Keresés

Részletes keresés

Tie Creative Commons License 2002.08.09 0 0 23
Hehe. Nesze, egy fél twix. ;)

Holnap reggel korán megyek érted (én olyan 6körül kelek, úgyhogy ne csodálkozz, ha ott fogok huhogni hajnalban - kilencre Quicknél köll lenni, és közben Waterbabyt is felvesszük, bár még mindíg nem sikerült utolérnem...).

Hozod holnap a PowerBookot? Hozzad, mer kíváncsi vagyok rá, még úgyse láttam MacOS-t. :)

Előzmény: zsoltn (21)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.09 0 0 22
van itt a fórumon valami csóka, az reklámozza magát, hogy ô valami switchet tesz neked fel, meg mittomén. nem tudom, egyszer ráakadtam. nekem elég vérzivatarosnak tűnt a dolog.
most genya vagyok, hogy nem mndok többbet?
:)
Előzmény: Dr Genya (20)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.09 0 0 21
na, majdnem macintosh sebességgel szakítasz akkor. :))))))))
Előzmény: Tie (19)
Dr Genya Creative Commons License 2002.08.09 0 0 20
Nem tudjátok, kábelnethez milyen kütyüt kell venni, ami kétirányúsítja a kapcsolatot?
Az infóim pár évesek, úgy tudom van egy "'doboz'", ami képes akár egy panelházat kiszolgálni. Anno még 40e Ft volt.

...vagy marad az Axelero ígéreteinek hallgatgatása...?

Tie Creative Commons License 2002.08.09 0 0 19
Így igaz.

Amúgy meg itt dübörög a zakatol. :)
(AMD Athlon XP 2000+ [1666MHz], 512MB PC2700 DDR, EPOX RAID csuda-alaplap - izmos kombó, oszt örül az arcom) :)

Előzmény: zsoltn (18)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.08 0 0 18
az ember mindig megbánja, ha kísérletezô szolgáltatót választ. tvnet vagy axelero.
Előzmény: settler (15)
Tie Creative Commons License 2002.08.08 0 0 17
Én is hallottam ilyesmit, de a freestarttól azért ódzkodnék egy picit ilyen szintű szolgáltatás terén.

Nemes egyszerűsségel: A freestart, és az axelero közötti viszony az internet szempontjából vizsgált felkészültségben, a sokat emlegetett Makó, és Jeruzsálem közti párhuzamra hajaz...

Azaz, én úgy gondolom, ha 10e Ft. körüli összeget költök havi netezésre, akkor azt egy olyan cégnél költöm el, aminek van múltja a szektorban, van tapasztalata, és főleg van tőkéje. Tehát egy nagy cégnél. Azt hiszem ezen szempontokat tekintve óriási előnye van az Axeleronak. Lehet, hogy drágább, mint a konkurensek nagy része, de az én tapasztalataim alapján megéri ezt az összeget.

Előzmény: settler (15)
settler Creative Commons License 2002.08.08 0 0 15
Szerintetek ebben a nagy árversenyben nem lenne érdemes inkább várni egy jobb ajánlatra ? Pl. most láttam a freestart ajánlatát ahol már 7800 Ft-ért ajánlanak ADSL-t ??????
zsoltn Creative Commons License 2002.08.08 0 0 14
gondold meg és fontold meg, ki mit ad.
Előzmény: settler (12)
settler Creative Commons License 2002.08.07 0 0 12
Mondjuk az Axeleroval szeretnék ADSL szerződést kötni. Akkor mit kell tennem ? Azaz kezdésként mennyit kell befizetni ? Vagy csak a havidíj van ? És mindezek mellé vennem kell egy hálózati kártyát ? És milyet ha kell ?
zsoltn Creative Commons License 2002.08.07 0 0 11
nekem ennyire nem jók a tapasztalataim, a tvnet ennyire nem stabil, de mégis ajánlom. akár az axelerot, akár a tvnetet. nézd meg az árakat, mondom, tvnetnél ha elôre fizetsz kapsz két hónap engedményt, ami cca 20 rugó, nem rossz.
de elôbb, mielôtt örülnél a dolognak, nézz utána, hogy nálatok van ilyen? 1212 megmondja telszámra, hogy lehet-e létesíteni.

ha igen, kapsz egy modemet és kell a gépbe ethernet (háló) kártya, ha az megvan, megy minden.

nincs korlát a letöltésben, nincs korlát a használatban, azaz akár egy napig lóghatsz és szedheted le a megahegyeket, ráadásul elég meggyôzô sebességgel. kapsz mailcímeket, webtárhelyet, jó.

Előzmény: settler (8)
Tie Creative Commons License 2002.08.07 0 0 9
Nagyon is tudom ajánlani.

A szolgáltatók már egy - a legnagyobbak (Axelero) lassan két - éve nyomják az ADSL-t, mostanra már eléggé kiforrott technika lett itthon is. A komolyabb szolgáltatók (ez alatt megintcsak pl. az Axelero-t értem) már túlvannak az ún. "kezdeti nehézségeken", ha előfordul valami technikai jellegű probléma, azt általában gyorsan el tudják hárítani. Egyébként ebben az évben - tehát az elmúlt 8 hónapban - taln ha 2 alkalommal lett volna nem tervezett üzemszünet, akkor is azt hiszem az autentikációs szerver rohadt le. Néhány óra múlva már rendben volt minden.

Idestova másfél éve ADSL-ezek, és nagyon is meg vagyok vele elégedve.

Előzmény: settler (8)
settler Creative Commons License 2002.08.07 0 0 8
Szóval akkor ADSL ?
settler Creative Commons License 2002.08.07 0 0 7
Én még csak 2 hónapja kezdtem el internetezni és ezért még bőven van mit megismernem rajta. És biztosan igazából még ki sem tudom használni, de próbálkozom. Igaz bosszantó volt mikor egy 3 Mb-os letöltés 20 percig tartott.
zsoltn Creative Commons License 2002.08.07 0 0 6
bizony, jó az adsl.
még akkor is, ha a szolgáltatóm nem épp a legjobb. tvnet. elég furán érrtelmezik az ügyfélkapcsolatot és a 24 órás supportot.
Előzmény: Törölt nick (5)
settler Creative Commons License 2002.08.06 0 0 4
Tulajdonképpen én is ebben a lökött UPC-ben bíztam, de amikor megkaptam az újságjukat és az idei fejlesztésből kimaradt a városom, nagyot csalódtam. A Matávot meg nagyon kezdem nem szeretni.
zsoltn Creative Commons License 2002.08.06 0 0 3
na de nem a múltat kell nézni. a jelenben mi a lehetôség? matáv szinten asszem szinte semmi. mi marad? kábel, adsl, meg ha műxik, akkor a vodkafon.
Előzmény: Törölt nick (2)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.06 0 0 1
fôleg, ha egy össszegben kicsengeted, akkor két hónapot elengednek, így még kevesebb.
Előzmény: zsoltn (0)
zsoltn Creative Commons License 2002.08.06 0 0 0
az adslre nincs pénzed? jól számoltál? mert ha azt veszed, hogy egy korlátlan elôfizetés mondjuk 5-6 ezer meg hozzá a telefonszámla, akkor a 10 ezer nem sok.
Előzmény: settler (-)
settler Creative Commons License 2002.08.06 0 0 topiknyitó
Az a nagy problémám, hogy nem tudok mit kezdeni ezzel a "kedvezményes" internetcsomagokkal. Nem igazán látom benne a kedvezményt. Sajnos az ADSL-re nincs pénzem, pedig az bejönne. Szóval tanácsot szeretnék kérni, hogy melyik szolgáltató lenne a legkedvezőbb ? Ha tud valaki segíteni nekem valaki, akkor írja már meg az ötletét. Lehet, hogy az Index lesz majd a megoldás ? Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!