Keresés

Részletes keresés

Tappancs Creative Commons License 2002.11.05 0 0 16
Eltohn John, Robbie Williams es Kylie Minogue jönnek ki egy fergetes koncertről egy londoni nightclubból. Jó részegek, s ahogy dülöngélnek a kertek alatt Kylienak beszorul a feje egy helyen a kerítésbe. Robbie azonnal kihasználja az alkalmat felhajtja Kylie szoknyáját es rendesen odadörrent neki hatulról.
* Most Te következel! - szól oda Eltonnak.
Elton sirva fakad!
* Mi van Elton? - kérdezi Robbie.
* Nem fér be a fejem a kerítésbe!!!
Előzmény: Artis (7)
Hy Creative Commons License 2002.07.28 0 0 15
Biztos?
Előzmény: BaSand (14)
BaSand Creative Commons License 2002.07.28 0 0 14
Semmi baj, hogy halovány gőzöd sincs az adott korról. Fő, hogy véleményed van !
Előzmény: s4937 (12)
Andy Capp Creative Commons License 2002.07.28 0 0 13
Mi az a kommunista szombat. Nem is olyan régen 30-40 éve mindenki dolgoztt 1/2 napot szombaton is.
Ezert wolt, hogy akkoriban a kommenista szombatot kommenista wasarnapnak hiwtak:))))
Előzmény: s4937 (12)
s4937 Creative Commons License 2002.07.28 0 0 12
Mi az a kommunista szombat. Nem is olyan régen 30-40 éve mindenki dolgoztt 1/2 napot szombaton is. Kommunista meg nem kommunista. Aztán ledolgoztuk kéthetenként igy lett minden második szomabat szabad. Most meg már minden szombat a lustáké. Elton meg nem abból él, hogy jótékonykodik. Hogy kinek mikor mennyit ad az meg az ö dolga. Láttam az AIDA-ját. Kiválóan rendezték a semmit. Elevator muzsika. Nem ér $80 bux-ot. Nem ér az semmit.
Előzmény: Újlaki (6)
Xlen Creative Commons License 2002.07.28 0 0 11
Andy Capp:
Tényleg úgy értettem, ahogy írtad.
De lehet, hogy az nem túl precíz...
Még a végén a megsértődnek a sztahanovisták, azt meg nem akarom.
Előzmény: Andy Capp (9)
Xlen Creative Commons License 2002.07.28 0 0 10
Igazad van. De kommunista szombatként (keddként) sem akarja bevállalni, az a gyanúm.

Egyébként sztahanovisták egy fizetést kaptak, vagy a több munkáért többet?

Előzmény: Újlaki (8)
Andy Capp Creative Commons License 2002.07.28 0 0 9
Kedves Xlen, mintha összekevernél két dolgot.
Szerintem meg az atkosban szokasos koznapi ertelemezesenek megfeleloen korrekt modon hasznalta a kifelyezest. Marmint, hogy (agyatlan) pedalgep, aki adott esetben ingyen es bermentwe is halylando (pl. prostitualni magat:).
Előzmény: Újlaki (6)
Újlaki Creative Commons License 2002.07.28 0 0 8
Leharcolt vagy nem, mi köze ennek az ünnephez és a műsorhoz?
Előzmény: Artis (7)
Artis Creative Commons License 2002.07.28 0 0 7
Egyáltalán mit keres ez a leharcolt buzi nemzeti ünnepünkön?

Tudom, tudom, persze: sokan szeretik a zenéjét, és mivel világhírű figura, emeli az ünnep fényét stb...

De akkor is, könyörgöm: Mi köze Szent Istvánhoz, és az Államalapításhoz?
Ez szvsz körülbelül olyan, mint amikor szenteste meghitt hangulatában valaki váratlanul feltesz egy Prodigy lemezt, és ütközésig csavarja a hangerőt.

Ennyire nem tudnánk ünnepelni?
Netán szándékos provokációval állunk szemben?
Komolyan nem tudom, hogy mi jöhet még ez után...

1 példa a rémálmaimból:
Március 15.-én Sylvester Stallone és Pamela Anderson együtt húzzák fel a Köztársaság Lobogóját, majd ezt követően Terry Black mond beszédet az ünneplő egybegyúlteknek.

Jaj ne!
Converte domine, et eripe animam meam!
(Fordulj meg Uram, és mentsd ki az én lelkemet!)

Újlaki Creative Commons License 2002.07.28 0 0 6
Kedves Xlen, mintha összekevernél két dolgot. A sztahanovista nem ingyen dolgozik, hanem sokat: minden gyárnak volt egy kiválasztott embere, hárman-négyen dolgoztak a kze alá, hogy meglegyen a 150-200 százalékos, néha 1000 százalékos teljesítés.

Ingyen viszont a kommunista szombatokon dolgoztak. Míg kezdetben, Lenin személyes részvételével, talán valóban jó és szükséges dolog volt, később ez is teljesen elfajult: vagy olyan munkát csináltattak a résztvevőkkel, amiket eredetileg valaki másnak kellett volna megcsinálni, vagy pedig többe került a rezsi, mint ami hasznot összehoztak. Néha a kettő együtt.

Előzmény: Xlen (-)
Tub Creative Commons License 2002.07.28 0 0 5
Szerintem még maradna is néhány vízköves kórházi csaptelep cseréjére az apróból...
Előzmény: K.Pista (4)
K.Pista Creative Commons License 2002.07.28 0 0 4
Elvtársak!

Hány élegetetőgépet lehetne venni Elton et. tiszteletdíjából?

Kiszámolni!Pártfeladat!

Árgyélus királyfi Creative Commons License 2002.07.28 0 0 3
Azér korán ne röhögjünk szerintem.
(a medián csinál a komcsiknak, 6oo főre 1 telefonos közvéleménykutatást; & már hozzák is a sir-t 3oo közpénz milláért.)

Előzmény: Xlen (-)
eztEgyed Creative Commons License 2002.07.27 0 0 2
:-)
Előzmény: Tub (0)
Xlen Creative Commons License 2002.07.27 0 0 1
Jó a kép! :-)

Még annyit: ha a szponzorok hajlandók 300 millió forintot kifizetni Elton Johnért (hajlandók??), akkor ennek az öszegnek töredékéből lehetne a magyar zenészeket is támogatni.

Elton John koncertet ugyanis lehetne pénzest is szervezni Magyarországra, szerintem sokan szívesen vennének jegyet is rá.

Előzmény: Tub (0)
Tub Creative Commons License 2002.07.27 0 0 0
Majd a főnök elintézi...
Előzmény: Xlen (-)
Xlen Creative Commons License 2002.07.27 0 0 topiknyitó
És nem vállalja ingyen!
Hát ilyet meg ki látott?
A dicsőséges magyar kormány meghívására eljönne ugyan, de csak pénzért! A nyomorult kapitalista!
Ha így van, akkor dobják össze a pénzt szponzorok, mondja a kormány...Értitek ezt? Hát ki hívta meg Sir Eltont?
Na mindegy, én már innen nem értem a dolgot, mert vagy meghívják, vagy felkérnek valakit, hogy intézze el, de akkor nem verik nagydobra a nevét, hiszen nem lehet tudni, hogy összejön-e a pénz (300 millió forint).
Mert közpénzből nem akarnak fizetni, a kormányszóvivő szerint azért, mert nem előzte meg a dolgot közvéleménykutatás, hogy az emberek támogatnák-e a dolgot. Mert ha igen, akkor persze lehetne közpénzből is fizetni...

A lényeg: ez a sztori tipikusan olyan, amin a sajtó elrágódhatna heteken át, és lehetne derűsen kacagni a kormányon.
Nem hiszem, hogy a sajtó ezt fogja tenni - azért a Magyar Narancsot direkt el fogom olvasni, hogy mit ír erről, mert ha ez jobb oldalon történt volna, nagyon kifiguráznák. Nagyon-nagyon.

Mindenesetre én röhögök erősen...
Remélem, szabad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!