Keresés

Részletes keresés

KicsiLillus Creative Commons License 2022.03.23 0 0 41

Renszeresen rendelek a vipstore.hu-tól. Gyors szállítás GLS-sel, diszkrét, rengeteg termékük van.

https://www.vipstore.hu/

némaság Creative Commons License 2018.07.22 0 0 40

igen ott már én is vásároltam, jó gyorsan kiszállítják

Előzmény: Kerékmeghajtósgyíkocska (33)
némaság Creative Commons License 2018.07.22 0 0 39

juj, a csiklószívó nagyon jó, párom nagyon szereti mikor bevetjük szex közben! :P

Előzmény: Mr. Ádám1 (36)


Mr. Ádám1 Creative Commons License 2018.02.05 0 0 36

Mr. Ádám1 Creative Commons License 2018.02.03 0 0 35

Üdv. Páromnak meglepetésként vásároltam egy Satisfyer PRO 2 next generation léghullámos csiklóizgatót. Meglepődött :-) Első kipróbálás után (kb. 10 perc) közölte, hogy ez neki nem jön be, így azóta a szekrényben áll eredeti csomagolásában. A termék vadi új. Érdemes utána olvasni a neten, ódákat zengenek róla. Ha valakit érdekel, küldök fotót, + van még egy-két egyéb játékszer. Köszönöm.

Georginaaa Creative Commons License 2018.01.31 0 0 34

Én az intimcentrumot szeretem, meg most ez az új kedvenc https://pajkospajtas.hu

Kerékmeghajtósgyíkocska Creative Commons License 2017.10.19 0 0 33

én is a mrpotencia oldalon szoktam vásárolni, vagy bemegyek érteés ott veszem át vagy kiküldik postán elég gyorsak

Előzmény: Jozef82 (30)
FFmunka Creative Commons License 2017.10.07 0 0 32

Magyarország legrégebbi szexshopjának, az Intim Centernek a webáruházában, komoly leírások vannak a termékekről www.intimcenter.com/webshop :)

 

Jozef82 Creative Commons License 2017.06.08 0 0 30

bp en könnyű bemenni ilyen boltokba is mert van belőlük bőven... de nyilván nem mindenki bp en él. így én már rendeltem több helyről is online...  de a leggyorsabban a www.mrpotencia.hu oldalon szolgáltak ki. 1 nap alatt kijött a termék, valahol volt hogy 1 hetet vártam... de itt még kb 24 óra sem telt el és már meg is jött. szerintem ők potencianövelőkben elég jó választékkal vannak ellátva.

miniszterium Creative Commons License 2017.02.10 0 0 29

A Szexpláza is árul szexkellékeket, online rendelés www.szexplaza.hu/shop 

malina_ Creative Commons License 2017.02.09 0 0 28

Sziasztok!

Nekem a www.secrets.hu  vált be. Ár-érték arányban több szexshopot összevetve jóval olcsóbbak és  kiváló a minőség is..és, ha kérdésed van az online ügyfélszolgálaton egyből válaszolnak és még nevet sem kell adnod.

L/24

miniszterium Creative Commons License 2014.06.28 0 0 27

Ha vibrátor, dildó, bármilyen szexshop segédeszköz, akkor én a www.intimcentrum.com/webshop -ra szavazok, mert minden van raktáron, és az üzletben a Bp. Károly krt. 14. sz. alatt azonnal meglehet venni...

KinkyStore Creative Commons License 2013.11.09 0 0 26

BDSM vonalon:

 

www.kinky-store.com

yoci01 Creative Commons License 2013.02.18 0 0 25

Sziasztok!

 

Egy új szexshop nyílt!!

 

http://www.kejdorado.hu/

Seful Creative Commons License 2011.12.08 0 0 23

Hali mindenkinek!

 

Legyen szó online webshopról vagy akár Budapesti szexshopról mindenkinek ezt http://erotikasziget.net ajánlom! Diszkrétek,gyorsak,vevőorientáltak,kedvesek és nem utolsó sorban nagyon jó áraik vannak. Csak egy kattintás a linkükre és megnézheted őket.

scenarist Creative Commons License 2011.06.10 0 0 21

Szia Mindenki!

 

Már rég keresek egy olyan online boltot ahol normálisan meg tudom nézni az áruról a képeket/fotókat. Ebben a shopban láttam jó választékot megfelelő képekkel. Nosza..rendeltem egy apróságot. Megjött és minden rendben volt.

Fantázia Szexshop

baci24 Creative Commons License 2010.03.28 0 0 20
Sziasztok

erotikashow.hu

diszkrét, gyors, ajándék minden...
exter_ Creative Commons License 2010.03.09 0 0 19
Mi is a vagyaim.hu-ról rendeltünk egy nagyobb adagot, mert sok mindent szereztünk be az új kedvenc szexjátékunkhoz a Sexopolyhoz, ezt is csak ajánlani tudom bárkinek, főleg hogy ingyenes szextársasjáték. Itt a link: Sexopoly online szex társasjáték

2 napon belül megjött rendben minden, diszkréten, illetve rendelésben tudtuk írni hogy hogy tudjuk átvenni, mert az a mi házunkban problémás.
Csabi_HW88 Creative Commons License 2010.02.26 0 0 17
www.szexaruhaz.hu  iszonyat gyors a kiszállítás, másnapra garantáltan megkapod a csomagot és 300 oldalas színes katalógust is mellékelnek! Elég sok a prémium kategóriás termék és gyakran akcióznak és minden terméknél raktár info van, tehát nem tudsz olyat választani ami nincs.... Szerintem pont ezért a legjobb momentán a piacon!
topp Creative Commons License 2002.11.05 0 0 16
Megrendeltem, korrektul megjott. (XXXshop) Mennyire reszletes elmenybeszamolot szeretnetek? :)

Tomi271: Megvan mar a boltotok? Megirod a cimet?

MONCSI: Sajnos ugy tunt nekem, hogy csak a neten akkora a valasztek, merthogy a 3 dologbol 2-t nem tudtak adni.. :(

Grg Creative Commons License 2002.09.20 0 0 15
www.clio.hu/szexshop itt ha jól emlékszem elég sok dologból van S-es, persze hogy van-e nekik raktázon az más kérdés...
Előzmény: bimbi30 (14)
bimbi30 Creative Commons License 2002.09.19 0 0 14
Latex ugyben van valakinek otlete hova forduljak?
Az emlitett www.webaruhaz.hu/ashole shopban nezegettem, valasztek van nagyjabol, csak a meretekben vannak hianyok, konkretan S-esben alig van. Kerdesemre valaszoltak szinte azonnal, hogy amit latok az minden raktarrol szallithato, es a megrendeles utan azonnal postazzak, de az S-es meretet ok sem tudtak zaros hataridon belul igerni.

Tenyleg ennyire nehez a beszerzese ennek, vagy mi lehet az oka?

(Amugy amit rendeltem szerdan pentekre meg is erkezett, valoban diszkret feladoval, es csomagolasban, sot az elemet ajandekba adtak hozza :) -mondjuk nem nagy ertek, de szep gesztus szerintem)

MONCSI Creative Commons License 2002.09.18 0 0 13
www.connectionbt.hu

nagy választék, rövid szállítási határidő, diszkrét csomagolás.

Előzmény: topp (-)
topp Creative Commons License 2002.09.18 0 0 12
Koszonom a hozzaszolasokat.
Az ashole-os ugyanaz, mint az xxxshop.hu, ugyhogy eleg egyertelmu a dolog, ugy tunik.

De azert kivancsian varom a tovabbi velemenyeket is, es igerem, hogy amint eldontottuk, megrendeltuk, leirom a tapasztalataim.

tomi271 Creative Commons License 2002.09.17 0 0 11
Szia,

köszi az ötleteket. Ezekre mind gondoltunk. Azt hiszem, hogy azok az online boltok akiket emlegettetek 0 szolgáltatást adnak (kivéve ashole-ék). Ezek annyira alapdolgok kellenek hogy legyenek, hogy ezek nélkül nem is érdemes belevágni. Köszi még1szer

Előzmény: Törölt nick (8)
PiZso Creative Commons License 2002.09.16 0 0 10
...
Hozzáteszem kontraszt-képpen: egyszer próbálkoztam a Condomania.Hu-val is, de tőlük nemhogy csomag nem jött, a reklamáló emilre sem válaszoltak semmit.
Én piszok szégyenlős vagyok, nőm nem hajlandó, így rájuk szorultam, és ashole-ékat nem bántam meg!
PiZso Creative Commons License 2002.09.16 0 0 9
Hölgyek, Urak!

Kellemes tapasztalat a http://www.webaruhaz.hu/ashole áruházzal kapcsolatban a közelmúltból. Korrekt tájékoztatás, 2 napos szállítási idő, teljes diszkréció (a leendő csomag felirata is előre megadható...) Csak ajánlani tudom!

Törölt nick Creative Commons License 2002.09.16 0 1 8
Felteszem olyan vasarolna nalatok, aki vagy fel elmenni egy offline shop-ba, vagy nala nincs ilyenre lehetoseg (pl. videken keves helyen eri meg ilyen boltot nyitni... Mar persze kisebb telepulesekre gondolok.).

1. Az arukrol legyenek kis kepek, de mindet lehessen nagyitani.
2. Pontos meretek kellenek hosszusagrol, keresztmetszetrol, vagy valami viszonyitasi alapot kell rakni a kepekre (egysegesen), hogy tudni lehessen mi mekkora.
2.a Az allagukrol is kell bemutato, vagyis miben kulonbozik a szivacsos a zselestol, meddig birja egy-egy elem, esetleg a felhasznalassal kapcsolatban is lehet tanacsot adni.
3. Nem vibratorokkal kapcsolatban leirasok, tanacsok, bemutatas.
4. Tanacsadas a sikositok hasznalatarol, a nem viz-alapu sikositok hatulotoirol, elonyeirol, ilyesmik.
5. Lehetoleg legyen kerdezesre lehetoseg anonym modon, tehat egy form vagy ilyesmi segitsegevel, ne kelljen mailt irni.
6. Megrendeleseket vissza kell igazoltatni, vagyis a beerkezett kereseket meg kell vizsgalni, hogy valosak-e, vagy csak a haverja szorakozott. (Szoktak vele.)
7. Az oldalon lehessen egybol rendelni is, ami a megfelelo titkositasi algoritmussal ellatott biztonsagos oldalon legyen elerheto. Itt a kartyaszamokat, ilyesmit lehet kerni. (Minimum hitelesittetni kell valami VeriSign vagy ilyen ceggel! SSL3, SSH, amit akartok, de legyen biztonsagos!!!)
8. A szallitasra alternativ megoldas: surgos (gyorsposta, UPS, DHL akarmi), nem surgos, vagyis hagyomanyos posta. Termeszetesen mind utanvettel megy.
9. A csomagolasrol kulon nem ejtek szot, csak okosan.
10. Feedback a vasarloktol fontos, legyen kiteve megrendeloi velemeny, es NE csak az ami istenit titeket, hanem mas is, mert az gyanus ha ti csak kiralyok vagytok. (lasd pl. www.tar.hu)
11. Technologiailag figyelni kell a platformra, az adatbazisra, a folyamatos kapcsolatra, kell grafikus/webdesigner, valamilyen adatbazis-programozo, kesobbre eleg egy rencergizda. (hacsak nincs folyamatos fejlesztes)
12. Raktarkeszletnek lennie kell, nem lehet 1-1 darabot tartani mindenbol, aztan majd ha kerik akkor hoztok. A dragabb cuccokbol - pl. gepesitett eszkozok ferfiaknak, ugyanez noknek - persze nem kell kamionnyi mennyiseg.
13. ORIASI figyelmet forditani a higieniara es a LATHATOAN sertetlen csomagolasra. Ha valami is hibadzana, en dobnam a szemetbe egybol, vegulis olyan helyen lenne hasznalva, ami nem tur semmifele ketelyt.
14. Telefonos elerhetoseg szerintem kellene, es nem 06-valami szam, hanem rendes vonalas. Itt leginkabb not kellene elkepzelni, akinek jo telefonhangja van, es nem rohogcsel mindenen.

Nagyjabol most ennyi, ha meg eszembe jut valami irhatok.

Udv
Lord_Oberon

ShemaleFun Creative Commons License 2002.09.16 0 0 7
Szerintem a legfontosabb az, hogy gyorsan szállítsatok, max. 1-2 nap.

És persze széles legyen a kínálat.

Az ár meg relatív dolog.

tomi271 Creative Commons License 2002.09.16 0 0 6
sziasztok,

épp most kívánunk nyitni egy online sexshopot így érdeklődve figyeljük a hozzászólásokat...
Ti mit vártok el egy ilyen bolttól? mi az ami miatt itt rendelnétek? és még számtalan kérdésünk lenne, ha nem probléma:)

köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!