Keresés

Részletes keresés

**BPO-700** Creative Commons License 2008.10.08 0 0 7
Mikor adták át a forgalomnak ezt a felüljárót?
iNTi Creative Commons License 2002.08.01 0 0 6
"Nem csak egy építési vállalkozó szeretne meggazdagodni;)"

Hmmmm... Asszem pályát tévesztettem, nekem is útépítő kisiparosnak kellett volna mennem. :)

Előzmény: E30M40 (5)
E30M40 Creative Commons License 2002.08.01 0 0 5
"Én csak azt nemtudom, miért nyúlnak egyik jóból a másikba, addig amig legalább az előzőt meg nem csinálták ? :("

Nem csak egy építési vállalkozó szeretne meggazdagodni;)

Előzmény: iNTi (4)
iNTi Creative Commons License 2002.08.01 0 0 4
Jaja, nem sámli ami ma ott volt ! Ma arra mentem, szerencsére pest fele, de az a sor ami buda fele állt a hídon, nem volt egyszerű az biztos. :( Persze a tisztelt IQ bajnokok sikeresen elintézték, hogy azért ha pestre megy az ember, akkor se legyen jó neki... Mert ügye azért még mindig xartak rá befejezni a hungárián a felüljáró felújítását, amin természetesen csak 1 sávra szűkűl a 4 sáv, így marha jó vicc volt ott is centizni... :( Ráadásul a ferihegyi gyorsforgalmit is szétcsinálták, így 3-kor indultunk a 3.-kerből, és este 6-ra értünk vissza, ebből kb 15. percig intéztem a dolgaimat, a többi az mind közlekedéssel telt... Úgy, hogy visszafele, a lágymányosin jöttünk, messze elkerűlve ezeket a hatalmas dugókat ! Én csak azt nemtudom, miért nyúlnak egyik jóból a másikba, addig amig legalább az előzőt meg nem csinálták ? :(
E30M40 Creative Commons License 2002.08.01 0 0 3
Ülj motorra;)
Előzmény: capri-3 (2)
capri-3 Creative Commons License 2002.08.01 0 0 2
fakk, holnap viszont arra megyek... oda-vissza:))
Előzmény: E30M40 (1)
E30M40 Creative Commons License 2002.08.01 0 0 1
Ja aki csak dél budán jár:)
Előzmény: capri-3 (0)
capri-3 Creative Commons License 2002.08.01 0 0 0
capri-3 online

0!

nesze:)))

E30M40 Creative Commons License 2002.08.01 0 0 topiknyitó
Elkezdődött a felüljáró felújítása:(
Hát ha ez hónapokig eltart....:(
Még motorral is vagy 10 perc volt átjutni az Árpád hidon Budára.
TV-ben mit nyilatkozott egy "okos" nő?
Ez volt az első nap ezért volt ilyen nagy a fennakadás. Hát kivánom neki,hogy holnaptól munka után minden nap erre "siessen" haza a gyerekének vacsorát főzni...szegény gyerek éhenhalna mire hazaér...
"Mindegy"...motor rulez...addig meg mig jó az idő sajnálom az autósokat...aztán én is beállok a sorba:(
Bár mint irtam motorral sem sokkal gyorsabb,mert 10 autósból csak 2-3 segiti az előrejutást a 3 kocsisor között:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!