Keresés

Részletes keresés

Kolompárné, a Léleklátó Creative Commons License 2004.12.22 0 0 7
Számomra az anyósomat jelképezi. Remélem, ez segített.
Amet Creative Commons License 2004.12.22 0 0 6

Kedves Bagira 1!

 

A Bibliában szereplő: tengerből feljövő, hétfejű, tízszarvú és veres sárkány is érdekel?

Előzmény: Bagira1 (-)
Hell'O Drome Creative Commons License 2004.12.21 0 0 5

Keleti sárkányok: szimbólumai a:

- levegőnek

- tudásnak

- védelemnek

- bosszúnak (mint őrző lények, amik kedvük szerint cselekednek)

- esetenként tűznek

 

A szín mintha az 5 elemet (fém, fa, tűz, víz, föld) jelképezné, de ez nem biztos, lehet, hogy csak díszítőelem?

Előzmény: Bagira1 (-)
Bagira1 Creative Commons License 2002.08.13 0 0 4
Te viszont nem segitettel haver! :((((
Előzmény: Vigor (1)
Bagira1 Creative Commons License 2002.08.13 0 0 3
Köszönöm a segitseget! :)
Előzmény: Mirjam2 (2)
Mirjam2 Creative Commons License 2002.08.12 0 0 2
www.klte.hu/~baloghs/vallast/sarkany.html
Előzmény: Bagira1 (-)
Vigor Creative Commons License 2002.08.12 0 0 1
Mit jelent a tigris és a fekete párduc?
Bagira1 Creative Commons License 2002.08.12 0 0 0
Senki?
Előzmény: Bagira1 (-)
Bagira1 Creative Commons License 2002.08.12 0 0 topiknyitó
Lenne egy kerdesem:
Mit jelentenek a sarkanyok a keleti nepeknel?
Mint szimbolumok, es mint figurak?
Az mit jelent, ha ezek szinesek?
piros, zöld, kek, sarga sarkany.
Van aki erröl tudna nekem mondani valami?
Köszi Bazsa :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!