Keresés

Részletes keresés

lomha Creative Commons License 2002.10.28 0 0 9
Vajon talátál-e már? (Tényleg nem terem minden bokorban)

Ha nem, akkor íme egy lelőhely:
Vasárnap a Verseny utcai bolhán (az utcai illegális részen) láttam végre egy fa karikát, egy ezresre tartotta az ürge. (Eléggé a nap végén voltam kint, úgyhogy 99%, hogy nem adta el.)

Sok sikert.

lomha Creative Commons License 2002.08.15 0 0 8
Ha szerzel nekem egy villamos-csengőt (nem ajtó csukódását jelzőt, hanem azt ami az autókon a dudának felel meg), annyi hulahoppot kapsz, amennyit csak akarsz.
Előzmény: bike (7)
bike Creative Commons License 2002.08.15 0 0 7
Bolha... Jó gondolat :)
Előzmény: lomha (6)
lomha Creative Commons License 2002.08.15 0 0 6
Nyáron az összes kulcs a gondnoknál van. Szerintem még írásvatítőt is találhatsz akciósan.

Amúgy javaslom még a bolhapiacokat, nagyon kevés dolog van, amit még nem találtam meg ott, akár rendelésre is.

Előzmény: bike (5)
bike Creative Commons License 2002.08.15 0 0 5
Erre én is gondoltam, csak még zárva vannak sajnos :) Persze már nem sokáig...
Előzmény: lomha (4)
lomha Creative Commons License 2002.08.15 0 0 4
Bratyizz valami vidéki Ált.Isk. tornaszertárosával.
Amilyen anyagi helyzetben lehetnek, biztos nincs új, műanyagjuk, és amilyenben a csóka lehet, biztos meg lehet vele alkudni.
bike Creative Commons License 2002.08.15 0 0 3
Köszönöm az ötleteket. Ha egy kicsit várok, tán a víz is lehozza a csehektől, még ki sem kell menni érte... De komolyan. Köszi. Persze ha lenne valahol közelebb :) Adok érte műanyagot :)
Alvó Ügynök Creative Commons License 2002.08.15 0 0 2
Cseszlovákiában mindig volt a sportboltban néhány olyan. Lehet, hogy az utódállamokban érdemes volna megpróbálni. (Talán Favorit gyártmány).
sip pista Creative Commons License 2002.08.15 0 0 1
én az enyimet kb 1978-ban vettem, nem tudom, csinálnak-e még egyáltalán ...
Előzmény: bike (-)
Zsoldos Creative Commons License 2002.08.15 0 0 0
Én még csak műanyagot láttam, de állítólag az is O alakú és nem 0.
bike Creative Commons License 2002.08.15 0 0 topiknyitó
Sziasztok. Egy ismerősöm fa hulahop-karikát szeretne venni, de sehol nem lehet kapni. A sport- és játékboltokban csak műanyag van. Szóval ha valaki tudja, merre lehet kapni, vagy esetleg van valakinek fölösleges, elfekvő odahaza, megköszönném, ha segítene. Köszi.
És tudom, a karika O alakú...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!