Keresés

Részletes keresés

kukori5 Creative Commons License 2008.05.12 0 0 8
a
Előzmény: Csumpi (7)
Csumpi Creative Commons License 2007.11.07 0 0 7
Sziasztok! egy nagyon fura kérdésem lenne, nem tudjuk milyen fajta a gekkónk, öcsém kapta egy barátjától, aki ugyanúgy örökölte és most nézegetem a képeket de nem tudom melyik faj lehet, én is sajnos csak képem láttam még a drágát, de a faj megállapítása több okból sem mindegy. Leginkább a legyező ujjú gekkóhoz hasonlít színben és mintában, viszont az újjai bumszlik és nem legyezősek. Sajnos képet nem tudok felrakni, mert mms-ben kaptam meg a képét. Ha valaki tudna segíteni emailban küldje el a telefonszámát és elküldöm neki a képet mms-ben. Előre is köszi a segítséget!

Csumpi
AeRo GaRcIa Creative Commons License 2005.03.27 0 0 6
Ha küldsz egy fényképet segíthetek! Hamarosan csinálok egy gakkós honlapot már írtam a gekkókról 6 oldalt, de lesz még olyan 4 oldal pluszba, és akkor felteszem az oldalt sztem jó lett az oldal, mondjuk még dolgozok rajta.
Előzmény: Christian80 (-)
Tibbe Creative Commons License 2004.02.15 0 0 5

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9042500__van valakinek leopard gekkoja?__cimű topicra átkopiztam a hozzászólásokat, egy helyen legyen a gekkótémaösszefogottabb:))
mamicska Creative Commons License 2004.02.14 0 0 4
nem leopárdgekkokat,hanem közönségeseket láttam.Majdnem 40 centis hím leharapta a nőstény farkát,annyira üldözte.Borzalmas volt,ahogy rángatózott a leharapott farok a földön.Igaz,hogy újra kinő,de az már nem lesz olyan szép.Igazi csatározás folyik!
Üdv.
Előzmény: tibo3292 (3)
tibo3292 Creative Commons License 2004.02.13 0 0 3
Sziasztok!

Ha valaki látott már leopárdgekkót párzani, az kérem írja le pár szóban, hogy hogy néz ki a dolog, mert nem tudom eldönteni, hogy szimplán csak meghülyültek, vagy esetleg.....

Röviden: A fiú "kergeti" a lányt, és ha utoléri, akkor a szájával megfogja, és nem nagyon ereszti..... Elég rémisztő!

Tibo

szega Creative Commons License 2002.08.08 0 0 2
Na gratula! Sok sikert a tartáshoz!
Előzmény: Christian80 (1)
Christian80 Creative Commons License 2002.08.08 0 0 1
Hali !

Tegnap sikerült jobban utánanéznem a dolognak, és valószinü, hogy koronglábu gekkó-rol van szó.
Amikor kivittem az állatklinikára, csak annyit mondtak, hogy gekkó, meg hogy döntsem el megtartom, vagy beviszem egy állatkereskedésbe és eladom, őnekik nem kell. Ugyhogy hazavittem és berendeztem neki egy terráriumot.

szega Creative Commons License 2002.08.08 0 0 0
Vidd be egy állatkereskedésbe vagy az Állatkertbe...
Előzmény: Christian80 (-)
Christian80 Creative Commons License 2002.08.07 0 0 topiknyitó
Sziasztok !

Nekem egy kis segitségre lenne szükségem, ugyanis tegnap a cégemhez érkezett egy nagyobb csomag az USA-bol ( Rochester ), és találtam benne egy gekkót. Az biztos hogy gekkó, csak nem tudom milyen fajta lehet, olyan hat centi körül van, viszont olyan barna szinű, és csak pár halványabb csik van rajta. Ahogy megfigyeltem este lett nagyon aktiv, tehát éjszakai fajta. Remélem valaki tud segiteni !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!