Keresés

Részletes keresés

Béla Richárd Tóth Creative Commons License 2015.07.07 0 0 83

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem! Kaptam egy "Mindent tudó" Lexmark S400-t.
Sztem elég drága lehet... Miután a Laptopommal közvetlen kapcsolatot teremtettek minden utasításra ugyan azt a szöveget írja ki:
"PROBLÉMA VAN A NYOMTATÓFEJJEL. TANULMÁNYOZZA ÁT A HASZNÁLATI UTASÍTÁST"
A nagy tanulmányozás hatására sikerült megtörölgetni szöszmentes törlővel a patronokat amik jelen esetben fognak (sanszos h nem azzal lesz a baj) és megtörölgettem a patron tartóját (sztem a nyomtató fejet) is.
kihúztam a konektorból 10 másodpercre ahogy a leírásban kérte újraindítottam...

Illetve többször telepítettem... De a nyomtató csak egyet hajt mint a pereces :
"PROBLÉMA VAN A NYOMTATÓFEJJEL. TANULMÁNYOZZA ÁT A HASZNÁLATI UTASÍTÁST"
Valakinek van vmi ötete? Sztem nem soxor volt használva és elég újnak tűnik! 

piroskéék Creative Commons License 2014.06.30 0 0 82

Sziasztok Lexmark fanok! :)

 

Vannak eladó nyomtatóim. Inkább irodai használatra, mint otthonra.50-70% tonerekkel. Típusa: e360dn.

 

40ezerre tartom darabját, de akit érdekelne flottában, úgy elég jutányosan is megválnék tőlük.

Igazi igás ló. Gyors és kicsi, nagy felbontással.

 

Egy kis infó:

 

-Duplex (kétoldali nyomtatás)
-Fekete-fehér
-Nyomtatási sebesség: 38lap/perc, kétoldalas:18 oldal/perc
-Első nyomtatott oldal: 6,5mp
-Nyomtatás felbontása: 1200 Image Quality, 1200 x 1200 dpi, 2400 Image Quality, 600 x 600 dpi
-Memória mérete: 32 MB/max. 288MB
-Processzor sebesség 400MHz
-Terhelhetőség: 80 000 oldal/hó
-USB, LAN, Párhuzamos port
-Méretek (mag x szél x mély) 260mm x 406mm x 370mm
-Súlya: 13.83 kg

 

[L:http://hardverapro.hu/apro/lexmark_duplex_lezernyomtato_e360dn][Link][/L]

rozmla Creative Commons License 2014.04.29 0 0 81

Lehet, hogy be volt száradva nagyon és a gép nem képes nyomtatni vele, vagy rossz a patron ami Tescosnák előfordul.

További töltési tanácsot itt találsz:

http://www.tintabox.hu/

 

az érdekességek alatt. Van canon töltésről is és hp patronról is.

Előzmény: Tade15 (77)
Free_ Creative Commons License 2014.04.28 0 0 80

Z32-eshez keresnék Win7 drivert, de nem találok, segíteni tudtok?

vick_1899 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 79

Sziasztok!

Ajánlom mindenkinek aki jó áron akar patront venni: 

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=istvan90&ob=2&pt=3

Backbie Creative Commons License 2011.11.18 0 0 78

Sziasztok!

 

Rossz lexmark E250DN-t keresek bontásra, alkatrésznek, egészben vagy részben!

Kérem, akinek van ilyen, vagy tud beszerzési forrást alkatrészre, az szóljon!

 

Köszi!

Péter

+36-70 333 2635 munkaidőben!

Fontos, ha tudsz, kérlek, hívj!!!

Tade15 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 77

Sziasztok.

Jár még erre valaki?

Van egy Lexmark P3120-am a 19-es szines patront szétszedtem,kimostam,feltöltöttem,de nem tudom a tintát kcsalogatni belöle.Egy csep sem jön ki.Egy feketével is így jártam,csak azt nem szedtem szét,feltöltöttem,és nem jön a tinta belöle.A gumis micsodával,ha meg szívom fecskendövel,akkor jön tinta,de nyomtatni nem tudok.A fekete Tescós volt,a szines gyári.Ötltek?

vadasz70 Creative Commons License 2011.09.19 0 0 76

sziasztok! tudja valaki hogy a lexmark nyomtató patront újra töltés után reseteleni kell a  mert nem ismeri fel.

DJG Creative Commons License 2011.07.10 0 0 75

A cédéje nem érdekes, ha kellene, úgyis ott van a neten.

 

A megoldás: venni eredeti patront. Nyilván nem jó az újratöltött, vagy az újratöltés, rájön a nyomtató, hogy nem eredeti.

Előzmény: Judit1992 (74)
Judit1992 Creative Commons License 2011.07.10 0 0 74

Kedves Forumolók! 

 

Segítséget szeretnék kérni! Kaptam egy lexmarkt x2450-es nyomtatót a telepítő cd-je nincs meg! A patron kifogyott újratöltettem és most pedig azt írja ki hogy telepítse a helyes patront! mit lehet ilyenkor csinálni? 

 

A segítséget előre is köszönöm! Judit

bokor28-1 Creative Commons License 2011.05.25 0 0 73

Sziasztok!

 

Keresek embereket, akik velem együtt jól megszívták és lexmark 100 patronnal működő nyomtatót vettek.

Írj ide, vagy email.

 

üdv: b28

 

zsoltdi Creative Commons License 2011.05.21 0 0 72

sziasztok. x1270-esem van. úgy látom többnyire patron problémák vannak az olcsó nyomtatókkal.

én az aldiban szoktam venni töltőkészletet injekcióstűvel, általában 3-4  újratöltést kibir aztán új patront veszek, a 17-est, az olcsóbb igaz h kisebb.

 

most viszont komolyabb problémám van:

egyik napról a másikra eltűnt a nyomtató.

újratelepités, nyomtatót látja, scanner műxik is

hibaüzenet: nem lehet inditani a nyomtatási-sor kezelőt

inditom a szolgáltatásokból semmi

inditom parancssorral semmi

lefuttatom a windows javitószoftverét, ugyanez a hiba

néha azt mondja telepités közben h nem lehet elinditani a párhuzamos nyomtatás szolgáltatást, pedig usb-ről megy

irok a lexmarknak, azokat a tanácsokat kapom amiken már túl vagyok

újratelepitések előtt összes registryt törlöm

system32/spool-ban törlök

 szóval elakadtam

valami ötlet?

 

mr_ricsi Creative Commons License 2011.05.20 0 0 71

A fej pozícióját úgy érzékeli, hogy a patrontartó túloldalán van egy átlátszó szalag, amelyen pontok és vonalak vannak.

Ez a szalag ki szokott akadni, ezesetben házilag is könnyedén javítható. Ha valamelyik oldaláról a rugófül szakadt le, akkor leginkább a szerviz tud segíteni, vagy valami irdatlan buher megoldást kellene kitalálni.

Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.20 0 0 70

Elírtam, 16 és 26.

Ha valaki erre jár még, ócsóé eladó, féláron, gyári bontatlan, új!

Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.08 0 0 69

Sziasztok

 

Van egy Lexmark X1190-esünk. Szinte null kilométeres, alig használt darab, viszont el is romlott állásában. A jelenség olyasmi, mintha a nyomtató nem tudná, hol tartózkodik éppen a nyomtatófej. Azaz, amikor kinyitod patroncserére, vagy előjön a nyomtatófej, vagy nem. Nyomtatás helyett csapkod kettőt valahová a fejjel, de úgy brutál módra, aztán kiírja, hogy beakadt a patron, ellenőrizzük, hogy mozgatható-e. Természetesen nem akad sehol, a pályáján akadás nélkül végig tud menni, tehát olyasmi a jelenség, mintha nem tudná pozicionálni a fejet. A scanner jól működik, papírt mozgatja, minden "előjel" nélkül történt a dolog.

 

Javítható ez? Van valami lehetőség szoftveres resetre ennél a típusnál?

 

Van még két bontatlan, eredeti gyári Lexmark patronom, ha másért nem is, legalább ezeket elhasználtam volna.

 

Vagy, ha kuka a nyomtató rész (a scanner működik hibátlanul) akkor ócsóé eladnám a két origi gyári patront (17 és 26).

mr_ricsi Creative Commons License 2011.02.19 0 0 68

Szerintem a kezelésijében is benne van, hogy egy patronnal nem működik...

Előzmény: shadow1983 (67)
shadow1983 Creative Commons License 2011.02.19 0 0 67

Sziasztok!

 

Van egy x6150 típusú multifunkciós nyomtatóm. most vettem bele tintapatront fel is ismeri de amikor nyomtatok vele üres marad a papír. lehet az a gond hogy nincs benne a fekete patron?

 

Előre is köszi!

envagyok79 Creative Commons License 2011.02.05 0 0 66

Sziasztok!

 

Lexmark x4650-es nyomtatóm lenne, 36-os és 37-es patronok vannak benne.

Szerintem egy nagy átb@szás az egész, mivel a kb. 8000 forintos patronnal szinte 100 oldalt se tudok nyomtatni, és már vinnyog, hogy kifogyott.

Utángyártott patront, és utántöltö kittet sem találok ehhez a típushoz.

Azon kívül, hogy cseréljem le a nyomtatót másra, van lehetöség utántöltésre, és olcsóbb használatra?

 

Ha nyomtatót cserélek, tud valaki olyan típust, amiben van wlan, vagy lan, és multifunkciós (szkennel, másol, nyomtat), fotonyomtatás nem olyan fontos, mert szerintem azt elöhívatni mindig érdemesebb, és szebb.

Ami lényeges számomra, hogy az adott típushoz legyen nagyon olcsó patronutántöltési lehetöség.

 

Elöre is köszönöm a segítséget.

 

gabriellkaty Creative Commons License 2010.12.13 0 0 65

Lexmark P3120-a multifunkciós nyomtatóm van. Szkennelni tudok vele, az állapot jelzése üzemkész. Ha viszont nyomtatni szeretnék vele azt írja, hogy nincs kapcsolat a géppel. Lehet az probléma, hogy csak egy patron van benne?

tibinet Creative Commons License 2010.11.20 0 0 64

Sziasztok

Lenne egy kérdésem

A Lexmark 1190-es nyomdám nem akarja elfogadni a színes patront,vagyis már tobszor toltottem és eddig még nem volt gond vele csak most jott elo ez a gond.Használat kozben elkezdett villogni a bekapcsolo gomb,és azt írta,hogy vegyem ki a patront majd tegyem be ujra,de nem használt ez sem.Azota csak a fekete festékkel tudok nyomtatni.

Ha valaki már volt hasonlo helyzetbe és megtudta oldani szivesen veszem a segítségét.

Koszi 

DJG Creative Commons License 2010.04.10 0 0 63
És miért nem találod? Ott van a gyártó weboldalán, Downloads, beírod a típusszámát, és rögtön megkapsz hozzá mindent.
Előzmény: Hozzé (62)
Hozzé Creative Commons License 2010.04.10 0 0 62
Szia kaptam egy Lexmark p3120 nyomtatót de nem tudom feltelepíteni mert nincs telepítő lemeze és nem is találom az interneten és használati utasítást se.Megköszöném ha tudnál nekem segíteni.(lackopetra@t-online.hu ide válaszolj légyszíves)
kicsiati Creative Commons License 2009.12.19 0 0 61
Meg lett a gond. A ventilátor be volt szorulva. Az büdösödött, és ezért adott hibajelzést a gép.
v. janos Creative Commons License 2009.12.18 0 0 60

segitséget szeretnék,  widows7  re  van egy  lexmark x1190 nyomtatom, a nyomtatás működik, a skennelés nem.  lexmark honlapról  letöltöttem minden hozzá    ajánlott  prog. telefon segitséget is kértem  lexmark magyaro, tol

 küldtet emilben  egy drivert,letöltöttem, ezzel sem történt változás.

 

 

szerintem windows7 jó, csak nála ez egy probléma

 

 ? vissza az xp,  vagy új nyomtató!

 

       kérek segítséget valakitöl       köszi.   jan.

kicsiati Creative Commons License 2009.12.18 0 0 59
Sziasztok!

Van egy Lexmark E230 lézernyomtatóm. Ma egyik pillanatról a másikra elkezdett villogni az összes led rajta. Kb 1 mp-es ütemben.
Az elején még nyomtatott, csak megállt menet közben, és utána villogott, most meg már bekapcsolás után ezt csinálja.
Ja, és pár perc bekapcsolás után kicsit büdös szag jön ki belőle.

Nem tudom, összefügg-e, de pár napja egy nagy csattanást hallottam, mint valami kisülés, de nem tudtam honnan jött. Lehet, hogy a nyomtató volt?

Ezekből a tünetekből valaki tud tanácsot adni? Javítható, vagy kuka?
mr_ricsi Creative Commons License 2009.11.02 0 0 58
"Mondjatok valami trükköt."

Pl. Erdnase Color Change.
:-)
Előzmény: 2315 (57)
2315 Creative Commons License 2009.11.01 0 0 57

Szevasztok!

kb egy éve vettem egy x2650.-es multist.

Gond van a patron utántöltésével. Hiába töltöm meg, nem látja, hogy tele van.

Mondjatok valami trükköt.

Gábor

johnny25 Creative Commons License 2009.10.02 0 0 56

Sziasztok.

 

Van egy kis problémám egy lexmark x1170 es multifunkciós géppel.

 

Szóval a gép kb 2 hete került hozzám egy csere folyamán, patron nélkül,amibe később szereztem gyári igaz üres 17 27 es lexmark patronokat. Ezek közül a feketét megtöltöttem (úgy néztem jó is lett) a színeset az csak beleraktam,hátha kell a gépnek, hogy legyen benn patron.

A telepítéssel vagyok meglőve, bejön a telepítjő ablak, elkezdi a fileokat másolni a lemezről a gépre, és mindig valami dll vagy dl vagy sys fileokat keres, és kéri hogy keressem meg honnét olvashatja be, megkeresem az adott filet és folytatódik a telepítés mindig, mindenféle hibaüzenet nélkül, mígnem a telepítés befejeztével azt írja ki, hogy hiba történt a nyomtató telepítése során, a hiba oka, nem található port.

A lexmark vezérlőközpont települ, viszont induláskor az írja ki hogy telepítse újra a nyomtató illesztőprogramját, és a Sajátgépemen is megjelenik egy scanner ikon. Ha bekapcsolom a készüléket a windows gond nélkül felismeri. Scannelni gond nélkül tudok vele.A lexmark honlapjáról is letöltöttem már a legújabb drivereket, az sem segített, szóval nem értem.

A segítségeteket kérném ezügyben hátha tud valaki valami használható infóval szolgálni, mert már legszívesebben a kukába vágnám az egészet.

a start menü, nyomtatók és faxok on belül sem talál semilyen nyomtatót.

Xp sp3 van a gépen lehet, hogy az a bibi?

Légyszi segítsetek.

 

Köszi

 

mr_ricsi Creative Commons License 2009.09.14 0 0 55
Tudsz egy fényképet feltenni a patronod érintkezőiről?
Előzmény: OWlaci (53)
mr_ricsi Creative Commons License 2009.09.14 0 0 54
"Lexmark offers for sale two different versions of the same cartridge:
1, The regular version #36 is not refillable. It is the "Return Program" or "Prebate" cartridge. Supposedly, when you buy this cartridge you agree to return the empty cartridge to Lexmark. In return, Lexmark gives you roughly $5 off the retail list price of the cartridge.
2, The "A" version #36A can easily be refilled. However, the price of the cartridge is roughly $5 higher than the regular version, so most people unknowingly buy the regular version.

If you want to refill, you will need "A" version cartridges."
Előzmény: OWlaci (53)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!