Keresés

Részletes keresés

tobbias Creative Commons License 2002.08.17 0 0 10
T.PuPu.Ha Neked Dr.Na És elvtárs a klasszikusod akkor érthető,hogy miért személyeskedsz, ahelyett,hogy a témához szolnál Üdv.
Előzmény: PuPu (5)
Kamel Leonovics Creative Commons License 2002.08.11 0 0 9
Mi az hogy!
A multkor amerikaban ugy atverte az elaltatos elharito tehchnikajaval a CIA-t, hogy azok meg a mai napig is vakargatjak a fejuket!

Előzmény: ninive (8)
ninive Creative Commons License 2002.08.11 0 0 8
Pitének van iq-ja?:))
Előzmény: PuPu (5)
Mereng Kereng Creative Commons License 2002.08.11 0 0 7
"Jelentés!

A takaritónéni ma nagyon rendesen takaritott!

Medgyessy Péter"

Nem unod még?:-)

Előzmény: tobbias (-)
hurkazsírosnápolyi Creative Commons License 2002.08.11 0 0 6
Kedves tobbias!

Te aztán tudod!

Előzmény: tobbias (4)
PuPu Creative Commons License 2002.08.11 0 0 5
Picibogár, - a Medgyessy IQ-járól a tiedre ugrani, - az maga a halálugrás lenne, - úgyhogy ne nagyon makogjál itten, mert kissé idejétmúlta a dolog. Mi sem emlegetjük, hogy a ti Vitykátokat három logopédus két év +feszített munkájával hozta olyan állapotba, hogy a Tompikán kívül más is megértette, hogy mit beszél. És akkor még az ideggyógyászokról nem is beszéltünk. És az a vicc, hogy ez nem vicc.
Amiket meg itten összehordasz, az arról tanúskodik, hogy egyrészt nem ismered a témát, másrészt pedig arról, hogy mélységes csalódottságodban nem átallod kitenni magad annak, hogy itten röhögjünk egy jót a bánatos képeden.
Medgyessy meg azért nem lehet ártatlan e tekintetben, mert bűncselekmény elkövetésével senki nem vádolta meg, - ha jobban belegondolsz, - már amennyiben van mivel, ugye...
Az meg, hogy szerinted elhárítótisztnek lenni bűn volt, - tekintsük írói munkásságod részének, nagyokos. Hogy klasszikust idézzek: Na és?
:O)))))
Előzmény: tobbias (4)
tobbias Creative Commons License 2002.08.11 0 0 4
T.MetaCode légyszíves vedd észre,hogy -" bevallása szerint" - szakmai ! jelentést adott.Ezt a kérdezőnek firtatni kellett volna.Gondolom nem két sort írt és nem szóban jelentett egy éves anyagot.-makogva.Persze ebből a meséből egy szó sem igaz.Egyébként,éves vagy gyakoribb jelentést a miniszternek kellett küldeni valahova a párt berkeibe.A miniszter pedig nyílván tudott petikémkedéséről miután őt utasították a sorozatos, soronkívüli kinevezésekre.Hohoho.
Előzmény: MetaCode (2)
popperi Creative Commons License 2002.08.02 0 0 3
No ne mán'!

És mi van a mi szeretett James Bondunkkal?

Egy éves jelentéssel azért kevés megvédeni az országot a KGB-től...

Valami teljesen más dumája volt nem is olyan régen!!!

Előzmény: tobbias (-)
MetaCode Creative Commons License 2002.08.02 0 0 2
Persze. Szigorúan Titkos tisztként lemásolgatta magának a jelentéseit. Höhö.
Előzmény: tobbias (-)
MetaCode Creative Commons License 2002.08.02 0 0 0
0 másolata lehet.
Előzmény: tobbias (-)
tobbias Creative Commons License 2002.08.02 0 0 topiknyitó
Azt mondja Petikém,hogy évente egy szakmai jelentést adott.Személyekről soha nem tett jelentést.Nosza akkor azokat nyilvánosságra lehetne hozni.Biztosan van neki másolata.Ezzel rehebilitálhatná magát.Én levélben kérnék tőle bocsánatot.Van aki egyetért ezzel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!