Keresés

Részletes keresés

scratch Creative Commons License 2003.04.09 0 0 12
Végülis egy 17" Sony SDM-X72 TFT lett belölle, delegalább ez már tökéletes.
scratch Creative Commons License 2003.03.29 0 0 11
Kaptam egy másik LG, ennek a teteje jó, de közepe domborít. Hétfőn megyek vissza, hogy akkor ok, ennyi elég volt az LG -böl. Kinéztem helyette egy: 17" Samsung Syncmaster TFT 171s 1280x1024/400:1/0,264 mm pixel pitch. Samsung -okról van valakinek tapasztalat? TFT nem lesz lassú játék közbe?
blackhole Creative Commons License 2003.03.28 0 0 10
És közben mintha javult is volna valamennyit...
Előzmény: blackhole (9)
blackhole Creative Commons License 2003.03.28 0 0 9
Nem sikerült, de nekem csak 1-2 mm-t lóg be, úgyhogy közben teljesen hozzászoktam.
Előzmény: scratch (4)
0128doc Creative Commons License 2003.03.27 0 0 8
Ne reménykedj!
Én egyszer (úgy két éve volt) négyet vittem vissza, mind homorú volt, meg kicsit életlen és nem lehetett beállítani.
Azóta kerülöm az LG monitorokat.
.doc
Előzmény: scratch (7)
scratch Creative Commons License 2003.03.26 0 0 7
Ma vittem vissza a monitort, holnap este kapom helyette az újat! :) Simán ment mindan, csere. Remélem amit kapok már tökéletes lesz. A felső homorításon kívül, a közepe is domborított.
Finlander Creative Commons License 2003.03.06 0 0 6
Én egy F700B-t vettem, amelynek a felső élének közepe durván (5-6mm!) belógott. Nagy nehezen kicserélték, miután nem voltam hajlandó elhinni, hogy ez belefér a tűréshatárba. Szóval a lényeg, hogy ezt a felső él torzítást nem lehet a beállításoknál korrigálni (a garanciális szervizben sem sikerült a szakembereknek) és ahogy itt a korábbi hozzászólásokat olvasom, nagyon úgy tűnik, hogy egyfajta LG betegségről van szó.
Az igazsághoz még hozzátartozik, hogy a cserébe kapott ugyanilyen monitor tökéletesen működik, jó geometriával, szép képpel.
Előzmény: scratch (4)
zetecR Creative Commons License 2003.03.01 0 0 5
Nekem meg anno a legelső szériás 78ft-vel volt ilyen homorodós problémám...
Mexoktam :-).
Viszont most már Viewsonicot választottam...
scratch Creative Commons License 2003.03.01 0 0 4
Nekem is ugyan ez a bajom, fent homorít a kép, és sehogy nem tudom beállítani. De 2-3 napot azzal is elvoltam, mire a széleit sikerült beállítani. Ja, ez már egy 915FT Plus.

blackhole,

sikerül neked megoldani a felső homorítást?

Előzmény: blackhole (-)
Artois grófja Creative Commons License 2002.09.06 0 0 3
Van egy Flatron 795ft-m

5 órát elszórakoztam azzal, hogy megpróbáljam beállitani, sikertelenül. Érdekes térhatása van. Olyan mintha belezuhannék. Hogy lehetne ezt bállitani rendesen?
Ha vkinek van ilyen és normális áll, akkor lesz szives leirni ide a beállitásait vagy mod@freemail-re elküldeni.
Köszöntem

Birka vagyok BEEE Creative Commons License 2002.08.24 0 0 2
Az ívelt vízszintes vonalak, a sarok közelében homályos pixelek a szerviz szerint normálisak, a tűréshatáron belül vannak...
Érdekes módon azért kaptam egy csereigazolást.
Szerencsére nem volt közelező LG-t választanom, így vettem helyette egy Sony G200-ast.
Ez sem tökéletes, de lényegesen jobb és egy fokkal normálisabbak voltak a szervizben is.
(ennek is voltak geometriai és képélességgel kapcsolatos gondjai - de valamelyest rendbeszedték)
Előzmény: blackhole (-)
Thas Creative Commons License 2002.08.23 0 0 1
Egy ilyen monitor fog egy hétem belül belerobbanni a munkatársam arcába :) Már szépen durrog, és közben nagyon hasonló effektet produkál mint a degauss (csak ez kicsit ilyesztőbb).
Az előttem levő 775-ös (lekopogom) még tökéletes, igaz hogy ez még csak pár hónapos, a másik meg már használtan került ide.
Az biztos hogy otthonra nem veszek LG-t...

Üdv.: Thas

Előzmény: Shimoda (0)
Shimoda Creative Commons License 2002.08.23 0 0 0
Felbontásváltáskor természetes, hogy elcsúszik a kép, ezt be tudod hangolni. Minden egyes felbontásnál be kell lőni a képet, és ha legközelebb erre a felbontásra állsz, akkor már okés lesz.

Amit a második pontban leírsz az szerintem monitorhiba.

Egyébként nekem is 795FT-m van, és olyan problémám volt vele, hogy a jobb szélen torz volt a kép. A bolban sem tudtak vele mit kezedeni, úgyhogy hál isten kicserélték. Szóval sok rosszat hallottam ezekről a monitorokról.

Előzmény: blackhole (-)
blackhole Creative Commons License 2002.08.23 0 0 topiknyitó
Tegnap vettem egy ilyet (795ft), és van 3 dolog, ami "érdekesen" műx benne.

1.Durván homorú a kép teteje, középen 1-2 mmel lejjebb van a széle, mint a
sarkoknál. Az egyik ismertetőfecni ugyan azt írja, h majd mexokom, de én
kevésbé bízom ebben, mint ők.

2.Változik a fényerő - pl. ha felugrik a tűzfal párbeszédablaka, a körülötte levő
rész fényesebb lesz. Ha elkattintom az ablakot, visszaáll az eredeti.

3.Felbontásváltáskor csúnyán elcsúszik a kép, akár 4-5 centit is.

Ez mind normális, vagy vigyem vissza?

thx,
bh

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!