Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.10 0 0 243

Szia

A Vitiligo gyógyítás első kötete csak 40 oldal.

Ezért nem értem a 46. Oldalra a hivatkozásodat.

A második kötet 56 oldalas.

 Kérlek írj vissza, hogy pontosan melyik oldalakra gondolsz.

az én könyveimet Kovács Lóránt írta.

előre is köszönettel.

 

Előzmény: anitanet (242)
anitanet Creative Commons License 2018.12.10 0 0 242

Sziasztok! Mivel már többen is kérték a bevált módszereket, ezért a nekem és ismerősömnek segítő módszert írom meg. A Vitiligo gyógyítás könyvsorozat első kötetében a 46. oldal körül van egy aláhúzott rész. Ez a speciális helyi immunmodulátor hosszútávon nagyon hatásos. Nekem is teljesen eltüntette a foltokat az arcomon és a szemem körül. Ehhez minden napos használat kellett, kitartás és önfegyelem, valamint napozás. Az eredmények csak lassan, hosszútávon jönnek és érdekes, hogy minél lassabban repigmentálódik, annál tartósabb illetve végleges az eredmény. A 2. kötetben a természetes alapanyagok rész is nagyon jó, azokat is alkalmaztam, szintén napi rendszerességgel. Nagyon odafigyeltem a teljes körű és természetes ásványi anyag és vitamin bevitelre is. Fontos az is, hogy minél frissebb a vitiligos folt, annál könnyebben barnul vissza. De van olyan rész, történetesen a lábfejem, ahol 17 év vitiligo után kezdett visszapigmentálódni. 

anitanet Creative Commons License 2018.11.17 0 0 241

Sziasztok! Én is ugyanezt gondoltam az elején erről is, mint te. Azt hittem én is, hogy biztos ez is csak egy marketing fogás, mint a különböző kozmetikai kencék. Egészen addig, amíg nem láttam az ismerősömnél az eredményeket. Csak utána alkalmaztam én is, az ott leírtakat. Tényleg segített. Ez tény. 

Előzmény: Zsolt_555 (240)
Zsolt_555 Creative Commons License 2018.10.10 0 1 240

Szerintem ez csak egy szánalmas marketing fogás: reklám :(

Előzmény: anitanet (238)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.16 0 1 239

Szia

és elmondod, hogy melyik segített neked?

vagy az oldal számot írd meg légy szíves, ha nem akarod leírni azt a természetes gyógymódot ami jó volt számodra

 

köszi

Előzmény: anitanet (238)
anitanet Creative Commons License 2018.09.15 -1 0 238

Sziasztok! Egy igazi referenciáról szeretnék beszámolni. Egy ismerősöm ajánlotta nekem, hogy olvassam el és alkalmazzam a vitiligo gyógyítás módszertant, amelyek ezekben a könyvekben találhatók. Őszintén szólva nem sok időm volt foglalkozni a témával, de pár hét után rászántam magam, hogy most már tényleg elolvassam és persze alkalmazzam az ott leírtakat. Mivel a saját szememmel láttam, hogy a barátnőmek hogyan gyógyultak vissza a hófehér foltjai, ezért azonnal alkalmaztam is hónapokig. Most nagyon örülök, mert a kisebb vitiligos foltok eltűntek, a nagyobbak pedig pigmentálódnak vissza szépen. Remélem segíteni tudok másoknak is, ha komolyan érdekel, akkor itt még elérhető.: 

https://vitiligogyogyitas.com/

 

http://www.vitiligogyogyitas.hu

 

 

Most a nyáron már nagyon jó volt, hogy a kisebb foltok teljesen eltűntek az arcomról. Nyáron ugyanis mindig úgy lebarnul az ember, hogy sokkal jobban látszanak a vitiligos foltok, mint mondjuk télen és ez a repigmentáció előtt engem nagyon zavart. Most már hála istennek sminkkel sem kell eltakarnom!

Baxika21 Creative Commons License 2018.07.27 0 0 237

Kedves Cream88!

Segített a szőlő vagy valami mást is használsz?

Előre is köszönöm szépen a választ!

Julcsi

Előzmény: Cream88 (233)
Petrov09 Creative Commons License 2018.07.13 0 0 236

Szia, lehet egyáltalán? Olajból tintúrát? Szerintem fordítva csak-csak, bár nem vagyok kémikus.

Előzmény: Törölt nick (235)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.05 0 0 235

Sziasztok

az Amazonon rendeltem Babchi olajat, kb augusztuselejére jön meg.

kérdésem az lenne, hogy lehet tintúrát csinálni belōle?

köszi

Petrov09 Creative Commons License 2018.06.28 0 0 234

Elég halott ez a fórum...

Rendeltem németből Xemodan kenőcsöt. Valaki próbálta már?

Amit tapasztalásaim lesznek, megírom.

Cream88 Creative Commons License 2018.06.22 0 0 233

Sziasztok ! 

 

Tud e valaki bp.- en a pesti oldalon 100 wattos kizárólag UVA csöves szolit ? A gyógyulás útjára léptem, csak budára nem tudok átjárni heti 3x.

 

Köszönöm a válaszokat !

Petrov09 Creative Commons License 2018.05.24 0 0 232

Kíváncsiságból körülnéztem az Ebayen, hogy Vitiligora milyen termékeket dob fel.

Hát akad pár. Lefogadom, hogy létezik közöttük működképes is, csak hát jó lenne tudni melyik. Csak a babchi olajból meg magból akad egy csomó féle.

Valakinek valami tapasztalata onnan?

Petrov09 Creative Commons License 2018.04.23 0 0 231
Törölt nick Creative Commons License 2018.04.13 0 0 230

oké, hogy működik. De elég sok gyógymódot ír le a könyv, és sajnos sokakhoz nem lehet venni alapanyagot. Légy szíves írd meg, hogy Te melyikeket alkalmaztad. Nekem elég az is, ha megírod azt az oldalszámot ahol vannak.

 

Előre is köszi

Előzmény: doctorandusdr (229)
doctorandusdr Creative Commons License 2018.04.13 0 0 229

Vasárnap este máshol sincsen ügyfélszolgálat. Én amikor megrendeltem, akkor is hamar válaszoltak rá teljesen korrekten és segítőkészen. A vitiligo gyógyítás könyvsorozatot egyből küldték a megrendelés után.  A könyvek megjöttek még azon a héten, amikor megrendeltem. Az egész védett csomagolásban és új állapotban. Én könyv formátumban vettem meg. De ami a legfontosabb, a repigmentáció szépen lassan elindult a leírt módszerek alkalmazásával. Hála istennek, hogy nem hagytam ki! Végre valami, ami tényleg működik. 

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.12 0 0 228

sziasztok

 freezoom-nak szól a kérdésem

 

Te melyik gyógymódot alkalmaztad a könyvből? Vagy akár többet is?

megírnád, hogy melyikkel érdemes kezdeni?

 

hhd Creative Commons License 2018.04.08 0 0 227

Itt rendeltem, de se kép se hang . Valami ötlet?

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.07 0 0 226
Előzmény: hhd (225)
hhd Creative Commons License 2018.04.06 0 0 225

Irtam az oldalon a "kapcsolat" email cimnél viszont semmi válasz 5 napja ...

Lehet még rendelni? valaki tud valamit?

 

A másik kérdésem: olyan módszereket is tartalmaz  ami nem felületi? Mondjuk kenegetés?

Köszi előre is :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.05 0 0 224

lenne egy kérdésem greenwild

 

Te melyik kúrát alkalmazod amik bejöttek. Ha nem akarod megírni publikusan, akkor csak az oldalszámot írd meg. És azt is légy szíves, hol szerezted be az alapanyagokat.

 

segítségedet előre is köszönöm.

Előzmény: greenwild (215)
hhd Creative Commons License 2018.04.03 0 0 223

Értem és köszi a tanácsot :) Na meg a gyors választ. Akkor a másodikat rendelem meg először

Törölt nick Creative Commons License 2018.04.02 0 1 222

Igen megérkezik. Nekem kb 2 héttel a megrendelést követően jött meg.

 

Az első kötet szerintem nem egy hasznos, kivétel ha az orvosi gyógymódokat keresed, amik igazából nem beigazoltak, sőt nagyon sok a mellékhatás és káros fejlemények.

Azonban a második kötet, nagyon jó sok gyógyító lehetőséget kínál, neked kell kiválasztani, hogy melyikkel próbálkozol.

 

hhd Creative Commons License 2018.04.01 0 0 221

Sziasztok, az érdekelne engem, hogy a vitiligós könyv megérkezik ha megrendelem?

Vásárolt már valaki?

Csak mert szeretnék rendelni és elég hirtelen összedobottnak tünik az oldal>

Törölt nick Creative Commons License 2018.03.31 0 0 220

Sziasztok

 

Hol kaphatok babchi magot vagy olajat?

 

Botanikus neve psoralea corylifolia.

 

mondeotddi Creative Commons License 2018.03.07 0 0 219

Elérhetőségem: kossuthl@gmail.hu

mondeotddi Creative Commons License 2018.03.07 0 0 218

Üdv.

 

Van valakinek eladó Melagenina Plus készítménye?

druidani Creative Commons License 2017.11.22 0 0 217

Szia!
Van még három üveg. 20.000  Ft egy üveg. Írj az e-mail címemre: druidani@gmail.com!

Előzmény: Törölt nick (216)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.30 0 0 216

Szia!

 

Van még a Melagenina- ból. Ára?

Előzmény: druidani (214)
greenwild Creative Commons License 2017.10.08 0 1 215

Nekem semmilyen gyógyszer nem segített sajnos. Kb 15 évvel ezelőtt próbáltam a PUVA módszert. Ez UVA fénynél a bőrt barnítják, lényegében szolárium. Erre segítenek rá pszoralének tartalmú gyógyszerrel, ami fényérzékenyítő. Napszemüveget kellett hordani, annyira érzékeny volt az ember a fényre. Gyorsan barnultam, néhol repigmentáció, de a legtöbb helyen megállt a bebarnulás és nem változott tovább. Így nem folytattam, mert már nem járt további eredménnyel. Különösen azt mérlegelve, hogy a májnak káros a PUVA kezelésnél használt fényérzékenyítő anyag.

 

Ami viszont nekem bejött, az a vitiligoval kapcsolatos nemrég megjelent új könyv. Vitiligo kezelés vagy vitiligo gyógyítás a címe. Na, ebben tényleg hosszútávon működő gyógymódok és stratégiák vannak, mellékhatások nélkül. Én elkezdtem az ott leírt több módszerből párat alkalmazni, és azért a hosszú hónapok alatt szépen pigmentálódik vissza a bőröm. Még ott is, ahol már 15 éve vitiligos voltam. Azt hiszem még lehet rendelni. Az egyik ismerősöm ajánlotta és tényleg működik. Lassan, biztosan és ami a legfontosabb, hogy mellékhatások nélkül. Priviben kértétek páran, ezért ide írom, hátha többeknek is segítek ezzel.:

http://www.vitiligogyogyitas.hu/p/vitiligo-gyogyitas.html

 

http://blogspot.us14.list-manage1.com/subscribe?u=f86f31ddb16282398e4988acd&id=f5eb161b69

 

 

Előzmény: barangolo1 (213)
druidani Creative Commons License 2017.10.05 0 0 214

Melagenina gyógyszert tudtam hozni. Hajdú-Bihar megye.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!