Keresés

Részletes keresés

Iszonyatos Creative Commons License 2002.08.07 0 0 142
Mit is szóljon, mit is szóljon ... ?

Jah, lehetőleg azt, amit engedélyeznek neki!

Előzmény: Fidélia (141)
Fidélia Creative Commons License 2002.08.07 0 0 141
Akkor mit szóljon Isépy?:)
Előzmény: Iszonyatos (137)
sin x Creative Commons License 2002.08.07 0 0 139
Köszi, elég csehül. Amióta nem járok edzésre (cirka fél éve) nincs min levezetni a feszkót. :)
Előzmény: misimacko (131)
sin x Creative Commons License 2002.08.07 0 0 138
Ne má', ennyire nem lehetek művveletlen fideszügyileg!
Nem hiszek neked.
Előzmény: Törölt nick (129)
Iszonyatos Creative Commons License 2002.08.07 0 0 137
Köszönöm szépen!
Valóban dekoratív, bár Fiatal Demokratának már kissé idősödő hölgy.
Előzmény: Fidélia (135)
Fidélia Creative Commons License 2002.08.07 0 0 135
Parancsára!!

Előzmény: Törölt nick (134)
Fidélia Creative Commons License 2002.08.07 0 0 133
Tessék
Tű a szénakazalban.

Előzmény: Iszonyatos (130)
misimacko Creative Commons License 2002.08.07 0 0 131
Hogy áll az adrenalidod ?
Előzmény: sin x (128)
Iszonyatos Creative Commons License 2002.08.07 0 0 130
Erről a mutogatós fidesznéniről kérek egy képet!

lécci, lécci, lécci!!!!!

Előzmény: Törölt nick (129)
sin x Creative Commons License 2002.08.07 0 0 128
A helyi kanászkürt nem jár nekünk. Amúgy csak a gyökerek (no meg az állandó lakcím) köt oda, Veszprémben élek.
Szóval, újságíró a néni? (Ha nekiugrik moncsinak, akkor máris szimpi. :)
Előzmény: Törölt nick (127)
sin x Creative Commons License 2002.08.07 0 0 126
De humcsásak vagytok ti a törökkel így ketten... De legalább soha nem vesztek össze, az is valami.

"Neked a katonák (tisztek) szimpik?
Talán te is katona vagy? "

A mostaniak talán már azok. Nem a néphadsereg eltunyult, puhány, nagyhasú, arrogáns léhűtőire gondolok...
Katona nem vagyok, bár évek óta komoly fontolgatás tárgyát képezi.

Nekem ez a Mátrai Márta nem rémlik. Sem a napfürdőzése.

Előzmény: Törölt nick (123)
sin x Creative Commons License 2002.08.07 0 0 122
Jóvan, jóvan, éreztem én is, hogy messzire megyek. ;))
Előzmény: gegenseegross (121)
gegenseegross Creative Commons License 2002.08.07 0 0 121
kyu etnő: a Központ figyel.
Előzmény: sin x (119)
sin x Creative Commons License 2002.08.07 0 0 120
Már az előbb is akartam kérdezni, hogy amúgy jó társaság vagy magadnak? :)
Előzmény: Törölt nick (118)
sin x Creative Commons License 2002.08.07 0 0 119
"Én és Mutykó lélekben egyek vagyunk.:-) "

Aha. Értem.

"Miből gondolod, hogy katona vagyok?
Nem figyeltél eléggé!
Ha követed az utasítást, akkor a Jutai úton fogsz kikötni. "

Bocsesz, leragadtam a laktanyánál. Mindig ez a kapkodás, pedig már kezdtél szimpi lenni. ;)

"Randizni meg nem akarok veled (öreg vagyok én már ehhez), mert úgy is összevesznénk. Habár az ellentétek vonzzák egymást....:-) "

Én is elég öreg vagyok... Na, mind1.

"Ha kaposvári vagy, akkor nem értem, hogy a Moncsi miért ellenszenves neked? "

Hát pont azé'. Régóta ismerem moncsit, meg a tevékenységét. A garancialevelétől pl. kis híján kollektíve agyvérzést kaptunk a Jóanyámmal.

"Tán féltékeny vagy a sikereire? "

A micsodájára??!

"Vagy talán te vagy a Mátrai Márta? :-))))"

Dehogy vagyok. Szita Károlynak hívnak... :D (Szolgálati közlemény modiknak: ez csak vicc vót!!! Nem IRLkedés!)

Előzmény: Törölt nick (117)
Buratínó Creative Commons License 2002.08.07 0 0 116
A mostani "büdöskomcsik"(=Fityisz) mennyiben állnak magasabb erkölcsi alapon, mint az egykoriak? Mert többet loptak? Mert ugyanazon tőről fakadnak? Shajna ez a fiatal bolsi bagázs a legszennyebb csürhe, amelyik a hatvanas évek óta kormányon volt.
Előzmény: sin x (104)
MetaCode Creative Commons License 2002.08.07 0 0 115
Jó, gyülekezzenek. De spontán módon az Erzsébet-hídon..:-((())) ne röhögtessen senki, hogy ez törvény áldotta activity volt..:-()
Előzmény: cucu (113)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.08.07 0 0 114
A gyülekezési jog, akárcsak más alkotmányos jogok a törvényekben szabályozott formában gyakorolható. Ha egy tüntetés ettől eltér, akkor bizony lehet törvénytelen.
Előzmény: cucu (113)
cucu Creative Commons License 2002.08.07 0 0 113
Attól, hogy alapvetően nincs tiltva a gyülekezés. "Gyűlekezési jog", tudod.
cucu
Előzmény: MetaCode (105)
sin x Creative Commons License 2002.08.07 0 0 112
""Kaposvár Centrum 5 km" táblát, de itt még nem állsz meg, tovább menve elhagyod a 3 db MOL-kutat, odaérsz a laktanyákhoz, ott befordulsz jobbra, kb 2,85 km után balra, autózol még 412 m-t, kiszállsz a kocsiból, és ha még nincs 14.00 óra, akkor vársz. Pontban 14.00-kor én megjelenek déli irányból kopott farmerban, rikító vörös ingben, a jobb kezemben piros szegfűvel, a bal karomon "Mónika, imádlak!" tetoválással, "

Te és mutykó egyek vagytok??
Én is kaposvári vagyok, 20-a környékén fogok arrafele járni... Tényleg randizzunk? ;)
Milyen katona vagy? Sor, vagy hivatásos? (Csak, hogy tudjam, mire számíthatok. :))

Na puszi.

PS: Eh, nem tudok én kaposváriakra igazán haragudni...

Előzmény: Törölt nick (108)
echelon Creative Commons License 2002.08.07 0 0 110
Ott párbajsegéd csak bádogrendőr lehet.

e

Előzmény: Törölt nick (109)
Iszonyatos Creative Commons License 2002.08.06 0 0 107
Tényleg értelmezési gondokkal küszködsz!

Azok a miniszterek, államtitkárok, akik most a Fidesznél lebuknak nem az Mszmp által küldött emberek voltak, hanem a Fidesz által behívott figurák.
Erkölcsiségük nem szt tiszti vagy ügynöki múltjukból adódott, hanem abból az egyszerű szemléletből, hogy a Fidesz annyira erős, hogy egyszerűen nem bukhatja el ezt a választást. (Megjegyzem, hogy az Mszp vezetőségében nem volt ember, aki számított volna arra, hogy győznek, annyira a Fidesznek állt a zászló, tehát nem volt ok nélküli a Fidesz bizakodása.)
Ilyen prekoncepcióval imázsolták OV-t, idollá és emelekedett szellemiséggé, és ennek alapján loptak békében, és átlátszóan; hiszen nincs az a szerv, aki ellenőrizni merte volna a 98-02 közötti ügyeket, ha hatalmon maradnak.

Végkövetkeztetés:
1. A Fidesz úgy gondolta: Mivel soha le nem bukunk, mi vagyunk a zseniális bűnözők; feltaláltuk a tökéletes bűntényt. (Lássuk be, ha a valaki egyszemélyben a felbújtó, a bűnöző, és valamennyi bűnüldöző, tényleg zseniális a felállás.)
2. MAztán úgy gondolták: Mivel mi nem bukunk le, nem is kell olyan zseniálisan megtervezni a bűncselekményeket. (Gyakori bűnözői hiba, hogy az első néhány sikeres balhé után már nem szervezik meg olyan alaposan a következő srenket. Ugyanabba a hibába esnek, mint az anyóka, aki mazért nem néz körül az úttesten való átkelés előtt, mert eddig még egyszer sem ütötték el ott.)
3. Kármentési elképzelés: Ha mégis van valami gáz, hozzáigazítjuk a törvényeket. (c) Répássy
4. Biztosíték arra az esetre, ha mégis szar kerülne a ventillátorba: Mire kikerülünk a hatalomból, addigra minden stiklink elévül, a harmadik ciklustól olyan tiszták leszünk, mint a hó.

Aztán jöve a pofára esés:

5. Vesztettek a választáson ezért visítanak, mint a választási malac, amit elrángatnak a koca bőven tejelő csecsétől.
6. Rájönnek, hogy nem csak a csecstől rángatják el őket, hanem vágni viszik. Ettől még jobban visítanak.
7. Most szépen, érdemeik szerint lealázzák őket. Ez a Fidesz többé nem politikai erő Magyarországon.

A Fidesz a 90-es évek elején egyáltalán nem volt veszélyes, neoliberális pártként a 7 és a 15% közötti helye volt és lenne még ma is.

Előzmény: sin x (101)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.08.06 0 0 106
"Mondjuk, arra én is kiváncsi lennék, hogy ez a tehetségtelen, középszerű, ostoba liba mivel érdemelte ki a belügyérséget??
(Tippem azé' van... ;))"

"Azonkívül, tudom mit művelt ő és a stábja Kaposváron a választások alatt. Saját szemünkkel láttuk, ahogy a stábja hurcolja szavazni a lefizetett lehűtőket.
Szóval, még egy csaló disznó is. Pardon, koca."

"Na mesélj nekem mutykó, szerinted mivel fekü...érdemelte ki moncsi a belügyérséget? Mert, hogy nem a tehetségével az eccer tuti."

"Arról nem is beszélve, hogy Selmeczi egy jó nő, míg moncsi a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető másnak, mint egy szerencsétlen tyúkanyónak."

Kyu von Fröchöggy, az erkölcsi ítéletek felettébb mocskos szájú és hasonlóképp aljas alkotója.

Előzmény: sin x (101)
MetaCode Creative Commons License 2002.08.06 0 0 105
Egy be nem jelentett tüntetés mi az anyámtól törvényes??
Előzmény: sin x (98)
sin x Creative Commons License 2002.08.06 0 0 104
És még valami.
A fidesz akármit is csinált, ha minden igaz lenne, amivel a maszop vádolta őket, akkor is magasabb erkölcsi nívón állna, mint az egykori "büdöskomcsik", akik ma eljátszák a megtért, európai szociáldemokratát!
Ha a jobboldalon nincs egy hiteles párt, akkor a baloldalon mi van? Ott ki a hiteles? Hm?
Előzmény: Törölt nick (100)
MetaCode Creative Commons License 2002.08.06 0 0 103
bárki.
Előzmény: MetaCode (102)
MetaCode Creative Commons License 2002.08.06 0 0 102
Igen. Szólásszabadság van, mondhatja ezt Éva, Mária, Bárki..:-)))))
Előzmény: Törölt nick (100)
sin x Creative Commons License 2002.08.06 0 0 101
Fáj a fenének.
Ha tényleg a Fideszben van a legtöbb érintett, akkor ez azt jelenti, hogy anno, a rendszerváltáskor az mszmp a Fideszt ítélte a legveszélyesebbnek, és oda küldte a legtöbb ügynököt. Most végre megtudjuk, hogy kiket.
Én ettől nem félek, sőt, a jobboldal megtisztítását (az egykori büdöskomcsiktól), erkölcsi felemelkedését várom, hiszen remélem, az összes érintett eltűnik a jobboldalról örökre.
De vajon ti is elvárjátok-e ezt a saját oldalatotoktól, vagy szokás szerint elintézitek majd egy na és-sel, mert nektek minden jó, minden mind1? Elvárjátok-e, hogy létrejöjjön egy kommunista múlttól nem terhelt, tisztességes, európai baloldal?
Szerintem nem. És ez a legfőbb különbség a jobb- és a baloldal erkölcsi felfogása között.
Előzmény: Törölt nick (100)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.06 0 0 100
Mondja ezt Bécsből, Eva Maria Barki.
:-)

Kyu!

Elhiszem, hogy fáj neked, hogy az Orbán kormány (eddig 8 érintette) volt a hálózati kormány. Azt a sok cirkuszt visítást újraszámolást demokrácia vonalat, sejteket stb., mind azért kellett csinálni, hogy ez ne derüljön ki! Hidd el, ők tudták ezt pontosan magukról.

Nincs mese, meg kell nyugodnotok, alapjában véve egy pozítív jövőképet járatott le a Vezér meg a sleppje. Ezért én jobban haraxom rájuk mint te magad. Pontosabban azért, mert történelmi esélyt szalasztottak el, meghonosíthattak volna egy új demokratikus politikai kultúrát, tiszta közéletet, de fontosabb volt nekik a karfákat, a WC-ket, a hangosító berendezéseket, a milliós állami pénzeket a saját zsebükbe szivattyúzni.

Mostmár hagyd őket, ők már a süllyesztőben vannak, és inkább nézz körül a jobboldalon, hol van egy hiteles mérsékelt jobboldali konzervatív párt. Mert most nincs, pedig nagyon kellene.

Előzmény: sin x (98)
gumipapucs Creative Commons License 2002.08.06 0 0 99
"Ugyanis egy tüntetés nem törvénytelen attól, hogy nincs bejelentve"

Én úgy tudom előre be kell jelenteni az ilyen akciókat.

"az EU-ban nem lenne szétverhető"

Azért én már láttam EU tagállamban szétkergetett tüntetőket.

"Persze, ti legszívesebben az ÁVH-t is visszahoznátok, mi?"

Ez a pártod beteg agyának a szülemény.

Előzmény: sin x (98)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!