Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.14 0 0 5

****************************************************************************

STEREO MC'S! STEREO MC'S! STEREO MC'S! STEREO MC'S!
****************************************************************************

Eladó 100%-osan újszerű, nem hallgatott cd-k:


STEREO MC'S: 33-45-78, ára: 3500 Ft, a már sehol nem kapható 1. album. Ritkaság!
STEREO MC'S: SUPERNATURAL ára: 2100 Ft, a 2. album.

kapcsolat: drive.throu.booty@gmail.com

Budapesten, személyes átvétel.

****************************************************************************

STEREO MC'S! STEREO MC'S! STEREO MC'S! STEREO MC'S!
****************************************************************************

_Pompi_ Creative Commons License 2002.08.13 0 0 4
Lehet, hogy kicsit késői a hozzászólásom, de csak most akadtam a topikra. És hát jobb később mint soha. Szánalmas ez a cikk. Nem fogom fel épp ésszel, hogy egy "újságíró" hogyan engedheti meg azt magának, hogy ilyet írjon.
Kint voltam a koncerten. Kimondottan ezért mentem ki szombaton a szigetre. A koncert fergeteges volt. Igazából azt sajnálom, hogy nem később volt, ha esetleg eggyel később lett volna és a fények is látszanak a színpadon, akkor engem tuti úgy kellett volna felkaparni. Olyan volt a koncert amilyennek lennie kellet! Életszagú tele átérzéssel, azt lehetett levenni, hogy a faszi azért csinálja amit csinál mert szereti, nem azért mert a managerek azt mondták neki, hogy ez a jó.
Hányok az indextől amikor ilyen cikket olvasok. Látni kellett volna a Pulp koncertet... na az a fószer aki tuti nem volt jelen a koncerten. A közönség meg? Mindenki csak állt és nézett mint borjú az újkapura, hogy most mivan (legalábbis körülöttünk hátul). Aztán mégis azt olvastam itt valahol, hogy a Pulp koncert volt a sziget egyik legjobban sikerült koncertje. Hja kérem, mit nevezünk sikernek?

A Stereo Mc'a nagyon rokkolt csak azt tudom mondani!

Szeder Creative Commons License 2002.08.06 0 0 3
Ha meg csak az a cikk lenne botranyos...

regen, 96 vagy mikor korul mindig szereztem szerdai Nepszabadsagot az UP cikk miatt... aztan idovel leszoktam rola... [Nem a cikkek minosege/stilusa ilyesmi miatt, hanem az akkori eletkorulmenyvaltozasok, egyetemre fel, kolesz etc miatt]
Erre most itt az osszes 'tudosito' olyan stilusban ir... Szanalmas.

udv,
sz

Előzmény: phreek (-)
phreek Creative Commons License 2002.08.06 0 0 2
azert a politika kicsit mas teszta... ne keverjuk mar be ide is, epp eleget idegeskedtem az utobbi honapokban a jobboldal mocsokommunikaciojan... de tenyleg hagyjuk..
Előzmény: Törölt nick (1)
andromeda Creative Commons License 2002.08.05 0 0 0
hali Mindenkinek,

tényleg undorító ez a cikk, talán a közönség véleményét kéne megkérdezni, s csak azután firkászni ilyeneket! Én személy szerint nagyon élveztem a koncertet, és ahogy elnéztem, elég sokan voltak, merem állítani, hogy többen, mint a CURE-n, pedig azért ők jóval ismertebbek, mint a Stereo MC's.
Az ilyenfajta szubjektivizmust egy kicsit mellőzni kellene minden újságírónak. Finomabban is ki lehet fejezni a nemtetszést,

Na mindegy, szerintem állat volt a koncert, csak kár, hogy egy órás volt:-((((((

@ndromed@

Előzmény: phreek (-)
phreek Creative Commons License 2002.08.05 0 0 topiknyitó
azt hiszem, korulbelul ez az a valami, amit en magam sem vartam volna az indextol. egyelore meg ott tartunk, hogy a koncertekrol szeretnenk olvasni frappans irasokat, nem pedig arrol, hogy a cikk iroja szerint ki es mit nyomott magaba. foldes andras elmehet hidegebb egtajakra (mert most itthon is epp meleg van) ezzel a mocsok irassal.

aki esetleg nem olvasta volna:
http://index.hu/kultur/sziget2002/sz2k2cikkek/stmc0804/

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!