ben fizetve.
Ennyi.
Aki meg rövidebben parkol,annak van egy két 10-20 ft-osa,hogy bedobja.

JFEry Creative Commons License 2002.08.25 0 0 1
Magaslabda volt, de egyetértek!

JF
Előzmény: sneci (0)
sneci Creative Commons License 2002.08.25 0 0 0
0 forintot fizetnék!
Előzmény: JFEry (-)
JFEry Creative Commons License 2002.08.25 0 0 topiknyitó
Most hallottam a TV-ből: mostantól már új lehetőségünk van a mohó parkoló-cégek zsebét tömni!
Használhatjuk bármelyik szolgáltató vonalát!
Eddig is megbízhatatlanok voltak a parkoló-cégek, engem is izélgetnek olyan parkolásért, amit pedig fizettem! Hát most az előre megvásárolt kártyánkról tetszésük és műszaki hibáik miatt annyit vehetnek le amennyit tudnak!
Mi erről a véleményetek?

JF

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!