Keresés

Részletes keresés

Róza71 Creative Commons License 2021.04.26 0 0 6790

Kedves MDoma!

Doktornő megkérte az engedélyt, csak folyamatosan azt mondta hogy még nem adták meg. 

Mai napig nem tudom, hogy elutasítottak bennünket vagy olyan hosszúra nyúlt az engedélyezés, hogy olyan 

állapotba került, hogy már nem is tudták volna beadni neki. 

Augusztusban kórházba kerültünk, 4 napig ott volt, állapotán nem tudtak javítani, így haza hoztam. 

Itthon ápoltuk. Decemberben itt hagyott bennünket. 

Előzmény: MDoma (6774)
abrahati Creative Commons License 2021.04.15 0 0 6789

Sziasztok!

Szerintem azon múlik az Avastin kezelés eredményessége, hogy mikor/ időben kapja meg a beteg. Sajnos az én párom már későn kapta meg. Persze mi is bíztunk az eredményességében. Nem is szabad feladni, mindent meg kell próbálni, hogy minél tovább, minőségi időt tudjatok együtt tölteni. Kitarást, erőt kívánok Mindenkinek! Vigyázzatok magatokra. Timi

MDoma Creative Commons License 2021.04.14 0 0 6788

Kedves Bea!

Köszönöm szépen, hogy reményt adsz nekünk, hogy talán nekünk is jó lesz, mert jónak kell lennie.

Majd írok nektek, hogyan is haladunk ezzel a kezeléssel.

Szeretettel gondolok rád, Margo

Előzmény: kicsibea2 (6786)
MDoma Creative Commons License 2021.04.14 0 0 6787

Kedves Timi!

Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál.

Próbáltam én is utána nézni, de amíg nem fagy érintett, addig nem is foglalkozol vele igazán.

Sajnálom, hogy a férjednek nem volt és nem is érezte jól magát. Én is csak reménykedek, hogy talán nem lesz semmi gond. Igyekszem pozitívnak maradni és erőt adni a gyerekemnek.

Szeretettel gondolok rád, Margo

Előzmény: abrahati (6785)
kicsibea2 Creative Commons License 2021.04.14 0 0 6786

Szia, 

az én férjem fél évig kapta az Avastint, és soha semmilyen mellékhatása nem volt. Bement, megkapta az infúziót, hazajött és élte az életét ugyanúgy. Még túrázni, hegyet mászni is tudott mellette. Nyilván nem így hozta élete legjobb formáját, de nem volt mellékhatása. Csak jót tudok róla mondani. Akit még ismerek beteget és kapta, nála ugyanezt tapasztaltuk. 

Szerintem ne féljetek tőle, ez egy nagyon jó gyógyszer és ha időben kapja a beteg, akkor nagyban hozzá tud járulni az életminőséghez. 

Előzmény: MDoma (6784)
abrahati Creative Commons License 2021.04.13 0 0 6785

Kedves Margo! Párom januártól 2 hetente kapott Avastint február végéig. Nagyon fáradékony lett utána. 2-3 napot utána szinte végig aludt. Szerintem neki ez már sajnos csak rontott az állapotán. Persze általánosítani nem lehet ennél a betegségnél. Mindenkinek másképpen reagál a szervezete. Megpróbáltuk ezt is, ahogy sok minden mást is. Hátha segít. Kitartást kívánok Nektek a kezeléshez és minél több tünetmentes időt együtt a szeretteitekkel!  Vigyázzatok magatokra és egymásra! Szeretettel: Timi

MDoma Creative Commons License 2021.04.13 0 0 6784

Kedves Berczi!

A fiam ma kapta meg az Avastin engedélyt, csütörtökön lesz az első kezelés.

Nagyon reménykedem, hogy az ödémaja csökkenni fog.

De tartok a mellekhatásoktól is.

Te hogy érzed magad?.. Sajna semmit nem tudok az Avastinról.

Jó lenne kicsit többet tudni. Ha van infód örülnék neki, ha megosztanád.

Köszönöm szépen!

Szeretettel, Margo

Előzmény: berczi65 (6770)
-erzso- Creative Commons License 2021.04.12 0 0 6783
Dria81 Creative Commons License 2021.04.07 0 0 6782

Szia!

Bocsánat, sokáig nem jártam erre. 

Azonnali mellékhatás nem volt. A sugár után némi fáradtság émelygés, pár hét múlva az érintett helyen kihullott a hajam, de visszanőtt :). Megelőzésképpen a beavatkozás előtt kaptam epilepszia elleni gyógyszert, az volt a cél utána pár héttel le is állítjuk, de sajnos 3 hónappal a gamma után lett egy epis nagyrohamom, így azóta is szedem a gyógyszert. Azt nem tudják biztosra mondani, hogy a sugár következménye volt, vagy maga a daganat okozta,

Előzmény: Order of Hermes (6764)
Dria81 Creative Commons License 2021.04.07 0 0 6781

Szia!

Én Moderna oltást kaptam. Az idegsebész-onkológus orvosom azt mondta bármelyik jó. (meningeoma grade II, 2018-ban műtöttek, 2019-ben volt gamma késes beavatkozás, most stagnál...várunk).

Előzmény: LindaLina (6777)
Dria81 Creative Commons License 2021.04.07 0 0 6780

Őszinte részvétem! :(

Előzmény: abrahati (6769)
Moncsi1982 Creative Commons License 2021.04.05 0 1 6779

Fb-n van egy vakcinainfó csoport, csak és kizárólag orvosok válaszolnak a feltett kérdésekre, ha biztosra szeretnél menni :)

Moncsi1982 Creative Commons License 2021.04.05 0 0 6778

Szia!

Rokonom az AstraZenecát kapta. Már mindkettőn túl van.

Előzmény: LindaLina (6777)
LindaLina Creative Commons License 2021.04.05 0 0 6777

Sziasztok,  elnézést, ha volt már, azt szeretném kérdezni, hogy tudjátok esetleg, hogy pár évvel ezelőtti agydaganat miatti agyműtötteknek ( ha jelenleg nincs szükség kezelésre), melyik oltás javasolt vagy  melyik ellenjavallt? Köszönöm! 

abrahati Creative Commons License 2021.04.04 0 0 6776

Köszönöm MDoma. Nem tudom miért és hogyan megy az Avastin kezelés elbírálása. Párom azonnal megkapta. Az más dolog, hogy sajnos már hiába....

MDoma Creative Commons License 2021.04.03 0 0 6775

Fogadd Timi őszinte részvétemet🖤🥀

Előzmény: abrahati (6773)
MDoma Creative Commons License 2021.03.29 0 0 6774

Kedves Róza!

Miért nem kaptátok meg az engedélyt?

Mk volt az elutasítás indoka?

Köszönöm szépen a válaszodat. 

Előzmény: Róza71 (6758)
abrahati Creative Commons License 2021.03.21 0 0 6773

Köszönöm Bea a kedves szavaidat. Idő kell, hogy kicsit megnyugodjak. Jelenleg nem kívánom senkinek sem azt ahogyan érzem magam. 28 éven át együtt voltunk jóban rosszban. Iszonyatos űrt hagyott maga után. Bárcsak több időnk lehetett volna... Ez a betegség nem egyszerű, kitartást kívánok Minden érintettnek. Vigyázzatok magatokra! Szeretettel: Timi

kicsibea2 Creative Commons License 2021.03.21 0 0 6772

Szia, és érzel valamilyen pozitív változást? Simán mennek most a kezelések ebben a szuper időszakban? Kitartást és minél hosszabb tünetmentes időszakot kívánok neked! Üdv, Bea 

Előzmény: berczi65 (6770)
kicsibea2 Creative Commons License 2021.03.21 -1 1 6771

Kedves Timi,  fogadd őszinte részvétemet gyászodban. Pontosan tudom, min mész keresztül; férjem tavaly májusban egy héttel a 46.születésnapja előtt ment el örökre. Hogy még a Covid-on is keresztül kellett mennie a férjednek, ez minden képzeletet felülmúl. Kívánom, hogy találjatok megnyugvást egymásban a kislányoddal; nekünk is így sikerül tovább menni a lányommal, aki éppen csak egy évvel fiatalabb. 

Ha tudok bármiben segíteni, akár csak néhány bátorító gondolattal, küldj rám nyugodtan üzenetet bármikor.  Minden jót kívánok, Bea 

berczi65 Creative Commons License 2021.03.18 0 0 6770

Őszintén sajnállak.

Én tegnap kaptam a 2. ifnuziót Avastin-ból.

Nyugodjék békében a párod.

abrahati Creative Commons License 2021.03.18 0 0 6769

Sziasztok!

Sajnos a párom a szivárvány másik oldaláról figyel már minket. A kezelések után legyengült a szervezete.

Így kapta el a Covid19-et. Amiből meggyógyult még, de sajnos a sok fekvés tüdőgyulladást eredményezett, ami végzetes volt. Március 7-én, 45 évesen örökre elaludt, kedden kísértük a  13 éves kislányunkkal utolsó útjára. Köszönöm Mindenkinek a segítséget, amit itt kaptam. Remélem hamarosan erre a betegségre is találnak gyógymódot. 

Mindenkinek további minden jót és főleg egészséget kívánok! Vigyázzatok magatokra!

Mély fájdalommal búcsúzom a fórumtól.

Üdv: Timi

kicsibea2 Creative Commons License 2021.01.28 0 0 6768

Drukkolok nektek. Nekünk csak jó tapasztalatunk volt vele, és minőségi időt adott hozzá a férjem életéhez. 

Előzmény: abrahati (6767)
abrahati Creative Commons License 2021.01.27 0 0 6767

Köszönöm a válaszod. Időközben meg is kapta a párom az első kezelést. Meglátjuk mi lesz.

Előzmény: kicsibea2 (6766)
kicsibea2 Creative Commons License 2021.01.26 -1 0 6766

Szia,  az Avastin kezelés intravénás. 2 hetente kell kapni egy infúziót. Akit én ismertem, annak nem volt mellékhatása, semmilyen, ettől nem kell félni.  Idő mire megérkezik az összes engedély, sajnos. Illetve, mivel nagyon drága, csak addig engedélyezik amíg nincs rosszabbodás az állapotban. 

Kitartást nektek! 

Előzmény: abrahati (6765)
abrahati Creative Commons License 2021.01.13 0 0 6765

Sziasztok!

Már régen írtam. Boldog/abb újévet, jó egészséget kívánok Mindenkinek!

Avastinnal történő kezelésről érdeklődnék. Eddig TMZ-t kapott a párom kapszulában havi 5 napon. Avastinnal a kezelés kapszulás vagy vénás beadással történik? Havonta ez is 5 nap vagy folyamatosan kell szedni? Olvastam itt, hogy aki megkapta nem volt mellékhatása. Akinek van Avastinnal tapasztalata kérem ossza meg velem. 

Sajnos a TMZkezelés  nem hatásos a páromnál. A műtött tumor is kiújult. Emiatt merült fel az Avastin-kezelés. 

Tartok tőle nagyon, mert most is sokszor rosszul van szegényem.  Nincs jól. :-(

Köszönöm előre is a tapasztalatokat! 

Order of Hermes Creative Commons License 2020.11.11 0 0 6764

Szia, és volt valami kellemetlen mellékhatás?

Előzmény: Dria81 (6763)
Dria81 Creative Commons License 2020.11.07 0 0 6763

Szia! 

Nekem tavaly szeptemberben volt gammakéses kezelésem. 

Előzmény: Order of Hermes (6762)
Order of Hermes Creative Commons License 2020.11.06 0 0 6762

Szervusztok, 

Van itt olyan akit kezeltek gamma vagy cyberkéssel? Érdekelnének a hosszútávú tapasztalatok a mellékhatásokról.

Láthatatlan48 Creative Commons License 2020.10.30 0 2 6761

Üdvözlet!

Néha még feljövök ide, talán azért mert reménykedem, vagy azt remélem, hogy válaszokat találok. Bár soha nem írtam, de így is sokat kaptam Tőletek, amit nagyon köszönök! Már lassan egy éve, hogy elment anyu és még mindig nem értem...Persze az élet megy tovább és már tudok újra nevetni...

Ivett! nagyon megérintett a búcsúd és köszönöm, hogy kiírtad........

Mindenkinek kitartást kívánok, nagyon nehéz tudom, de sokkal erősebbek vagyunk mint azt valaha is gondolnánk magunkról! Én kerestem kapaszkodót, mert hinnem kell abban, hogy jó helyen van, mert megérdemli! Szeretettel gondolok Rátok!

üdv, L

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!