Én leszarom mi van Angliában vagy Olaszországban, de azt tudom, hogy amikor tegnap a metróból feljövet közelről láttam, ahogy 30 "bátor" kopasz faszagyerek rugdos a földön 1 szerencsétlen angol srácot, na akkor szégyeltem, hogy magyar vagyok, és elment a kedvem az egész kibaszott meccstől. Csak azt sajnáltam, hogy a rendőrök nem verték agyon gumibottal az egész szarházi csürhét, bár így is azok fognak sírni a "ReTeK Klubban", hogy mennyire megbántalmazták őket a rendőrbácsik...
Ki nem ér egy forintot? Szerintem az a sok köcsög nem ér egy forintot, aki kimegy a MU buszához visitozni, hogy: Déviiiid Plííííz!! és társaik.
Akik csak fikázni tudnak, és előítéleteket gyártani. Meg a divatos meccsekre kimenni.
Szerintem ők nem érnek egy fillért se!!
Ezeket a bartus könyvben olvastad?
Ha vkit. koröznek gyilkosságért, az nem utazik és nincs ott minden meccsen, foleg nem rivaldafényben...
Nem csak a volt Seres-vonal jár meccsre, és nem csak az Ülloi úton!
Vagy te is közulük vagy, hogy ilyen jól informált vagy?
Esetleg nálad is van a pénzbol?
Látod, te egy tipikusan ReTeK Klubbon felnőt maszopos vagy.
Fingod nincs, hogy mi is történik a stadionokban, talán ha egyszer voltál meccsen, de ítélkezel.
Te vagy, aki elhiszi, hogy angliában nincsenek már balhék, mert mindenkitől ezt hallod, látod Olaszo.-val is megvezettek.
Olvasod azt a hülye könyvet a papától, és azt hiszed tudsz valamit. Az a legszebb, hogy az igazságnak még csak a környékén sem vagy...
De ezzel nem lenne gond, generációk nőttek fel a "szomszédok" és hasonszőrű szarokon, de ha lehet itt ne...
Itt elég sok ember van aki kijár stadionokba, úgyhogy nekünk ne add elő, hogy mi van a magyar fociban.
Azzal, hogy elítéled a huliganizmust egyetértek, de a hülyeséget ne itt szajkózd!
Már megbocsáss, hogy beleszólok, de engedelmeddel egy-két észrevétel:
Valszeg' minden táborban vannak zsidók, cigányok, MAGYAROK, jobbosok, balosok, fiatalok, öregek... így van.
Vannak olyan csoportok, akik kinyilványítják, hova tartoznak, ok ezzel azt is nyíltan vállalják, hogy ha az o szemléletükkel ellenkezo szemléletuek tömörülnek, és félreértések adódnak, akkor felveszik a küzdelmet (nem feltétlenül ökölharcra gondolok)!
Sajna vagy hál' istennek, olyan idoket élünk, amikor ezek a dolgok a mindennapjaink részei, így MINDENHOOL ott vannak!
Tök igazad van, ha te ebben nem akarsz részt venni, akkor nem veszel részt, ettol még lehetsz FRADISTA!
DE! Sosem hasonlíthatod magad olyan emberekhez, akik utaznak mindenhová, minden idoben a csapattal! Mert meccsek végén, nem rólad beszél Leandro, Lipcsei, Szucs vagy Gera, hanem azokról, akik mindenhol, minden körülmények között vállalják és buzdítják csapatukat!
Nekik azok az emberek érnek vmit, akik hallatják a hangukat és rázzák a rácsokat, mert ok állnak mellettük Splitben, Limassolban, Békéscsabán, Újpesten!
Neked másnap lesz új, az, ami ezeknek a srácoknak addigra már csak egy tegnapi élmény!
Ok addigra már kibeszélik, kielemzik, átértékelik, azt, amit te csak másnap reggel tudsz meg!
Nincs igazán alapod ahhoz, hogy hírek alapján vitatkozz olyanokkal, akik átélték!
Ha meg nem akarsz boxba keveredni, akkor nem keveredsz, ez ilyen egyszeru! Van 17.000-18.000 hely, el lehet vegyülni, emiatt ne hagyd ki KEDVENCEID meccseit!
Pedig nincs igazad. Spec én is járok meccsre, és tudom(de szerintem te is), hogy mennyire hiányzik a hétvégi bajnokikról az a tömeg, aki kint volt a MU vagy az olaszok ellen. Az emberek szeretik a focit Magyarországon, lenne rá igény az egyértelmű. Az, hogy általában a balhé jut eszébe az embereknek ha focimeccsről hall nem az ő hibájuk, hanem a szenzációhajhász média felelőssége. A magyar meccsek során állandóan felemlegetett állítólagos kemény (mű)balhék sehol sincsenek a holland vagy olasz utcai csetepatékhoz képest.
Látod erröl beszélek.
Nem a Haladás szurkolóival van bajom, hanem úgy általánosságban arról, hogy nem azért mentek a lelátóra, hogy a saját csapatodat buzditsátok, hanem , hogy jó hangosan lekurvanyázzátok a másikat, cigány-paraszt verseket mondjatok, stb.... Mennyire más az amikor pl. olaszoknál lehet hallani az Aida bevonulási indulót (nem azt kell lemásolni, bár volt már arra is kisérlet:).
(tudom ott is van szurkálás 2-3 évente...)
A Fradinak meg jól emléxünk a BL-s szereplésére , utána meg a seres csapat jól lenyúlta a BL pénzt, a hordáit meg bezavarta, törni zúzni (akkor voltak az állandó huligánkodások), csak azért , hogy jól bevédhesse a stadiont , még soksok pénzért. És erröl a Bodnárgyúrógengszter ugyanúgy tehet, mint a gyilkosságért körözött vezérszurkoló. Aki majdhogynem sztár , nyilatkozik az FHM-nek, MaiLapnak stb.
Ez a vicc!
Intruder1899 Szerintem pedig, összesen annyit mondott, hogy a politikának, meg származásnak, meg más ilyen baromságnak semmi köze a focihoz, meg a Fradihoz se!! Ez egszerűen elmebaj, de egy 100 évesnél régebbi klub, sőt "Club", majd átvészeli ezt is. Az meg, hogy megyek-e meccsre, vagy sem, az az én ügyem, ahogy Hofi mondta annak idején, abba nem lehet belebeszélni, sőt még pofázni se'. Már engedelmeddel, jóbarát...
Gyerekek vagytok!
Játszátok az eszeteket, zsidóztok, cigányoztok, rendőröztök, parasztoztok...
Most öszintén, melyik csapat szurkolótáborában nincsenek meg a föntebb emlitettek?
Azt meg hozzátenném, hogy a Seres féle horda miatt tart itt a magyar szurkolás ahol!
Egy forintot nem értek ti .
Miért nem tudtok úgy tekinteni a másikra mint vetélytársra, miért csak mint ellenségre.
Hagyd!
A lelkébe tapostak szegény spiclinek, de amikor 16 évesen engem nyolcan! rúgdostak újpesten hol volt ez a puhos a kurva fényképezőjével együtt?
Ilyenkor bezzeg érzékenykedik.
A kis majom.
Én ott ültem a félpályánál ahova kijöttek a rohamrendőrök mert ott torlódtak össze az üldözöttek és üldözők, de én sem tudom mi történt pontosan. Annyit láttam, hogy verekedés van egy szektorral odébb, aztán futás ezerrel felénk, jönnek a rohamosok és mire odaértek mindenki szétszéledt.
Az egészben az a legfurcsább, hogy a francba lehetnek valakik ennyire ostobák, hogy befizetik a 6000 Ft.-ot és le se szarják, hogy tőlük 5 méterre Giggs szaladgál a pályán, ehelyett egymást ütik.
Tudom, hogy mindenki ZTE győzelmi lázban ég (Én is), de érdekelne, hogy mi a fene volt az a balhé a lelátón, amiről a sport csak annyit ír "Magyar vert magyart"
Még egyszer GRATULÁLOK a ZTE-nek.
"Jó mulatság, férfi munka volt!"