Keresés

Részletes keresés

nemeth_b Creative Commons License 2005.01.26 0 0 65
"pedig a Chelseanek van a legkomolyabb durva ultrája."

látszik, értesz hozzá.
Előzmény: Brutal Veteran (64)
Brutal Veteran Creative Commons License 2002.09.18 0 0 64
Elég sokat éjszakáztam , elég sok barmot ismertem, még haverom is robbant fel...:-(
De te vagy az überokos . Csak egyet nem értek, m
- minek a meccsre árpádsávos szar?
- minek a zsidózás, cigányozás?
- a bugyuta üzengetés? drapéria?
- simitibiből istent csinálni?
- a rendőrt provokálni?
stb.
ja hogy szar a foci, és unatkoztok? nézz TV-t. sport1

Voltam Londonban úgy, hogy éppen Chelsea meccs volt és a tábor magját terlték a pitykék GOND nélkül! Ott áltunk és nem volt beszólogatás csak indulókat énekeltek EGYSZERRE! pedig a Chelseanek van a legkomolyabb durva ultrája.

És nem kell jönni , hogy nem ismerem ezt meg azt, mert ott a stadionban nincs balhé! max. azon kivűl, de az itthon sem érdekelne, ha mondjuk lezsiroznátok, hogy a Budaörsi reptér mellett a parkolóba box lesz, és halálra vernétek magatokat, mert aki odamegy az számoljon vele! De ne meccsen!

Előzmény: Intruder1899 (19)
mash Creative Commons License 2002.08.16 0 0 62
egyetértek veled is meg potoccsivel is, mert végül is egyről beszéltek, beszélünk!
egzszer és végleg lekellene zárni ezt a fajta háborúskodást!
Előzmény: Dugó (36)
kajlov8 Creative Commons License 2002.08.16 0 0 61
Neked nem fogok semmit bizonygatni kicsibogár,
leszarom mit hiszel s mit nem, amit elértetek ezzel, örök utálat veletek szemben.

és szerinted mennyire európai, hogy egy kis zrika miatt kedveSS barátod buszmegállóba hív verekedni?
Beszari vagyok hogy ezt nem veszem fel?
Döntse el ki-ki neveltetése (erről mindig béla jut eszembe) és értékrendje szerint.

On.
A Ferencváros-AEL meccs után és közben semmilyen rendbontás nem történt, sőt néhány szurkoló sálat és egyéb relikviákat cserélt és megtapsolta egymást.

Részemről ennyi
Gratula a bravúrXhez!!!
HAJRÁ FRADI!

Előzmény: lg18 (53)
HORI Creative Commons License 2002.08.16 0 0 60
Azért a liláktól annyit megkérdeznék, hogy miért is kell a .....-nek késsel járogatni stadionba? Nem fél, hogy valaki megharagszik rá ezért?
HORI Creative Commons License 2002.08.16 0 0 59
"Megertem, hogy a zoldeknek nem tetszik a Bartus konyve, de el kell fogadni a tenyeket , barmennyire is szomoruak azok a Fradira nezve . Jonehany, a konyvben szereplo embert olt szerencsem ismerni uzleti, vagy maganuton . Amit roluk irtak, az elso szotol az utolsoig igaz volt. Pont a Fradirol hazudna csak Bartus ???"

Strong! Mi a faszért misztifikálod Bartus könyvét, csak nem Te terjeszted Izraelben???

Pont Te, mint üzleti partner... Szerencsétlen, láttam a képeket, amiket hazaküldtél... Téged a lilák legnagyobb nevei sem ismernek, Gy.K., R.Zs., A.L. azt sem tudják ki vagy... El ne magyarázd már, mi van, volt, lesz a Fradinál!

Egyébként mi van az új haverjaiddal, a tel-avivi punkokkal? Te hazátlan...

HORI Creative Commons License 2002.08.16 0 0 58
Már ne haragudj, de Te mi a faszról beszélsz???

Amiket írsz, azok mind megtudhatók Bartus László könyvéből, csak nem Te vagy Bartus??? (Amúgy tipikus: írsz valamit, amiben van igazság - de nem úgy és nem annyi, amit leírtak...)

Gyilkosságért körözött vezérszurkoló... Ez több éve lezárult (!) ügy; nem körözték, hanem kihallgatták... Persze ferdíts csak tovább, de ha valakit valami komolyan érdekel ilyen témákban az inkább engem kérdezzen, mint ennek a kis ...-nek higyjen.

Előzmény: Brutal Veteran (16)
zlotyi11 Creative Commons License 2002.08.15 0 0 57
Erre az egész balhéra semmi de semmi szükség nem volt!
Sajnos ezek a dolgok is nagyban jellemzik a mai magyar focit!
badhool_16 Creative Commons License 2002.08.15 0 0 56
lg18!
Abban en is igazat adok,hogy nem egy Zte-Manchesteren kene megtalalni egymast.
De:
annak a kocsognek aki szurkalt anno,en is kitornem a nyakat.
En jobban szegyelem magamat amiatt,hogy tegnap elloptak az Ael Limasszol elnokhelyettesenek a terepjaro Mercedeszet,ugy hogy a rendorseg is uldozte oket...vagy azert,mert egy allitolagos szorakozohelyen 270 ezer forinba kerul 3 uveg sor es bor.Ez ellen miert nem tesz senki semmit?
Hanyingerem van ettol.
A huliganizmus a tarsadalom tukre,nagyon enyhe valtozatban.
lg18 Creative Commons License 2002.08.15 0 0 55
minden elismerésem!
Előzmény: potocsi (35)
lg18 Creative Commons License 2002.08.15 0 0 54
füled-farkad te húzod be, mert hallgatólagosan egyetértesz mindennel...
lg18 Creative Commons License 2002.08.15 0 0 53
nagyot mondani én is tudok, 14 évesek voltunk és öten, amikor a nyugatinál összetatálkoztunk vagy 200 zölddel...a többit el tudod képzelni.
Előzmény: kajlov8 (7)
Velemenymondo Creative Commons License 2002.08.15 0 0 52
Pontositok : A Fradi palya szomszedsagabn ... igy megfelel , DINO ? :)
Előzmény: DINO (51)
DINO Creative Commons License 2002.08.15 0 0 51
Strong!

Magadba nézni inkább neked kéne!
Vedd már észre, hogy bohócot csinálsz magadból!
Az egészséges zrikálással nem lenne semmi gond.

Ja, már sokadszorra említed, ezért mondom: A Népliget egyetlen négyzetcentije sem része a IX. kerületnek. Ettől persze még nyugodtan járkálj arra!

-Dino-

Előzmény: Aki_megmondja_az_igazat (46)
Velemenymondo Creative Commons License 2002.08.15 0 0 50
Voltam benne en is nagy bunyoban a Mildenberger kornyeken. Eloszor a zoldekkel vivtunk, utana huztuk a fejunket,mert a lovasrendor a karddal hadonaszott ...

Kaptam en is a fejemre, de nem szoltam egy szot sem,mert tudtam, hogy ez benne van a jatekban .

95 ... Fradi-Grashoppers napja . Balazs nyugodtan setal a Hegedus Gyula utcaban, amikor elugrik a sorozo kapujabol egy hullareszeg MAJOM - nem ember volt- , es ordit : hogy nezel ki, te koccsog?Szetutlek ...

Megussem, vagy ne ussem
azon tunodtem
Egy nagy pofon
nem old meg semmit sem... :) ( Bikini )

Vegigneztem magamon . Fekete cipo , fekete szovetnadrag, kek ing, nyakkendo, es...igen, a lila zako. Ebbol lett kis hijan verekedes. Egy ilaszinu ruhadarab miatt . A majom nem tudta,milyen drukker vagyok, az oltonyom miatt kostolt be ...

Kavics ! Kerdeznek toled egy-ket dolgot. Itt nem leht, mert nincs ido ra. Gyaloglo cset . Punk szoba . Nick : az email cimem azonositojara emlekszel ... abbol rajossz . Ha nem kerdezd meg Gonoszt . Mehet ICQ-n is.Gonosz tudja a szamom...

Lorinc_d Creative Commons License 2002.08.15 0 0 49
Ez OK, csak eppen nem lehet megvalositani :-(

Latod meg a neten is az megy ejjel-nappal hogy talalkozzunkosztleverlekmintvakapoharat, akkor a valosag miert lenne mas?

Előzmény: potocsi (35)
kavics76 Creative Commons License 2002.08.15 0 0 48
kupadönto=kupameccs
Aki_megmondja_az_igazat Creative Commons License 2002.08.15 0 0 47
Kavics ! Ha egy Fradi-Ujpest meccsen box van, aztmondom, resze a cirkusznak .

Egy nemzetkozi meccsen, vagy egy valogatott meccsen betamadni embereket, akik a MAGYAROKNAK drukkolnak, az gusztustalan .

Előzmény: kavics76 (45)
Aki_megmondja_az_igazat Creative Commons License 2002.08.15 0 0 46
En irtam a huszeves dokumentumkonyvet , amelyben leirtak, hogy a ciganyok a IX.kerulet olcso berlakasaiba koltoztek . En irtam Pallas lexikonjaba a zold majomrol is . En irtam a nemzetkozi tanulmanyt is, miszerint a Nepliget, es kornyeke a homokosok legnagyobb pesti talalkahelye . En tehetek arrol, hogy VG tisztessegtelenne tette a bajnoksagot, ami sok nagy vita forrasa lett .

En lottem bele az anyjukba azt az adagot is , amibol Mi Ferenczvarosiak, kajlov,kavics, r.p.p , meg a tobbiek lettek ?

En gerjesztettem a hangulatot a nezoszamokrol valo hazudozassal, en nyitottam a narancsba borulo Ujpest topicot is , ugye ?

NEZZETEK MAR MAGATOKBA NEHA !!!

kavics76 Creative Commons License 2002.08.15 0 0 45
Strong!

Akkor részletezném:
A kerítés rázást lehet békésen is csinálni :))
az más kérdés, hogy nálunk nem ez a módi, de szerintem nálatok is lógnak emberek a kerítésen, nem is kevesen! Berakjak képeket?
Szuperkupa dönto 2002. július Siófok: ott mi történt? Sálat akartak cserélni a srácok a zalaikkal? Nem tudom mi volt, de ott nem zengett senki a Fair Play hiányáról!
Koreo: Te láttad a kupadönton vagy a 2-2-es bajnokin a kapu mögötti koreókat? Ismered MASH képtárát, legalább nézz be oda néha, mielott fröcsögsz! Azok nagyon ütöttek szerintem, de a 2-0-nál sem volt rossz a tuzijáték és miegymás, ezt le is töltheted az FSZSZ honlapról!
a bartus könyvrol nem nyitok vitát, mert én is ismerek belole dolgokat, amik pontosan megfelelnek a valóságnak, de nagyon sok a ferdítés és igaztalan dolog!

kavics

Aki_megmondja_az_igazat Creative Commons License 2002.08.15 0 0 44
Polyak ! Mi Ferenczvarosiak, kajlov,kavics meg azt sem tudtak, merre van a DK, amikor mar egymas veret szivtuk ...

Konkret idopontot nem tudok mondani , de meg azelott lettem DK-tag, hogy te randevura hivtad a Professzort ...

Erdekes modon a valasztasok elott elszabadult a pokol . Foleg akkor, amikor kiderult, hogy a Csorsz utca helyett az itteni foutcan setalok, es sok zolddel ellentetben nem a miepre, hanem az MSZP-re szavaztam volna .

Teny, hogy volt hangulatcsinalas reszemrol is , de azert eleg vicces, hogy azt allitod, miattam van a haboru. Amikor beleptem a Dk-ba, mar tombolt Uterasz...Arpika , amikor szolidabban irtam, akor is volt, nzl, eee , es tarsai. Most kajlov, kavics, es rpp az aktualis idiota nalatok . Roluk is en tehetek ?

Előzmény: Intruder1899 (43)
Intruder1899 Creative Commons License 2002.08.15 0 0 43
Strong!

Amit te csináltál az szerinted mi volt?

Amíg nem jöttél, viszonylag békességben megvoltunk a lilákkal...
És nézd meg most mi van!!

Idejöttél, megcsináltad a tüzet, mindezt úgy, hogy egy idegen országban élsz.

Most majd ne gyere azzal, hogy a DK2-ben mi történt, meg az Öreggel. Vállald a SAJÁT
felelősséged is!!
Mint ahogy én is...

Ami az érdemi részt illeti, fogalmam sincs mit lehetne tenni a jobb lelátói viszonyokért.
Talán tényleg egy hool kódex segítene, de nálunk szerintem nem működne.
Mert nem csak a huligánokkal vannak gondok, de pl. azokkal az emberekkel is akik vidéki fellépéseink alkalmával a kerítés és a yard nyújtotta biztonság mögűl ordenáré módon provokálnak, mindezt úgy, hogy a pálya felé se néznek. Tudom, nálunk is vannak ilyen emberek.
Lehet, hogy a provokátorokkal kellene kezdeni?

PS:
Az Isten szerelmére, a Bartus-könyvet már ne kezeld Bibliaként. Hemzseg a pontatlanságoktól és a hülyeségektől. Tudod, az a legveszélyesebb, amikor valaki hall valamit, de nem mindent, és azt hiszi, hogy megfellebezhetetlen.

csipcsa Creative Commons License 2002.08.15 0 0 39
Jellemző.....
Nem csak a Foci van Magyarországon a béka feneke alatt, hanem a szurkolói morál is!

Nem gondoljátok, hogy a bajok ott kezdődnek, hogy már a szar kis tízéveseknek is akkora az arcuk, mert belerúgtak kettőt a labdába "mer a fater berakta őt a fradi serdülőbe"...
Szar az egész.

Roudi Creative Commons License 2002.08.15 0 0 37
Az a baj, hogy ezzel az ég világon senkire nem lehet hatni.

A szép szó nem használ, az erőszak sem használ... nem tudom mi használna.
Egy történetet tudok... még a tévében láttam egy UTE-Fradi meccs előtt, hogy kamerával lementek a metró aluljáróba, ahol elég sok helyen volt olvasható az ISM akkori legújabb találmánya "Szurkolj! Ne háborúzz!"...
Odament a riporter egy szurkolóhoz (előre szólok, hogy ez teljességgel csapatfüggetlen, mindenhol vannak ilyen emberek) és megkérdezte mit jelent számára ez a mondat...
A fickó kicsit spicces volt már, ezért jól megkapaszkodott és úgy mondta:
"Azt, hogy ne szúrkojjá, hanem üssé!"

Mellesleg valamit meglepődve olvastam... miből gondoljam azt akárki, hogy mikor egy focista a szurkolókról nyilatkozik az rá gondol?
Persze mikor egy idegenbeli meccs után beszélnek arról a 200 emberről aki elutazott a csapattal, akkor rendben van, de hazai meccsen pl 4000 ember van kinn, a játékos pedig megköszöni a "népes" szurkolótábornak a bíztatást... ez is csak annak a 250 nek szólt akik előző héten elutaztak?

Más: El lehet vegyülni?
Ha mi fehérvárról mondjuk jó esetben százan elmegyünk az üllői útra kifelé menet el tudnék vegyülni, ha nem akarok verekedni? Mondjatok már erre egy jó tippet, mert akkor újra elmegyek majd hozzátok... ehhez hozzáteszem, hogy legutóbb az ég világon semmi nem történt... kellemesen csalódtam.

A fentiektől eltekintve a topic nem egymás szidalmazására nyílott, csupán kiváncsi voltam tud-e valaki valamit miért kellett a "MAGYAROKNAK" egymásnak esni.
Szomorúan láttam, főként azután ami nálunk történt nemrég a Siófok ellen...

Előzmény: potocsi (35)
Dugó Creative Commons License 2002.08.15 0 0 36
Nem megmagyarázni kell a történteket, hanem tenni ellene!
Marha jó, hogy mindenki ennyire vágja ezt a témát. Ki a hibás ki nem, ki kezdte ect...

Akkor már csak az érdekelne miért nem történik valami annak érdekében, hogy ne legyenek hasonló jelenetek. Mindkét fél sajnálkozik, de egyik sem tesz ellene. Pedig sokan vannak itt közülünk olyanok akik ismerik ezeet a rendbontókat!!!
Ezek az emberek egyébként megérdemlik a sorsukat. Egyszer ők vernek, másszor őket verik. Legtöbb esetben ők választották.

Épeszű ember elítéli az ezeket az akciókat!
Pro-contra mindkét fél részéről, hovatartozástól függetlenül.

Tegnap ezzel az akcióval megint sok ezer szurkolót vesztett a Magyar Futball! Olyanokat, akik már régen voltak mérkőzésen, a jegyet is csak nyerték esetleg. Látva a H szektorban lévő történteket ismét elmegy a kedvük attól, hogy esetleg focimecsre járjanak. Pedig tegnap jól érezték magukat... egész a második félidő közepéig...

potocsi Creative Commons License 2002.08.15 0 0 35
STOP!

Mindegy kikezdte, ezt ugysem tudjuk eldönteni. DE!

MINDÖKRE legyen vége a HÁBORÚZÁSNAK a stadionokban.

S szégyelljék magukat akik tegnap verekedtek, LEJÁRATTÁK a HAZÁNKAT, miközben egy hősiesen küzdő csapat okán megsüvegelné MAGYARORSZÁGOT Európa.

Már egyszer leírtam vmelyik fórumon, az ilyen harcosok menjenek el K1 harcosknak. Ott pénz is kaphatnak, nem is keveset, igaz akár nyomorékok is lehetnek.
DE A STADIONOKAT KERÜLJÉK EL.

ELLENFELEK LEHETÜNK, SŐT KELL IS HOGY LEGYÜNK DE NEM ELLENSÉGEK!!!!!

Köszi, hogy meghallgattatok.

üdv

HAJRÁ MAGYARORSZÁG! HAJRÁ FRADI!

mash Creative Commons License 2002.08.15 0 0 34
szvsz te kevresz valakit lg18-cal!
Előzmény: kajlov8 (7)
sergino Creative Commons License 2002.08.15 0 0 33
ezt az "állatoknak" hiába magyarázod úgysem fogják fel, mert nem úgy gondolkodnak ahogyan te. ők úgy érzik nekik mindnhol bizonyítani kell, hogy a csordában ők a legdominánsabbak, ráadásul a sok szteroidnak amit szednek, agressziónövelő mellékhatása van. viccen kívül.
Előzmény: the_mikee (30)
BELABACSI Creative Commons License 2002.08.15 0 0 32
Biztos.
Előzmény: Lorinc_d (29)
Csülök Creative Commons License 2002.08.15 0 0 31
kavics76 szólj bele nyugodtan. Van igazság abban, amit mondasz, csak azt nem értem, miért pont a futballpályán "önazonosulnak" ? Miért kell a másikat pofánvágni, mert én éppen "önazonosulok"? Eszem ágában sincs magamat az általad említett urakhoz hasonlítani, sőt. Azért azt elmondanám, hogy én harminc-harmincöt évvel ezelőtt még Albert Flóriék idején utaztam az osztálytársaimmal Fehérvárra, Szombathelyre sőt még a távoli Újpestre is a csapat után. Ezért aztán, ha megbocsátasz, baromira nem érdekel, hogy nem rólam beszél a meccs után Kriston, vagy Gyepes. Nyilasiékért még kijártam a szentélybe, aztán snitt, illetve utoljára az ithoni BL meccsekre még kimentem pár éve. Megigérem, hogy a legközelebi Bajnokok Ligás Fradi meccseire (selejtező renonsz! :) ), majd kimegyek elvegyülmi...
Előzmény: kavics76 (18)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!