Keresés

Részletes keresés

Vizs Creative Commons License 2004.04.26 0 0 17
Sziasztok!

Na, akkor most felélesztem ezt a topicot, mert most akartam nyitni egy éppen ilyet, és nicsak, már van! :)

A Sunyinet-nek köszönhetően most szerintem hatszor annyi digigép lesz kint, mint eddig, ezért felmerült bennem a kérdés: vajon hol fog az ember akkut tölteni??? írtam is nekik e-mailt, de rá se bagóztak. Ahogy a telefonok töltése megoldott, nem állna semmiből néhány ceruzaakku-gyorstöltővel kibővíteni a szolgáltatást. Kérdés, hogy megteszik-e?

(Az meg már csak luxus ötlet, hogy én a helyükben pár kártyaolvasót és CD-írót is bevágnék az internet-sátorba, mert nem mindenkinek van elég nagy kártyája..)

Tudtok erről valamit, hogy mi lesz a helyzet?

Daoldin Creative Commons License 2002.08.08 0 0 16
sziasztok
nna, már itthonról netezek, dejó is volt végre ágyban aludni :o)
az utolsó két napban már nem nagyon sikerült géphez jutnom, de ma pótolom a hiányosságokat.
rengeteg kép van még amit küldtetek, break2, savafan, azokból is fogok még válogatni
köszi, srácok, mégegyszer :o)

mooe! persze, hogy érdekel, küldd! :o)

Traktorka! ez az ötlet se rossz, lenne egy közös adatbázis, amiből mindneki csemegézhet

Törölt nick Creative Commons License 2002.08.06 0 0 15
Kéne inkább nyitni egy közös mindenki által használatos kép.táras szart és arra tölteni a képeket, hogy mindenki egy helyen élvezhesse. Én például ma már átszörföltem úgy 30 oldalat kéépekre vadászva, kezdem unni... :o)
mooe Creative Commons License 2002.08.05 0 0 14
Kedves!

Én pénteken egész éjjel fotóztam, bár csak a cimborákat, női hátsókat, meg a toi-toi wc-t... Ha kell az anyag, küldöm...

Előzmény: Daoldin (11)
andresz Creative Commons License 2002.08.03 0 0 13
Itt is találhatsz képeket:


savafan Creative Commons License 2002.08.03 0 0 12
Daoldin! Mailek mentek a címedre ami az adatokban meg van adva. 3 nap termése ment.
Daoldin Creative Commons License 2002.08.03 0 0 11
az adatokban van az email cimem, arra elvileg tudsz, csak nem biztos, hogy megkapom, mert azt a cimet itt a Szigeten nem tudom hasznalni, hanem az indexes emailre toltom le, de annak meg vannak meretkorlatai :o(
azert ha nem tudom sehova se feltolteni, akkor probald meg az emailre
koszi szepen meg1x :o)
Előzmény: savafan (9)
savafan Creative Commons License 2002.08.02 0 0 10
Küldök pár fotót a hétvégén, mert akkor kicsit nyugisabb a nap. A többi fotót pedig megtalálhatjátok majd a jövö héttöl (remélem) a következö oldalon:
www.angelfire.com/musicals/cslnp/welcome.html
Addig is lehet rajta csemegézni, van pár exclusiv dolog.
Előzmény: Zoom111 (7)
savafan Creative Commons License 2002.08.02 0 0 9
Jelen pillanatban sehonnan, de egy rövid ízelítQt tudok küldeni valahova, csak írd meg hova.

Előzmény: Daoldin (8)
Daoldin Creative Commons License 2002.08.02 0 0 8
Savafan!
Persze, hogy érdekel!
Honnan tudom leszedni?
Örök hálám neked is, és persze break2-nak is, akinek már fenn is van pár képe.
www.balaton.hu/szigetriport
Előzmény: savafan (6)
Zoom111 Creative Commons License 2002.08.01 0 0 7
Csáo!Érdekelnének a Metal Hammer sátorban készült képeid..konkrétan a tegnap esti Gamma Rayesek érdekelnek:)Ha készítettél képeket,akkor légyszi küldd el nekem a zoom111@freemail.hu e-mail címre!
Előre is kösz!

Ui.:ha másnak is vannak képei a felül említett koncertről,akkor az is küldjön nekem emilt az ugyancsak felül említett emilcímre!

Előzmény: savafan (6)
savafan Creative Commons License 2002.08.01 0 0 6
Én kijárok szinte minden nap. Viszont életképekeket nem fotózok. Szinte csak a Metal Hammer sátorban töltöm az időmet. Onnan vannak képeim (fotósárokból). Ha érdekel a dolog írjál ide a topicba, a mail most nem él mert nem melózom.
planar Creative Commons License 2002.07.31 0 0 5
Ez így igaz:)
Előzmény: Daoldin (3)
Ethan Hunt Creative Commons License 2002.07.31 0 0 4
Írjál bele a Digitális fényképezés topicba, az eléggé pörög, onnan tuti megy ki valaki.
Előzmény: Daoldin (3)
Daoldin Creative Commons License 2002.07.30 0 0 3
nem, nem erról van szó, csak én rögtön (najó, max. másnap) ki is akarom lőni őket a netre.
és azért sokkal egyszerűbb egy diggéppel, mint filmet előhivni, beszkennelni, kilőni, pláne mindezt a Szigeten :o)
Előzmény: planar (2)
planar Creative Commons License 2002.07.30 0 0 2
Ejnye Daoldin, szkennelni lusta vagy? ;)
Előzmény: Daoldin (-)
Daoldin Creative Commons License 2002.07.29 0 0 1
a 0-nál ez is több, köszi :o)
ha nem jön össze más, akkor irok mailt, aztán megbeszélünk egy talit, ha így jó
köszi még1x
Előzmény: break2 (0)
break2 Creative Commons License 2002.07.29 0 0 0
En 1-2 estere kimegyek a gepemmel (JVC GC-QX3)egyutt.

0-nal az is tobb.

Előzmény: Daoldin (-)
Daoldin Creative Commons License 2002.07.29 0 0 topiknyitó
üdv
keresek egy olyan tagot, aki egész hétre megy szigetre, és visz magával digitális fényképezőgépet. tudósitásokat fogok késziteni egy honlapnak, de gépet nem sikerült szereznem.
ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönném

üdv,
Daoldin

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!