Keresés

Részletes keresés

tisan Creative Commons License 2002.11.04 0 0 4
Szia Aagnus,

Most olvastam körkérdésedet, mert nálam is most vált aktuálissá a kérdés, a konyhaablakomat képzeltem el toló-emelős változatban. Neked végül sikerült ilyen szerezned, s ha igen, hogy vagy megelégedve vele?

dalia Creative Commons License 2002.08.27 0 0 3
Kicsit körbenéztem a weben, ha beírod a yahoo.de - be, hogy Schiebefenster, kidob jópár gyártót, pl: http://www.baier-gmbh.de/html/produkte/schfenhor.htm ezek között talán van akinek van Mo-i képviselete...

d.

dalia Creative Commons License 2002.08.27 0 0 2
Laikusként:

Egy pénztár szigetelése talán nem olyan bonyolult mint egy épületablaké... Én meggondolnám mielött csakúgy csináltatnék egy ilyet egy "akármilyen" asztalossal.

d.

Előzmény: laca bácsi (1)
laca bácsi Creative Commons License 2002.08.26 0 0 1
Sajnos, ha a bótosok nem tartanak belőle, menni kell az asztaloshoz. Láttam én má' pénztárakban vízszintesen elhúzhatót, majd kifundálják hogy kell aztat elfordítani 90 fokkal...
Előzmény: aagnus (-)
takkI Creative Commons License 2002.08.24 0 0 0
Sajn0s nem:))
Előzmény: aagnus (-)
aagnus Creative Commons License 2002.08.24 0 0 topiknyitó
Hetek óta nyomozok, hogy gyártanak-e valahol Magyarországon felhúzhatós ablakokat angolszász mintára. Rendkívül helytakarékos, és - az ablakgyártók véleményével ellentétben, akik persze nem gyártanak ilyet, éppen ezért nyomatékosan megpróbálnak erről le-, a saját termékeire pedig rábeszélni - energiatakarékos.
Tudja valaki, hol kapható?
előre is köszönettel

aagnus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!