Lám lám milyen nehéz megeggyezni hogy a következő négy évben ki lophasson többet Budapesten! Már egy hónapja megy a balhé és még mindég képtelenek szeretett listán választott budapesti Mszp-s Szdsz-es képviselöink megegyezni, hogy ki hol és mennyit lophat.
Ráadásul ma reggel Bözsike milyen végtelenül fel volt háborodva az MTV-ben az Szdsz bunkoságán, hogy azok a bunkó szdsz-esek az istennek sem értik hogy a konc nagyobb része neki jár!
Ne menjünk el méltatlan irányba. A Kistehén nekem szimpatikus, Gy. Némethhel leginkább az a bajom, hogy a programpontjai felsorolása közeben az egyetlen, ami az állatokról szólt, az volt, hogy meg kell oldani a kutyaürülék problémáját, mert tűrhetetlen stb...
A Zöld sziget keretében viszont ott vannak az energia-klubosok, akik nagyon szigorúan, de nagyon észérvekkel alátámasztva az atomenergia elln vannak, és ők is fiatalok.
Én is itt vagyok, egyetlen űrkuty, és meg kell mondjam, hogy Aigner Szilárdra viszont nem szavazna, mert kedvenc meteorológusunk "félórányi esőket" ígért, ehhez képest tegnap este vigasztalan és qrva hosszú eső volt.a többi in fó stimmel (azaz: a fiatalok nem ellene vannak az atomnak?)
Üdvözlök mindenkit a Sziget net-sátrából, némi eső és egy borzasztó erős Mission-koncert után. Itt kettőkor még élet van, a civil falu nagyon érdekes, külön Zöld sziget született, pár lépésre vannak egymástól pl. az energia-klub, akik erősen ellenzik maz atomenergiát, és próbálják elterjeszteni az alternatív energiaforrásokat, valamint a "fiatalok az atomenergiáért" egyesület, mindezt a Krishnás rocksátor, a drogmegelőző alapítványok, az állatvédők, az Ökumenikus szeretetszolgálat, az Amnesty International stb.. között.
Itt egy gyanús sárga alak bökdös, hogy írjam meg, hogy a Kistehén Demszkyre szavazna. csak nincs szavazati joga.