Keresés

Részletes keresés

renegade Creative Commons License 2003.04.25 0 0 7
OFF

Mikor megláttam ez az ügyesen tördelt hirdetést

A tordeles nem ugyes volt, hanem trehany, korrekturat pedig nem csinaltak. A magyar nyelv helyesirasi szabalyai szerint az otjegyu szamokban az ezreseknel be kell iktatni egy szokozt. Aki Wordben eloallitja a szoveget, ezt is teszi. Ha a tordelo eszreveszi, lecsereli a szokozt nem torheto szokozre, es akkor nem fordulhat elo az, amivel talalkoztal. De nem szoktak lecserelni, tojnak bele... :-(((

Előzmény: pert1 (6)
pert1 Creative Commons License 2003.04.25 0 0 6
Biztosan elavult, és azért újították fel

****************************************
Igen, megrendelem a HVG Infotárból a(z)...

Archív 1993-2002 CD-ROM-ot 31
750 Ft + 12% áfa + postaköltség áron
***************************************
(http://hvg.hu/static2003/kiadvanyok/cd_rom/index_cd.html)

Mikor megláttam ez az ügyesen tördelt hirdetést elöször arra gondoltam, hogy 750 Ft-ot a bolondnak
is megér (de aztán észrevettem a 31-et is)

Előzmény: Molaf (5)
Molaf Creative Commons License 2003.04.25 0 0 5
A HVG levette az 1999-től fent lévő archívumát a honlapjáról!!!

Egyetlen lehetőség tényleg az, hogy megveszem a cd-t???

Bocsánat, hogy kicsit Offtopic, de nem szerettem volna egy külön topicot nyitni a témának:

armagnac Creative Commons License 2002.08.05 0 0 4
Végülis, nem biztos, hogy teljesen butaság a mentelmi joggal rendelkező sofőrök és utasok megjelölése, adott esetben. Leszámítva, hogy tettenérés esetén úgyis ugrik a mentelmi jog:)
Előzmény: armagnac (3)
armagnac Creative Commons License 2002.08.05 0 0 3
Corps Diplomatique?
wendriner úr Creative Commons License 2002.08.05 0 0 2
akkor az azt jelenti, hogy most ellenzeki? na.
Előzmény: volante (1)
volante Creative Commons License 2002.08.05 0 0 1
Lipovecz Iván az SZDSZ Kis János-féle szárnyához tartozik. Ennyi.
Előzmény: wendriner úr (-)
pernahajder Creative Commons License 2002.08.05 0 0 0
Hogy, hogy nem ...
Előzmény: wendriner úr (-)
wendriner úr Creative Commons License 2002.08.05 0 0 topiknyitó
Lipovecz Ivan: Diplomata korok

kulonosen ezt a reszet ajanlom:

Az az igazság, hogy ezt a totálisan anakronisztikus jelenséget - ami legfeljebb két dologra lehet jó: elrettenteni az esetleg intézkedni akaró rendőröket, és szabaddá tenni a hegyeshalmi határátkelő CD-sávját a ki tudja, mi okból arra furikázó főkocsik előtt - már a tavasszal szóvá akartam tenni e hasábokon. A választások után viszont azért nem hozakodtam elő vele, mert szent meggyőződésem volt: nyitott kapukat döngetnék, hiszen az új kormány úgyis véget vet neki.

Hát tévedtem: két hónappal a Medgyessy-kabinet beiktatása és a közigazgatás ügyeiben elődjénél jóval jártasabb Kiss Elemér „kancelláriaminiszter" hivatalba lépése után a történet változatlanul folytatódik. Ami egy ilyen, látszólag jelentéktelen dologban is azok véleményét támaszthatja alá, akik szerint nálunk csak egyetlen politikai elit létezik, amelynek különböző színezetű tagjai egyvalamiben kísértetiesen hasonlítanak egymásra: a hatalomgyakorlás technikájában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!