Keresés

Részletes keresés

Gatteros kapitány Creative Commons License 2002.10.17 0 0 174
Pöcsöm b@zdmeg, ha nem bírod, ne nézd! Olyan komplikált ez? :) Gk.
Előzmény: Oj (172)
Gatteros kapitány Creative Commons License 2002.10.17 0 0 173
Nem. Te viszont mindjárt besz@rsz az erőlködéstől, fiam! :) Gk.
Előzmény: Oj (170)
Oj Creative Commons License 2002.10.09 0 0 172
pöcsöm, a magyarkodás szóval engem nagyon ki lehet ám akasztani. hol volt itt magyarkodás? nem bírom a Megyó arcát és teljesítményét, a lányáét meg pláne, ennyi. ha dél-kongói gyémánytbányász lennék, akkor se szeretném őket. semmi köze ahhoz, hogy magyar vagyok vagy nem.
Előzmény: aljas666 (171)
aljas666 Creative Commons License 2002.10.08 0 0 171
Mielőtt magyarkodunk, tanuljunk meg magyarul...
Előzmény: Oj (170)
Oj Creative Commons License 2002.10.08 0 0 170
legyen bazmeg adottság, úgy már érted a hozzászólás értelmét??? mit keres egy olyan személy az online interjúban, aki még semmit nem tett le az asztalra? propaganda nevelőapucinak? fogod már a lényeget???
Előzmény: Gatteros kapitány (169)
Gatteros kapitány Creative Commons License 2002.10.07 0 0 169
Szegénykém, nézd már meg egy Értelmező Kéziszótárban, hogy mit jelent a "képesség"!
"Árnyalatbeli különbség"... Persze, pont mint a Gizike meg a gőzeke között. :-) Gk.
Előzmény: borkay (166)
kokxi Creative Commons License 2002.09.25 0 0 168
Ja PéterKém, még elfelejtettem, erre Moszkva felé kezdjétek!!
kokxi Creative Commons License 2002.09.25 0 0 167
PéterKém!

Most akkor aztán nagyon fel kell kötni a gatyát. Megigérted a 800 km autópályát!! Sajnos nem hiszek Neked, mert annyi összesen nincs és már volt időtök többször is nekiugrani. Bár ha azt veszem, hogy Te nagyon járatos vagy a pénzszerzésben, franciázó barátaid pedig számolhatalanok, még a végén sikerül. Hajrá D209 Elvtárs! Hajrá MSZ(M)P.

borkay Creative Commons License 2002.09.25 0 0 166
Ugyan nem nekem írtad, de megpróbálok én is válaszolni:
"Mi erre a magyarázat? Én semmi okot nem látok rá, hogy ott szerepeljen."

Ki Ő, hogy most a semmiből előkerült? Nem az a lényeg, hogy ki kiváncsi rá, hanem szívesebben vettem volna, ha valami ismertebb és érdekesebb emberrel lehet kontaktust teremteni.

a jól látható testi képességei"

Nem érezted az árnyalatbeli különbséget. Nincs tévedés.Testi képességről van szó: pl.Nagy Testvér, lámpás ház, stb

Előzmény: Gatteros kapitány (165)
Gatteros kapitány Creative Commons License 2002.09.25 0 0 165
"Mi erre a magyarázat? Én semmi okot nem látok rá, hogy ott szerepeljen."

Ugyan nem engem kérdeztél, de szívesen válaszolok MP helyett: mert vannak, akiket érdekel, hogy mit mond. Akit pedig nem érdekel, az nem olvassa. Eccerű!

"a jól látható testi képességei"

Milyen képességei látszanak jól? A lábával tudja a fülét vakarni? Vagy zongorázni tud a lábujjaival? Akkor máris megvan a válasz az első kérdésedre.

Gatteros kapitány

U.i.: arra gondolni sem merek, hogy magyar ember létedre halvány lila gőzöd sincs arról, hogy mi a különbség a "képesség" és az "adottság" szó jelentése között...

Előzmény: Oj (164)
Oj Creative Commons License 2002.09.19 0 0 164
Tisztel Mini Szterelnökúr!

Az ön nevelt lánya, Tornóczky Anita szerepel az index mai online interjújában. Mi erre a magyarázat? Én semmi okot nem látok rá, hogy ott szerepeljen. Mindazonáltal a lánya biztos tud valamit, amivel bekerült oda, és Ön, mint a nevelőapja, biztos ismeri ezt a rejtett képességet.

Ossza meg velünk! Köszönet!

Oj

ui: arra gondolni se merek, hogy a jól látható testi képességei tették alkalmassá erre a feladatra, esetleg az indexnek juttatott apanázs...

Oj Creative Commons License 2002.09.09 0 0 163
Tisztelt Miniszterelnök Úr!

Az alábbi kép pártunk és kormányunk (a kettő igencsak összemosódott mostanában - a szerk.) szeptemberi majálisán készült.


Ez az ember nagyon el lehet keseredve, ha arra kéri Önt, hogy tartsa ki! Ön, a szegénységpárti miniszterelnök, aki egyszeri 19000 forinttal kitartotta a többszázezer nyugdíjast, gondoljon erre az elesett embertársunkra is, és lehetőségei szerint támogassa őt is.

Támogassa ezt az embert az általam befizetett adóból, amiből így közpénz lesz, amit lenyúlni nem szép dolog, de a segítségével szavazatokat megvásárolni, klientúrát építeni viszont nemes cselekedet.

Előre a lenini úton:

Oj

Amocsok Creative Commons License 2002.09.04 0 0 162
"... én már csak szívni fogok ..."
Hát az bizony meglehet.
De hát évek óta ezt tették a nyugdíjasok meg a közalkalmazottak is. Ki lehet azt bírni(egy ideig).
Valamilyen formában azért csak érint téged is. Mondjuk, ha megbetegednél(csak feltételezés!), akkor egy nagyon kicsit elégedettebb egészségügyi dolgozóval kerülsz szembe, ami ugye már fél gyógyulás. Ha ez nem ...
Akkor javaslom pl. a tanári diploma megszerzését, majd utána azonnal kérd a nyugdíjaztatásod.
Gyerek ügyben nem kívánok tanácsot adni, de vannak ott is lehetőségek.
Előzmény: Konstantinosz Tusika (153)
Amocsok Creative Commons License 2002.09.04 0 0 161
Tisztelt Miniszterelnök Úr!

Szeretném megragadni az alkalmat, hogy munkájához jó egészséget és kitartást kívánjak. Teszem ezt már csak azért is, mert gyengélkedő ellenzékére tekintve, bizonyára Ön is látja, hogy 8-12 évig nem nagyon számíthat a nyugdíjazására, a politikától való visszavonulásra. Nyílt egy topik arról, hogy Ön meleg. Kicsit meg is ijedtem, hogy esetleg meghűlt a koraőszi szellőben, de kiderült, hogy valami őrült népség rombolja a "polgárság" erkölcsi bástyáit.
Hát minden jót! Öltözzön melegen!

Üdv.
Amocsok

occy Creative Commons License 2002.09.04 0 0 160
D-209: LFS!
D-209: Nyasgem (60-szor)!
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.04 0 0 159
Tisztelt Megyó úr !

Sajnos csak igy, Megyónak szólítom, mert
-nem tudom "Medgyesi"-nek, mint amikor még a I.ker Petőfi gimnáziumba járt és a bukás elől a csak úgy tudott megmenekülni, hogy 1957-ben lázasan KISZ szervezésbe fogott, az ellenforradalmi egyének kiszűrése céljából, annyira gennyes módon, hogy még az iskola párttitkára is megundorodott akkoriban öntől
-nem tudom "Medgyessy"-nek sem, ez csak olyan felvett név, nemdebár...

Ön köztudomásúan ugyanannak a francia központú politikai-pénzügyi érdekszövettségnek a tagja, akiknek a Trianoni Békeszerződést köszönheti Hazánk, továbbá akiknek elsősorban érdekében állt Hazánk eladósítása a gulyás-szocializmus alatt.
Az államadósság elengedését/mérséklését már szinte minden volt KGST ország kezdeményezte, kivéve persze minket, de nyilván ezt öntől nem is várhatjuk; sőt inkább még 2003-tól újabb hiteleket kell felvegyünk...

Szóval, a kérdésem, most, hoyg hatalomra csalták magukat:
Lenne olyan kedves és elárulná, hogy köreik Trianon és az államadósság megalkotása után most mire készülnek ???

Total-brutal Creative Commons License 2002.09.04 0 0 158
Kéretik levonni a kormánytagok fizetéséből az ingyenesnek ígért, de be nem tartott ígéretként elhíresülő -elemi iskolai- taneszközök árát,....
majd, mint e topicban kiderült, ön egy felelőtlen, notórius ígérgető, huzzon is el a balabbik francba!
Az osztogatás ideje lejárt,
a fosztogatást meg úgysem fogjuk hagyni!
Hahota Creative Commons License 2002.09.04 0 0 157
Petike kisfiam hagyd azt a politikát a nagyokra.
Oj Creative Commons License 2002.09.04 0 0 156
Tisztelt Miniszterelnök Úr!

Nem az Ön asztala, de mivel adok véleményére, gondoltam, megkérdezem. És Ön esetleg érintett is a témában tangenciálisan...

Az MSZP főpolgármester jelöltje Gy. Németh Erzsébet. Eddig az MSZP kőkeményen azt kommunikálta, hogy nem lépteti vissza. A mai index cikkben(http://index.hu/politika/belfold/kuko0904/) viszont Kovács pártelnök úr már azt lebegteti, hogy szó lehet a visszalépésről. Ahogy ő fogalmaz (reméljük most épp nem hazudik): "az, hogy két, három, vagy öt ember valahol valamikor erről beszélgetett, vagy beszélgetni fog, nem zárható ki".

Nekem lenne egy fogadásom Önnel, hogy Gy. Németh vissza fog lépni. És itt jön Ön a képbe: ezt teszi majd azért cserébe, hogy az SZDSZ nem szavazta meg a bizalmatlansági indítványt az Ön személyével szemben.

Szóval fogadunk? Én sajna nem vagyok milliárdos, mint Ön, így nem tudok nagy összegeket megtenni, de a játék kedvéért legyen a tét egy jó üveg francia bor. Benne van a játékban, tisztelt Miniszterelnök úr?

Várom megtisztelő válaszát!

Üdvözlettel:

Oj

imrejr79 Creative Commons License 2002.09.03 0 0 155
Erőt, egészséget Medgyessy elvtárs!
Röhögnöm kell Creative Commons License 2002.09.03 0 0 154
Ma találkozunk.....
Röhögni fogok az biztos....
Konstantinosz Tusika Creative Commons License 2002.09.02 0 0 153
Medgyessy úr!

Ön ma azt nyilatkozta, hogy a következő 100 napos program nem lesz olyan látványos, mint az első volt.

Nos, én az elsőből (a pénzszórásból) nem láttam semmit, t.i. nem vagyok nyugdíjas, nincsen gyerekem, nem vagyok közalakalmazott. Gondolom, a második 100 napos terv az áremeléseket jelenti, ami majd engem is érint.

Kérdem Öntől, akkor ezek után én már csak szívni fogok, amíg Önök vannak hatalmon?

Várom válaszát:

Konstantinosz Tusika

Cherubim Mortis Creative Commons License 2002.09.02 0 0 152
Jujj, ez nagyon ijesztő volt, Te komolyan képes lennél bántani? Köhög a bolha...
Előzmény: Törölt nick (151)
borkay Creative Commons License 2002.08.30 0 0 150
Meggyes! Kezdek ideges lenni. Még nem válaszoltál, hogy hogyan is vettek fel az egyetemre és hogyan is végezted el, mint tankörünk jeles személyísége
Timótea Creative Commons License 2002.08.30 0 0 149
Miniszterelnök Úr!

Legyen olyan szíves és távozzon a közéletből!

És vigyen magával (legalább) egy egykori MSZMP tagot, akár a jobboldali pártokból is.

Köszönettel
Timótea

istvan99 Creative Commons License 2002.08.30 0 0 148
Kedves Big Barom! Te is mondj le! Koszike:))
Előzmény: Big-B (146)
Oj Creative Commons License 2002.08.30 0 0 147
Akkor vesd össze az alábbiakat:

Ígéret: Július 1-től eltöröljük az üzembentartási díjat

Valóság: 3 hónapot átvállalunk, és október 1-től tervezzük eltörölni a díjakat.

Kérdés: Teljesült az ígéret?

Válasz: NEM!

Szerintem ennyi logika elég ahhoz, hogy belásd, hogy hazudtak. Győzz meg, ha tudsz.

Előzmény: Big-B (144)
Big-B Creative Commons License 2002.08.30 0 0 146
Medgyessy Péter Magyarország Örökös Miniszterelnöke.

Éljen soká és sok sikert munkájához!

Előzmény: istvan99 (145)
istvan99 Creative Commons License 2002.08.30 0 0 145
Megyesy te butuska: mondj le! Baj lesz, ha nem teszed. Koszike:))
Big-B Creative Commons License 2002.08.30 0 0 144
Ajánlom, a címet is olvasd el! Így szól:

"A 2002. évben jelentkező, költségvetési törvénymódosítást igénylő finanszírozási feladatok"

A 3 hónap a 2002-es költségvetés módosítására szól.

A 2003 januári díjnak már a 2003-as költségvetésében kell szerepelnie.

"Ne csak nézz, láss is!"

Előzmény: Oj (143)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!