Keresés

Részletes keresés

Cicalekvar26 Creative Commons License 2002.08.19 0 0 9
Szivesen! :)))) (Eloszor en is eveket kerestem, nem beszelve arrol, hogy a mh-en a sok orosz mindig atrakja cirillbetusre a kiosztast, igy neha igen erdekeseket olvasok es irok!) Akkor problema megoldva, sullyeszthetunk! :)))
Előzmény: Mallory (8)
Mallory Creative Commons License 2002.08.19 0 0 8
Vazze, pedig a View/Text Size-t igazán észrevehettem volna!
Hálás köszönetem, probléma megoldva, topic süllyedhet!

Mallory.lamer.vazze

Előzmény: Cicalekvar26 (7)
Cicalekvar26 Creative Commons License 2002.08.19 0 0 7
Tools - Internet Options - alulrol 2. sor Fonts - allitsd vissza Times New Roman-ra, Betumeret pedig: View - Text Size - es itt probald meg a Smallert. Ha magyar nyelvu a cuccod, probald megkeresni a hasonlo menuket!
Előzmény: Mallory (6)
Mallory Creative Commons License 2002.08.19 0 0 6
Felhozom, hátha segít valaki...
Egyébként tényleg vszínűleg nálam van a hiba mert néhány más site megjelenése is hirtelen megváltozott. De hogyan állítsam vissza az eredeti beeállításaimat? Hilfeeeeeeeeeee!
Mallory Creative Commons License 2002.08.18 0 0 5
Lehet, hogy az a gond, hogy nincs "Arial,Helvetica" font a gépemen? Mer'hogy a fórumos oldlak HTML scriptjében ilyenre vannak formázva a fontok... Vagy ez nem okozhatna ilyen problémát?
Mallory Creative Commons License 2002.08.18 0 0 4
Köszi. Akkor már "csak" azt kell kibogarásznom, hogy mi borult fel nálam. Tippek? Tanácsok? ...?
Előzmény: marxengelszleninsz (2)
Mallory Creative Commons License 2002.08.18 0 0 3
Az én monitorom se sokkal nagyobb egy YTONG téglánál... (15"). De változni nem szokott a mérete...
Na de a tré fát félretéve: akkor most új típusú fontokat használ a Fórum, vagy sem?
Előzmény: Vad (1)
marxengelszleninsz Creative Commons License 2002.08.18 0 0 2
Én nem látok semmi változást.
Szerintem nálad csúszott el valami.
Előzmény: Mallory (-)
Vad Creative Commons License 2002.08.18 0 0 1
nekem meg kisméretű tégla alakú lett a monitorom.
Csokis Creative Commons License 2002.08.18 0 0 0
Ahogy elnézem, Arial New Null lett.
Előzmény: Mallory (-)
Mallory Creative Commons License 2002.08.18 0 0 topiknyitó
Üdvözletem mindenkinek.
Kérdeznék: csak nálam úszott el valami beállítás, vagy a Zindexnél módosítottak valamit a Fórum fontjain? Ugyanis kb. tegnap óta a topiccímek és a hozzászólások karakterei egyaránt megváltozott típusban és nagyobb méretben látszanak. (Talán Arial 12p?)
Vagy nem csak nálam? (IE 5.0 a browser, Neccképet nem próbáltam.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!