Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.01 0 1 218

Az enyém nagyon szőrös és én borotválom.

Előzmény: czdavid (217)
czdavid Creative Commons License 2012.03.25 0 0 217

Szerintetek ??? Vélemény ???

Törölt nick Creative Commons License 2009.06.16 0 0 216
Én már évek óta szőrtelenítem a lábamat,és tudom sokak szemébe ez nem egy férfias dolog,én mégis jobban szeretem csupaszon.
brekkancs Creative Commons License 2009.02.23 0 0 214
Én olyat már láttam. Simán el tudom képzelni egy férfin. Na jó, szoktak tenni ellene. :)
Előzmény: Törölt nick (213)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.23 0 0 213
A háta, a füle, a nyaka például:)
Előzmény: brekkancs (212)
brekkancs Creative Commons License 2009.02.23 0 0 212
Lehet, hogy én hülye vagyok, de mi az a hely ahol egy férfin elképzelhetetlen, hogy szőr nőjék? Nem az a normális, ha egy férfi szőrös? (Kérdezem én, a múlt évezredből itt maradt megkövült Triceratops.)
Előzmény: cocktail5 (202)
avuss Creative Commons License 2009.02.23 0 0 211
Az én lábam nem izmos. A sportolás ugyan adott neki alakot, de vékony alkathoz nem adnak vastag lábat :). De így is sokkal jobban tetszik szőr nélkül. Eddig két alkalomnyi villanófényes kezelésen vagyok túl vele, és a lábszáramon bekövetkezett szőrhullás már két alkalom után is duurva :). De azért a többi is szépen halad.
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 210
aha, értem. mondjuk, ha izmos egy férfi lába, akkor még talán nem is néz ki rosszul szőr nélkül. de ez már tényleg az ízlések világa. :-)
Előzmény: Törölt nick (209)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.22 0 0 209
Elhiszem,hogy furcsa,mert nekem is furcsa volt amikor elkezdtem,de nagyon megkedveltem és egyáltalán nem a barátnőm kedvéért szőrtelenítek,az csak jó,hogy neki is tetszik. Raknék fel képet,de nincs olyan amin szőrös a lábam,már régóta borotválom,vagy epilálom.
Előzmény: Törölt nick (208)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.20 0 0 208
nem azt mondom, hogy ne tegye senki sem, csak furcsa, vagy nem is tudom... telóval csinálhatnál azért képet és elküldhetnéd mailben, ha itt nem akarod publikálni.

de van 1-2 haverom, akinek elég szőrös, néha zavarja őket, de inkább megbarátkoztak vele. találtak jó csajt is magunka... szóval.

de tényleg a te és a barátnőd dolga, csak mint alternatívát említettem... meg filóztam egy kicsit. :-)
Előzmény: Törölt nick (207)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.20 0 0 207
Képet nem tudok föltenni mert nincs,de hidd el,hogy ha csak annyira lennék szőrös mint egy átlagos férfi nem foglalkoznék vele.Eleinte én is csak rövidre nyírtam,de egyszer leborotváltam és nagyon megszerettem szőr nélkül. Megértem és elfogadom ha valakinek ez nem tetszik,de a barátnőm és én is így szeretjük.
Előzmény: Törölt nick (206)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.18 0 0 206
tényleg mindenféle hátsószándék nélkül nagyon kíváncsi lennék rátok. mennyire vagytok szőrösek, hogy szőrtelenítitek magatok.

megértem, hogyha valakinek a háta szőrös... de hogy ha máshelyen is... ok. persze ízlések és pofonok. ismerek én is olyan csajt, aki nem bírja a szőrt egy pasin, de gondolom akkor nem egy szőrös pasit választ. :-)
Előzmény: Törölt nick (205)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.16 0 0 205
Szia cocktail! Ismerős a problémád,én is nagyon szőrös vagyok,de én szőrtelenítek.Szerintem próbáld meg Te is,ha nem jön be visszanöveszted.
Előzmény: cocktail5 (202)
Nicu0217 Creative Commons License 2009.01.22 0 0 204
Kedves coctail5!
Ha igazán szeret és téged akar, akkor elfogad olyannak,amilyen vagy. De még te sem tartasz itt... mármint ott,h elfogadd magad. Valószinűleg sokat lenditene a dolgon, ha kapnál olyan jelegű visszajelzést,h nem probléma a szőrösséged, akkor te magad is kezdenéd elhinni. Sztem kapsz is... csak te nem veszed észre. Nem igaz?
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.08 0 0 203
cocktail5 komolyan kíváncsi lennék egy képre rólad. egyébként a helyedben én inkább azt a stratégiát folytatnám, hogy nem veszek az egészről tudomást. ha a csaj pl. tényleg szeret, akkor nem lesz gond neki a szőrösséged, ha meg mégis felakad rajta és cikinek tartja, hidd el, hogy nem érdemli meg, hogy veled legyen.

ha bevállalod az örökös nyirbálást, akkor vegyél egy trimmelőt. nem kell nullásra vágnod vele, elég mondjuk 1-2 cm-sre. csakhát ha egyszer nekiállsz nyírni, utána nem lesz megállás. saját tapasztalat.
Előzmény: cocktail5 (202)
cocktail5 Creative Commons License 2009.01.08 0 0 202
Tehát én nem megszabadúlni akarok tőle...szó sincs róla. CSak megoldást találni arra hogy kicsit ízlésesebb legyen, hogy egy kicsit megritkuljon. Tudom nehéz elhinni de tényleg elég csúnya, 16 évesen már szőrösebb voltam mint fater, pedig hát ő se kutya, most meg már olyan helyeken nő rajtam szőr...néha már magam sem hiszem el. Ez az önbizalmamat is eléggé megcsapolta, félek attól, hogy egy lány ez miatt visszautasítson.
Haverjaim néha azt mondják: buzi vagy, vagy mi? -Mert pl most is olyan csaj hajt rám akit megse mernének szólítani, és én is tök oda vagyok érte. de emelett félek is. Asszem ez a sors fintora. Persze ők nem értenék meg ha elmondanám problémáimat, meghát én se akarom h tudják.
Egyébként néha tök felül kerekedek rajta, eszembe se jut, ha még is, akkor sem érdekel ("és akkor mivan...leszarom"), de van mikor magamra nézek és teljesen összeomlok hogy mért kell így kinéznem...Ez talán egy jó kihívás az élettől, lehet elkéne fogadnom, bár közel sem olyan egyszerű mint kimondani.!
Asszem ez a levél magamnak szólt:).
cocktail
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.29 0 0 201
én végleges szőrtelenítést csak olyan helyeken csinálnék, ahol tényleg cikibb a dolog pl. a hát. de a többi testrészen szerintem hülyeség. egy férfi inkább legyen szőrös, mint csiga. :-) bár tényleg ez ízlés dolga.
Előzmény: agacska (198)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.29 0 0 200
MÁRK szerintem csak rosszabb lesz, ha elkezded nyírni vagy gyantázni. ráadásul, ha belegondolsz, ezután mindig ezt kell csinálnom minimum 2 hetente.

szerintem, ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, sokkal jobban fogod érezni magad. nekem több haverom is van, akinek a lába és a karja iszonyat szőrös és mégis akár rövidnadrágban is járnak. az emberek néha furán néznek rájuk, de ők sz...rnak rá és így senki nem is foglalkozik vele.

ha határozott vagy és úgy nézel az emberek szemébe, nem fog senki sem beszólni, stb.

egyébként kíváncsi lennék rátok akár egy fotó erejéig is. szerintem egyáltalán nem lehetsz, lehettek annyira durvák, hogy ezért szőrtelenítsétek magatok.

elmentek törökországba, ott a többség az iszonyat szőrös... szóval. :-)
Előzmény: MÁRK (190)
cocktail5 Creative Commons License 2008.12.29 0 0 199
Szevasz Márk!

Én 20 éves vagyok, nállam ugyan ez a helyzet. Már évek óta szenvedek tőle és egyre csak rosszabb lesz. Érdekelne, hogy te mire jutottál, tudtál e tenni vmit ellene?
Várom válaszod.
cocktail.
Előzmény: MÁRK (190)
agacska Creative Commons License 2005.07.18 0 0 198

Hello,

 

Az egyik haveromnak elég szőrös volt a háta. Nagyon zavarta, de leborotválni semmiképpen nem akarta. A barátnőjét nem zavarja, hogy mindenhol elég szőrös, de hát... Egy közös ismerős ajánlotta neki a villanófényes végleges szőrtelenitést.

Nagyon bevált neki. 3-4 alkalommal kell menni, hogy véglegesen minden egyes szőrszáltól megszabaduljon. Eddig egyszer volt, és a kihullott szőrszálak helyén azóta nem nő szőr.

Szerintem érdemes ezt megcsináltatni, ha valakit annyira zavar, én már be is jelenkeztem, ősszel megyek. Ugyanis előtte nem tanácsos napozni és szolizni se, a barna bőr miatt nem eléggé hatásos.

Ha gondoljátok: 06 30 966 1111, www. syneron.hu

vanity Creative Commons License 2005.07.03 0 0 197
Tudnátok esetleg vmi tanácsot adni hogy szőrtelenítsem a nunimat le teljesen?
A gyantázás nagyon fáj.. de borotválni nem akarom..

Esetleg kozmetikusnál, vagy hol vállalnak ilyesmit..? -nem ciki az?


köszi,

sziasztok
Krisztab. Creative Commons License 2005.06.21 0 0 196
Márk, szerintem meg nyugodtan próbáld meg, főleg, ha ettől magabiztosabbnak érzed magad, valójában az a lényeg. Az jó ötlet, hogy nem teljesen vágod le, mert akkor borostás lesz. Úgy vágd le szerintem, hogy még ne szúrjon a vége. Próbáld meg, aztán maximum ha nem tetszik az eredmény, akkor visszanöveszted. Nagyra állított hajvágóval, a kényes helyeken kisollóval menni fog. Elvileg nem erősödik meg, de gyakran úgy érzi az ember. Szóval az a lényeg, hogy neked tetsszen! Sok sikert!
Előzmény: MÁRK (190)
Farthinggale Creative Commons License 2005.06.20 0 0 195
Márk, tudom, hogy segítséget jöttél ide kérni, de szerintem ne vágd le a szőrödet a lábadon, még kicsit se. Vagy van egy lány, akinek ez nem tetszik? Előttem valaki mondta, hogy neki kifejezetten tetszik a szőrös láb. Nos, hát csak én is csatlakozni tudok hozzá:-) Szerintem attól olyan férfias lesz valaki... De te tudod.
Előzmény: MÁRK (190)
napfeny20 Creative Commons License 2005.06.03 0 0 194

Sziasztok!

Probalta valaki az UHA-t?

www.veglegesszortelenites.hu

zsinórmérték Creative Commons License 2005.05.25 0 0 193

Márk!

 

Az én barátom is hajvágó géppel nyírja magát:) még mellkason is olykor-olykor, nem mintha nagyon szőrös lenne, csak én jobban szeretem, ha rövid:) ilyen önző kis dög vagyok:)

most így fejből nem tudom hányas fokozattal szokta csinálni, de egyáltalán nem szúr utána..persze ez biztos a vastagságától is függ.sztem ha egyszer kipróbálod, semmi bajod nem lesz tőle...

amúgy a borotvát én már csak fazonkára és hónaljra használom, m én is utálom, amikor másnap már istentelenül szúr.persze akinek vékony a szőre, annak tovább tart (amíg meg nem erősödik)..

szóval én csak vészhelyzetekre ajánlanám

Előzmény: MÁRK (190)
MissEarnshaw Creative Commons License 2005.05.24 0 0 192
Szia,

Szépen, lassan, türelmesen és JÓ MINŐSÉGŰ borotvával meg tudod csinálni! :) Hajrá.
Előzmény: tundibundi (188)
Kerge Birka Creative Commons License 2005.05.16 0 0 191

Márk, szerintem ha hajvágógéppel levágod, akkor szúrni fog istentelenül!

Szerintem egy fiúnál egyáltalán nem baj, ha szőrös. Nekem pl. kimondottan tetszik.

Előzmény: MÁRK (190)
MÁRK Creative Commons License 2005.05.16 0 0 190
Hello!
En is gondolkozok szőrtelenítésen, az a helyzet, hogy rohadt szőrös vagyok, a lábamon már rendesen be van göndörödve (!), az a szerencsém, hogy még nem fekete (ami késik nem múlik?). A karom is elég szőrös, a felkaromon csak pihe van szerencsére.
Borotválni semmiképpen nem akarom, akkor már inkább gyanta, de abba a lábamnál beledöglenék, a másik dolog meg az, hogy én nem akarom hogy teljesen csupasz legyen, csak legyen a lábam olyan, mint a normális embereknek, ne pedig olyan, mint egy csimpánznak ;). A folyamatos gyantázástól lassan tényleg gyengül a szőr?
Ja és szerintetek ha időnként a lábamról lenyírom hajvágó-géppel (nem nullással), akkor attól is gyorsan megerősödne?
Márk
Teaway Creative Commons License 2005.02.11 0 0 189

Kérj meg vkit, hogy segítsen. Ketten sokkal könnyebb. De miért kell kínoznod magad?

 

Előzmény: tundibundi (188)
tundibundi Creative Commons License 2005.01.18 0 0 188

Sziasztok!!!

 

Tudna tanácsot adni valaki hogy szőrtelenítsem a nunimat le teljesen,hogy ne fájjon???Mert nekem nagyon fáj.

Voltam már kozmetikusnál aki csupaszra leszedte,és annyira fájt,hogy a végén folyt rólam a víz.A borotvával meg nem lehet szépen mert belül nemtom kiszedni!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!