Keresés

Részletes keresés

Sóhivatal Creative Commons License 2002.08.15 0 0 117
Na, én még TB-t is fizetnék utána, de először legalább tudnám, hogy ki a sóhivatalnokom. A tökön rúgás majd esetlegesen később.:-)))
Sóhivatal
Előzmény: HERTAY MIKSA (110)
Profán Béni Creative Commons License 2002.08.15 0 0 116
Egy hónappal a Kónya-dolgozat megjelenése előtt.
Előzmény: pernahajder (114)
malaclopo Creative Commons License 2002.08.15 0 0 115
sajnos, a jobb oldalon nemigen találhatók demokraták, de az ilyenek, akik a fityesztől hallották, hogy az a demokrácia, amit ők művelnek, szegény, megtévesztett emberek, még haragudni semlehet rájuk; sajnálni sem, mert aza legutálatosabb érzés; azt fejezi ki, hogy nem látok benne értéket, és ezért keresek számára mentségeket; legegyszerűbb megmosolyogni!
Előzmény: magyarpolgar (111)
pernahajder Creative Commons License 2002.08.14 0 0 114
1991-ben, augusztusban. Csaknem egy évvel a hadiállapot után (Kőnya akkor még frakcióvezető volt) és csaknem pontosan egy évvel a Csurka-dolgozat előtt.)
Előzmény: sicmac (106)
misimacko Creative Commons License 2002.08.14 0 0 113
IGAZA VAN !!!
ontalan Creative Commons License 2002.08.14 0 0 112
A Klub Rádió többször akart nyilatkozatot kérni Pokorni Zoltántól. A válasz az volt, hogy a Fidesznek nincs a sajtópprogramjában, jogy a Klub Rádióban megjelenjen. Választás előtt, választás után.
Ezzel együtt, Rogán, Répássy nyilatkoztak ott.
Hontalan
Előzmény: Székely Kecskés János (105)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.14 0 0 111
"Se Magyar Bálint se más demokrata."

Frecsegsz.
Vegyél vissza..
Magyar Bálint meg a demokra.. le se írom..

Magyarpolgár

Előzmény: malaclopo (107)
HERTAY MIKSA Creative Commons License 2002.08.14 0 0 110
TB-t fizetsz utána?
ha nem, tökön leszel rúgva! :P
Előzmény: Sóhivatal (109)
Sóhivatal Creative Commons License 2002.08.14 0 0 109
Kedves sóhivatalnok!

Most vettem észre, hogy alkalmazottam is keletkezett.
Na mindegy, van ilyen.-))))

Üdv.: Sóhivatal

Előzmény: sóhivatalnok (93)
figyelő Creative Commons License 2002.08.14 0 0 108
Viszont nagyon gágog...
Előzmény: Törölt nick (98)
malaclopo Creative Commons License 2002.08.14 0 0 107
se Magyar B. sem más demokrata ne nyilatkozzon ennek a szennylapnak! Bitorol egy nevet, ugyanúgy, mint a Heti válasz; a jobb oldal csak lopni tud, magától építeni semmit!
Előzmény: sicmac (106)
sicmac Creative Commons License 2002.08.14 0 0 106
És mikor volt ez a nem-nyilatkozó Kónya? Szerintem még Antall-időkben, a komoly hadiállapot előtt... Egyébként persze, hogy ugyanaz folyik, más előjellel. Ez a politika meg a demokrácia. 2006 után megint fordulhat a kocka. A rendszerváltás alapmotívuma az, hogy erre a fordulatra lehetőség nyílt. Meg persze a tulajdonra, véleménynyilvánításra vonatkozó polgári jogok. A lényeg: teljesen felesleges mérgelődni.
Amúgy szerintem a politikusnak is jopga van ahhoz, hogy elutasítson egy interjút valamely lappal. Kónyának is, Magyarnak is.
Előzmény: Székely Kecskés János (105)
Székely Kecskés János Creative Commons License 2002.08.14 0 0 105
A dolog nem ilyen egyszerű. Amikor Kónya nem nyilatkozott a Népszavának, akkor az egész ballib sajtó nekiesett, hogy ilyen skandalum... Mit képzel ez a diktatorikus miniszter. Méghogy jogállamban egy közszereplő nem tiszteli a sajtó szent jogát a tájékoztatásra!
Előzmény: sicmac (104)
sicmac Creative Commons License 2002.08.14 0 0 104

"Milyen alapon nem engedheti meg magának egy oktatási miniszter, hogy egy napilapnak amelyet széles réteg olvas Magyarországon nem nyilatkozik és ezt ki is nyílvánítja? Így tett 1-2 szadeszos politikus is a kilépések ügyében. Az nem számít nekik, hogy rengeteg emberhez nem jut el a véleményük? Másrészt ez enyhén szólva nem európai viselkedés. ...természetesen
"MIlyen alapon engedheti meg" (becsúszott egy nem szócska mérgemben) :) "

Miért mérges magyarpolgár? Azon az alapon, hogy nem nyilatkozott, a (mai) Magyar Nemzet sokkal nagyobbakat cikizhet Magyar Bálinton, mint bármilyen csillagos megjegyzéssel vagy kellemetlen kérdéssel.

Tudjátok, mi a sajtó-nem-szabadság, feltehetőleg nálam ifjabb polgárok? Amikor a lap nem írhatja meg, hogy a miniszter nem nyilatkozott nekik, és a nyilvánosságban nem jelenhet meg ezirányú méltatlankodás. Bizony. Olyan a nem-szabad sajtó.


tüzes fal Creative Commons License 2002.08.14 0 0 103
Magyar Bálint nem tiszteli a másságot.
Íme ilyen egy hazug liberális, aki a nagy liberális elveket szelektív módon használja ahogy éppen megkívánják az érdekei.
Előzmény: magyarpolgar (-)
Fidélia Creative Commons License 2002.08.13 0 0 102
Az úgy kezdődött hogy te visszadtad:-DDDDD
Előzmény: Törölt nick (101)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 101
Nem én kezdtem...

Másrészt, nem figyeltél... én sorban olvastam a hozzászólásokat és úgy reagáltam rájuk. Amire Te gondolsz, azt én előbb leírtam, mint ahogy olvastam volna, hogy azt más is megtette. Úgyhogy nem a "védencem", nem is szorul rá.

Előzmény: Fidélia (100)
Fidélia Creative Commons License 2002.08.13 0 0 100
Jól írod,se te sem a védenced.
Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 99
"Max. 300 ezer olvasó mióta széles réteg? Ez a felnőtt lakosság 3-4 %-a."

magyarországon 10 millió felnőtt él? ez új statisztikai adat... biztos a néphazugság megrendelésére készített felmérésből vetted...
(amely eladott példányszáma mellesleg már rég nem éri el a 200 ezret sem, tehát nem olvassák annyival többen mint az MN-t.)

Előzmény: Probatbicol (71)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 98
Három szót sem...
Előzmény: figyelő (67)
bikaborja pácban Creative Commons License 2002.08.13 0 0 97
És te mi vagy,Balu kapitány?
Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 96
Úgy látom, Te nem "csak" műparaszt vagy...
Előzmény: Fidélia (20)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.13 0 0 95
Kövér Lacika pl. nem volt hajlandó nyilatkozni a 168 Órának, úgyhogy ezt rosszul tudod.
Előzmény: magyarpolgar (16)
Fidélia Creative Commons License 2002.08.13 0 0 94
te tényleg egy bunkó vagy.
egy mondatot is képtelen vagy leírni fikázás nélkül,és még másokat vádolsz?
bagoly-veréb eset:O)
Előzmény: figyelő (67)
sóhivatalnok Creative Commons License 2002.08.13 0 0 93
OV 1998-ban a két választási forduló között kapot egy interjú-lehetőséget a Népszabadságtól. Azóta sem élt vele, bár a meghívást rendszeresen megújították. Van ilyen...
Előzmény: Phoenix 5 (89)
figyelő Creative Commons License 2002.08.13 0 0 92
"de attól még.."
De attól még Orbán nem nyilatkozott egyetlen valóban polgári orgánumnak sem a ciklusa alatt...
A 168 Óra és a Magyar Fórum általad produkált összehasonlítása teljes tájékozatlanságról vallana, de ezt nincs okom föltételezni. (A lap bírálható, de semmivel sem szolgált rá arra, hogy bárki is újnyilas hetilappal vesse össze.) Marad hát még egy lehetőség: erősen vonzódsz a szélsőjobboldalhoz... Ott szokták lökni ezt a gagyi dumát.
Előzmény: Windom Earl (76)
Seki Waker Creative Commons License 2002.08.10 0 0 91
No, ezt tán elmondhatnád a Hatökör Polgári Körönek is. Valamelyik cifra nevű csapat ippeg most szólította fel a lyóérzésűeket a 168 óra bojkottálására.
Előzmény: Windom Earl (72)
Pókerarc Creative Commons License 2002.08.10 0 0 90
Hábor, hábor.

Jelzem, mindenkinek rendelkezésre áll az a lehetőség, hogy sajtóbeszélgetést rendez a számára fontos újságírókkal. Ezt a Fidesz, Szili és MB is megteheti, valószínű meg is teszi. Sőt, exkluzív infókat is adhat egy-egy médiumnak, és ezzel sem szegi meg a tájékoztatási kötelezettséget.

Előzmény: Windom Earl (88)
Phoenix 5 Creative Commons License 2002.08.10 0 0 89
Nem nyilatkozik?

Persze, hogy nem mert utálja a Magyar Nemzetet.
Na de ez kölcsönös! A magyar nemzet is utálja őt.

Windom Earl Creative Commons License 2002.08.10 0 0 88
Jogos, az egy másik történet. Ezt én sem helyeseltem, bár a Néphazugság utólagos felháborodása visszataszító volt. A minap olvastam a Nemzetben, hogy az ő újságírójukat nem hívta meg Szili egy tájékoztatóra, csak néhány csókost. Most tessék háborogni ezen is!
Előzmény: Pókerarc (86)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!