Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Clarvoyant Creative Commons License 2002.08.10 0 0 10
Digest?
Es maris nincs annyi level.
Előzmény: Degeczi (9)
Degeczi Creative Commons License 2002.08.10 0 0 9
(nem, nem jaratom, mert nagyon keveset foglalkoztam az autoval mostanaban. webes feluleten neztem be regebben, de ha list-adminnak panaszkodik vki mert nem megy vmi, na arrol kapok levelet)
Előzmény: Clarvoyant (8)
Clarvoyant Creative Commons License 2002.08.10 0 0 8
Akkor valami nem stimmel, mert ma is jott vagy 20 db.
Előzmény: Degeczi (7)
Degeczi Creative Commons License 2002.08.10 0 0 7
na b..., h mekkora allat vagyok :-D
ugyan mar reg elfelejtettem, de rajta vagyok azon a listan, sot, ha a levlistan gond van, arrol elvileg nekem jon level (bar mar nagyon reg nem volt ilyen sem)
no, be is nezek oda is
Előzmény: Clarvoyant (6)
Clarvoyant Creative Commons License 2002.08.10 0 0 6
Hat, a szerelo is es a bolt is budapesti biza.
Egyreszt: www.audiklub.hu
Keress szerelot a megfelelo oldalon.Talan van szegedi is, nem emlekszem.
Masreszt: www.miksan.hu most latom, hogy van Kecskemeten is boltjuk.Itt lehet betetet venni, ujat persze.Ha mas alkatresz kell akkor bontoban kell korulnezni, bontoban betet nem szokott lenni.
Aki Pesten csereli, kulcsrakeszen csinalja ennyiert, at is lamellazza, hogy ne kelljen kulcsot cserelni.
Előzmény: Degeczi (5)
Degeczi Creative Commons License 2002.08.10 0 0 5
igen, tenyleg felbetorhetett: amelyikbe be tudom nyomni a kulcsot, ott akadalytalanul megforog

azt gondoltam dragabb a zar, akkor tenyleg lehet, h csere lesz belole
(kben szegedi vagyok, igy ha pesti a szerelo az csak vegszukseg esetere johet, de azert koszonettel vennem - esetleg azt az alkatreszboltot is, ahol ennyiert vettetek)

Előzmény: Clarvoyant (4)
Clarvoyant Creative Commons License 2002.08.10 0 0 4
Szia,

A mi 100-asunkat is ugyanigy akartak feltorni (talan ugyanaz?), de hasonloan porul jartak.Az egyik le volt dugozva nekunk is.A jobb oldalit probaltak masodszor, akkor mar tobb erot bevetett az illeto, mert meg az egesz kilincset is elgorbitette es eltrote a fedlapot.Meg benyomta egy kicsit a karosszeriat is a kilincs peremenel es megrepedt a fenyezes.Jo eroben volt a ficko....:-( Mondanom sem kell igy sem sikerult neki.

Ezeknek a zarbetetjeben pont az a jo, hogy kozepen konnyitett igy felbetorik amikor feszegetik, es akkor se ki se be.3900Ft egy ilyen betet, szerintem csereltesd ki oket, mert ezzel veded az autot.Es magadat sem zarod ki a kocsibol ha gond van.Aki nem tudta feltorni az most se fogja, aki fel tudta volna az most is fel fogja tudni ha akarja.

Adjak cimet aki kicsereli Neked? 2000 Ft+AFA/db a csere.

Clarvo

Előzmény: Degeczi (-)
AstraF16v Creative Commons License 2002.08.10 0 0 3
Ez a kilincsen belül van (kilincsbe értendő a keret is, mert úgyis csak egyben lehet cserélni). Valszeg össze lehet fércelni a hátsó kilincset az első ajtó zárszerkezetével (barkács rulez).
Előzmény: Degeczi (2)
Degeczi Creative Commons License 2002.08.10 0 0 2
Koszi a gyors valaszt!
Kivul van a kilicsen, igen, talan ezert is kevesbe volt feltuno. A hatso kilincs tenyleg jo otlet lenne, megnezem mennyire kulonbozik.

(meg az autolopasos topikot is, at is nezem hatha szobakerult mar)

Előzmény: AstraF16v (1)
AstraF16v Creative Commons License 2002.08.10 0 0 1
Egyetlen értelmes megoldás, ha kiveszed a zárakat. Nem tudom, hogy ennél a típusnál a kilincsben van-e a zár, vagy azon kívül. (elöbbi esetben a 4ajtós modell hátsókilincsét kéne beszerelni, utóbbi esetben lakatolni kell). (Fényezni meg így-úgyis.)

PS: ha csak ráragasztasz valami kupakot (ez itthon a vettemGolfotvagyA3mastésmostfosokhogyellopják ligában elég divatos megoldás) az egyrészt hihetetlenül ruppótlan, másrészt nem ér semmit, mert lefeszítik róla a kupakot és hamarabb kinyitják, mintha lenne benne cilinder.

Csőgáz

Előzmény: Degeczi (-)
Koltai Péter Creative Commons License 2002.08.10 0 0 0
Nagy 0 alakú parafaqdugót neki! :)))

Érdeklődj az autólopás topicban...

Előzmény: Degeczi (-)
Degeczi Creative Commons License 2002.08.10 0 0 topiknyitó
Csak most vettem eszre (az allando taviranyitohasznalat miatt), h megprobaltak foltorni az autom (gombolyu Audi 90-es, a 80-asokkal megegyezo a kaszni): mindket ajtozar + a csomagter-zar be van nyomva, eleg ugyetlen modon. Mindenesetre hasznalhatatlanok lettek, bar a kozponti zar tovabbra is nyitja/csukja oket.

Ezert gondoltam, h inkabb hagyom a fenebe az egeszet, nem veszodom a cserevel, hanem vhogy vegleg lezarom a kulcslyukakat.

Van ennek vmi trukkje, hogyan a legcelszerubb? (siman, mondjuk mugyantaval kionteni felek, nehogy vegleg lezaruljon)
Esetleg vannak erre (is) szakosodott muhelyek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!