Keresés

Részletes keresés

Váradi Március Creative Commons License 2002.09.08 0 0 49
Én már csak Dr. Boross Dezső közvetítésit nézem.
gyere a papához Creative Commons License 2002.08.27 0 0 48
Messzemenően egyetértek. Egyszerűen csúcs az a műsor. És azok a humoristák, na hallod. A Monty Pythonos fiúk elbújhatnak szégyenükben. Télleg. Nagyon jók, én is teljesen rájuk szoktam (az asszony mérges is, de én dacolok vele). Ki az a bolond, aki őket cáfolni akarná? Azt a műsort élvezni kell.
Előzmény: Egy súri gida (42)
hét szűk esztendő Creative Commons License 2002.08.27 0 0 47
Ezt a magasan legnagyobb nézettségt, honnan lehet tudni?
Lovas mondta. Ja.
Előzmény: Egy súri gida (42)
Egy súri gida Creative Commons License 2002.08.27 0 0 46
A kopasz, majomkepu nyalonc musora?

Jobb cim lenne a "Kommancsok egymas kozott" vagy az "Egy huron pendulunk".

Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.27 0 0 45
Szegény Mészáros Tamás "Egymás Közöttjéről" nem sok szó esik.

Pedig hát egy kitüntettett ember, igazán több tiszteletet érdemelne ez a géniusz:-)

Váradi Március Creative Commons License 2002.08.27 0 0 44
Ajánlom figyelmedbe Boross Dezsőt! Ő közvetiti a meccset!!!
Előzmény: nofene (43)
nofene Creative Commons License 2002.08.05 0 0 43
Nofene, ekkora ostobaság láttán az ember már csak nevetni tud. :-)
"Fikázni, ócsárolni, szidni lehet őket,de megcáfolni az ott elhangzottakat még senki nem tudta."
Ezerszer cáfolták az ott elhangzottakat. Csak minimális túlzással fogadást ajánlhatnék: Mondj egy ott elhangzott állítást, és megcáfolom.
Amúgy, a nézettséghez csak annyit, hogy én hamarosan interneten fogom megnézni a Pápa-Vasas összefoglalóját. Nálam ezen a héten ez lesz a legnézettebb ATV-s műsor. :-)
Előzmény: Egy súri gida (42)
Egy súri gida Creative Commons License 2002.08.05 0 0 42
Nézd,az ATV műsorai közül a pénteki Sajtóklubb magasan vezet nézettségben.
Fikázni,ócsárolni,szidni lehet őket,de megcáfolni az ott elhangzottakat még senki nem tudta.
Erről ennyit.
Előzmény: fromme (40)
Váradi Március Creative Commons License 2002.08.05 0 0 41
Tíz ismerősömből 7 nézi.
fromme Creative Commons License 2002.08.05 0 0 40
Tisztelt Bocskorszíj!

Kérlek olvasd el figyelmesen amit írtam. Nem mondtam, hogy vegyék le a képernyőről, azt sem, hogy tiltsák be, tudomásul veszem ez a fajta véleménynyilvánítás is hozzátartozik a szólásszabadsághoz.
Én arról írtam mit érzek ennek hallatán és - szintén a szólásszabadság jegyében - mi erről a véleményem.

Abban bízom egyébként, hogy ezek az emberek mivel felkészültnek, műveltnek tartják magukat egyszercsak rádöbbennek mit művelnek, végiggondolják szavaik esetleges következményét és normális hangnemben, a jelenleg csak virtuálisan létező konzervatív értékrendű táborhoz méltóan adják elő véleményüket.

Amit jelenleg csinálnak a Sajtóklubban abban a korábban elmondottakon túl nagyon erős neofita buzgalmat érzek és valamilyen belső űzöttségből hajtott túlkompenzálást.

fromme

Előzmény: Bocskorszíj (17)
Bocskorszíj Creative Commons License 2002.08.04 0 0 39
a sok baromság

Hát igen,erre szoktam mondani,ha elfogynak az érvek,akkor nincs mit tenni.

Előzmény: Tamás (38)
Tamás Creative Commons License 2002.08.04 0 0 38
Én azon a színvonalon kb. hatévesen túljutottam, úgyhogy nem nagyon gyökeredzik meg bennem a sok baromság, ám igazán szórakoztató.
Előzmény: Bocskorszíj (36)
pedro870 Creative Commons License 2002.08.04 0 0 37
Csak nem látom a topiban a nézettségi adatokat, csak egy kizárólag a kitöltőkre érvényes netes szavazás számait. Az eredmény szép, gratula, de túl sokat nem jelent. :)
Előzmény: Bocskorszíj (36)
Bocskorszíj Creative Commons License 2002.08.04 0 0 36
Szt a nagy röhögés közepette eljut valami az agyadig a műsorból Tomika?

Vagy az már megerőltető lenne?

Előzmény: Tamás (34)
szalonképes Creative Commons License 2002.08.04 0 0 35
Szeretnék szavazni, de hibaüzenetet ir ki. Ennyire ciki, hogy toronymagasan a Sajtóklub vezet?
Tamás Creative Commons License 2002.08.04 0 0 34
Kedves "jobbosok"!

Hát tudjátok, verjétek erre 2006-ban is... tíz százalékkal nagyobb a nézettségük Lovaséknak, mint Jusztéknak, húha, na ebből nyilvánvaló hogy a komcsik csaltak a választásokon, és így tovább. :-)))

Egyébként ha az én véleményemet kérdezi meg valaki, akkor én azt mondtam volna, hogy nem 50-40, hanem legalább 70-20 a különbség a Lovasék javára mert a hétfőiek egész egyszerűen unalmasak. Na ezért nagyobb a Lovasék nézettsége, én is őket nézem, hogy röhögjek. Tessék.

Azért valamit áruljatok már el... mintha kisebbségi komplexusotok lenne, valahogy állandó bizonyítási kényszerben szenvedtek. Miért is? :-) Kinek nagyobb a nézettsége, négyszázezer helyett másfélmillió, Juszt nem mer kiállni a Bayer bátrabb. Miért van ez? Csak nem azért, mert kevesen vagytok, és egyre kevesebben lesztek? :-))))

Fekete_Péter Creative Commons License 2002.08.03 0 0 33
Ahhoz, hogy a topikba írjon valaki, nem feltétlenül kell végignézni a műsort. Lehet ott egymással beszélgetni anélkül is. Tudod, szó-szót hoz ki alapon:-)
Előzmény: Fidélia (13)
psycho-pata Creative Commons License 2002.08.03 0 0 32
A topic cím nem kedvencről, hanem nézettségről szól. Gyakran én is nézem, többnyire nem végig, s tekintve, hogy AGB tag vagyok növelem jelentősen a nézettséget. A Lagzi Lajcsinál számomra értékesebb, de nem kedvencem:-DDD
qncogi Creative Commons License 2002.08.03 0 0 31
Egyébként csak csendben mondom, gyere vissza egy picit a sábeszes topicba (az odaírkálók is a műsor iránti szimpátiájukat fejezik ki, ugye?), mert találsz néhány érdekességet Epsomról.
Előzmény: Bocskorszíj (25)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.03 0 0 30
Miért, szerinted Juszték, vagy Lovasék jobbak?
Előzmény: qncogi (29)
qncogi Creative Commons License 2002.08.03 0 0 29
Látom sikerült topicot nyitni erről a témáról, de sajnos még nem jutott el Juszt mocskolásáig, ugye?:)

Egyébként nem csoda, hogy nem tudtál másodszor szavazni, nekem először se sikerült és ahogy elnézem a nyitódat órák óta nem is lehet. Lehet, hogy a sofware nem bírja ezt az irdatlan népszerűséget:) A témához: miután csak 1 műsort lehet kiválasztani, sokáig gondolkodnék rajta, hogy melyiket is válasszam. Ugyanis a péntek esti gyomorforgató sokkal többet használ a bal oldalnak és ezért hálával tartozunk. A hétfői viszont unalmas. Így oda jutottam, hogy egyiket se nézem, elég amit Tőletek kapok (már a műsorokról).
Amire pedik kíváncsi lennék, mikor, milyen időszakra készült ez a statikus állapotjelzés és főleg ki hiszi ezt el?

Előzmény: Bocskorszíj (25)
Xlen Creative Commons License 2002.08.03 0 0 28
Talán Petőfi?
Előzmény: zuglo_14 (27)
zuglo_14 Creative Commons License 2002.08.03 0 0 27
Mit nem értesz?

("Nem a közvéleménykutatást kell megnyerni, hanem a választást." Ezt érted?)

Előzmény: Bocskorszíj (25)
egyket Creative Commons License 2002.08.03 0 0 26
ezek mindenre képesek! ezek mindenre képesek!

Szerintem nem képezi vita tárgyát, hogy az ATV-nek mellik "műsora" a legnézettebb

A sok igénytelen szar közül az emberek egy igénytelen gyűlölködő szart választottak. Kész. Azért írtam embereket, mert nem akartam pógárokat. Iciri-piciri kispógárokat.

Előzmény: Xlen (24)
Bocskorszíj Creative Commons License 2002.08.03 0 0 25
Hát ebből nem sokat értettem:-))

Mindenesetre én megpróbáltam 2x szavazni,de a 2.-at már nem fogadta el.

Előzmény: zuglo_14 (22)
Xlen Creative Commons License 2002.08.03 0 0 24
Lehet, hogy egy programot írtak, ami automatikusan szavaz a Sajtóklubra éjjel-nappal!
Vigyázni kell a jobbosokkal, mert mindenre képesek!
Előzmény: zuglo_14 (22)
egyket Creative Commons License 2002.08.03 0 0 23
jaaajj, olyan vaaaaagy!
Előzmény: zuglo_14 (22)
zuglo_14 Creative Commons License 2002.08.03 0 0 22
Csak, hogy értsük a számokat -feltéve, hogy jó a szoftver, stb.
1, Egy adott idöszakban -mettől meddig is?- valószinüleg 14693-en nézték az ATV felsorolt müsorait és hajlandok voltak szavazni is, tehát ismerik az ATV honlapját és hajlandók is szavazni is.
2, A 14693 szavazóból 8049-nek a kedvenc müsora a "Sajtóklub pénteken".
Kérdéseim:
1, idöszak?
2, lehet-e többször szavazni, ugyanarról a gépről (IP cim?)
3, mi van azokkal akik nézik a megadott müsorokat, de nincs internetjük,
-van de nem érdekli Őket az ATV honlapja,
-megnézik az ATV honlapját, de nem szavaznak
-szavazna, de a böngészője nem támogatja, (minden op rendszer, minden böngészöjével müködik?)
4, hogy szüri, ki aki csak brahiból szavazna, nem is tudja milyen müsorokról van szó?

Előzmény: Bocskorszíj (-)
Xlen Creative Commons License 2002.08.03 0 0 21
Szerintem az volt, hogy az Újságíróklub péntekenbe 1 ember benyomott 8000 szavazatot.
Vagy más oka lehet az 54%-nak?
egyket Creative Commons License 2002.08.03 0 0 20
Ha csak tehetem (itthon nincs ATV-m) én is megnézem Loviékat. Mindig érdekel, hogy mit alkot a csipet csapat. A balosok többet nézik szerintem. Mert olyan gány. Hogy fáj.

A sajtóklub dobta meg balra (nagyon) a világnézetemet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!