Keresés

Részletes keresés

unnamed Creative Commons License 2002.08.10 0 0 39
A három említett tv határeset, de én leírom miért ezeket nézem (mindegyiken sok az ismétlés):

Spektrum:
Az útifilmek nagyon jók, jókat lehet röhögni az ufós "dokumentumfilmeken", ha figyelembe veszed, hogy angolszász szemszögből ábrázolnak mindent, akkor viselhető.

NatGeo:
Én csak animalsex csatornának hívom ;-) Ha bekapcsolod, tíz percen belül elkezdenek párzani az oroszlánok... na jó, néha a zebrák is... ;-)
Tök jók a filmjeik, rengeteg olyan állatot láthatsz, amit itt nálunk még állatkertben sem nagyon.

Discovery:
Ezt csak ritkán látom, főleg videóról, mert mikrón nem jön, de ez inkább a technológiára megy rá.

Amúgy ezek a tévék nálunk a háttérben mennek, közben beszélgetünk, olvasunk, házimunkát végzünk stb. A többi még háttérnek sem jó.

Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.10 0 0 38
Ezek mitől jók, áruld már el légyszíves...
:-(
Előzmény: gumipapucs (36)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.08.10 0 0 37
Gondoltam felhozom.
Tegnap m1 híradó főhír.

Választási csalást követett el a fidesz.
A csalást az mszp helyi kampányfőnöke jelentette be. Most!
Meg kérdezik a koronatanú romákat:
Hát mi megbeszéltük a Lacival Pistával vagy mittom én a nevét (ez volt a kampányfőnök),
hogy most kell előjönni.

:)

Nos hát tényleg változik a magyar1 híradó :)
Ráadásul ez a főhír.

Vigyázz kész jövünk...

gumipapucs Creative Commons License 2002.07.28 0 0 36
Mondok 3 jó adót:
Spektrum
National Geographic
Discovery

nézd ezeket :)

Előzmény: magyarpolgar (4)
elemes Creative Commons License 2002.07.28 0 0 35
Legutóbb egy László Károly portréműsort néztem végig úgy, hogy kihűlt közben a vacsorám, elmesélte, hogyan jött haza Auschwitzból (az én dédnagyanyám nem jött haza).

Ez a fajta műsor tényleg nem vonz sok nézőt. Ahogy az Aktuális sem, a Théma sem stb. Ezek rétegműsorok. A köztévé azoknak a rétegeknek is készít műsort, akik nincsenek elegen ahhoz, hogy a kertévék ingerküszöbét elérjék.

Még egy megjegyzés: a reklámok célközönsége a 18-49 éves jól kereső réteg. A reklámozok azt fájlalják, hogy ez a réteg tudatos reklámkerülő. Nem sajnálja a fáradságot és feláll a tévé elől a reklámbetétek idejére.

Jó filmvígjátékokat is nehezen találsz az kertévéken, megvesznek néhány nagy filmet és sok-sok B-kategóriás szemetet, ami annyira szahar, hogy a mozikba sem jutott el, ment egyenesen a videotékák alsó polcára (hogy az index filmkritikusát plagizáljam).

Előzmény: kis pimasz (31)
fogezmenni Creative Commons License 2002.07.28 0 0 34
Rendkivul ritkan nezem az MTV1-et. Javitsatok ki, ha tevedek, de nem ott ment nehany honapja a Bolygo neve halal, es tarsai? Pontosan mikor is?
Tripletheader Creative Commons License 2002.07.28 0 0 33
> Ráadásul disznóólat csinál az országból. Ez a gond.

Meg nem ertem, ez miert problema. Csak azert csinalja, h vegre nektek is jo legyen egy kicsit. :P

Előzmény: magyarpolgar (17)
netizen Creative Commons License 2002.07.28 0 0 32
A hvg-t olvasva van rá reális eély hogy a "Magyar Televízió" 2 éven belül +szűnik. Jelenleg se saját tulajdonú épülete se eszközparkja, se pedig "know-how"-ja (IPO) nincs. A hír/sportműsorokat leszámítva mindenmás kivan "gebinbe" adva, produkciós irodák csinálják. Én tonképpen nem bánnám ha +szűnne az MTV. Csak maradjon meg a Duna "rétegtelevízió" jellege és ne verje azt is szét teljesen az MSZP. Azért félek, mert 95-ben volt szó "kormánykörökben" a Duna +szüntetéséről...
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 31
Én sem vagyok szappanopera fogyasztó, de egy jó filmvígjátékért bizony odaülök a TV elé.
Az igazság az, hogy az m1 rengeteg "emlékezése, meg portréfilmje valahogy nem igazán az a szíbvonalas szórakozás, amire egy átdolgozott nap végén végyom.
Előzmény: elemes (30)
elemes Creative Commons License 2002.07.27 0 0 30
Nem mindenki szappanoperafogyasztó.
Az m1, ha a hetet és a híradót nem nézted, messze színvonalasabb műsort adta a három levegőn át fogható tévéből.
Előzmény: kis pimasz (29)
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 29
Csak azt nem tudom, hogy Te meg Torres eddig mit néztetek az m1-en esténként, ami kifejezetten tetszett.
Én speciel totálisan mellőztem.
Előzmény: elemes (27)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.27 0 0 28
De szép is lesz, amikor Szegvári Katalin megjelenik majd a képernyön és miss Röfiként adja majd az okosságait.
Most már tényleg megérte, hogy az MSZP környékén sertepertélt.Lesz majd Dáridó az M1 müsorán, Friderikuss is megjelenik majd barátaival.
Három csatornával kevesebbet kell majd nézni.
elemes Creative Commons License 2002.07.27 0 0 27
leszbikus + szadista film az m1-en.
én is eladom a tévét.
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 26
Szerintem érdemben reagáltam a topiknyitódra és az abban feltett egyetlen kérdésre.
Mire vársz még választ?
Előzmény: magyarpolgar (25)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.27 0 0 25
demagóg vagy
értelmes válasz?
Előzmény: kis pimasz (24)
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 24
Ha hányingered van, menj, azt rókázz egy jót. Vagy többet.
Ha nem tetszikl a műsor, add el a TV-det és költözz jurtába.
Tudod, ott aztán végre igazán magyarnak érezheted majd magad!
Előzmény: magyarpolgar (-)
Rivaldinho Creative Commons License 2002.07.27 0 0 23
A magyar nép a gagyira vevő.
Legyen az m1-en is Dáridó, Barátok közt, Vad angyal.
A bő gatyás parasztok utódai ezt komálják.
De van egy javaslatom.
Nosztalgiázz a Filmmúzeumon.
Előzmény: magyarpolgar (22)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.27 0 0 22
gondoltam felhozom hátha van még vélemény.
Az utolsóra majd reagálok ha nem leszek fáradt.

A szar, hogy a topikcím igaz

zorán Creative Commons License 2002.07.26 0 0 21
A Duna szerintem nem akarja felvenni a versenyt a kereskedelmi adókkal, ezért tud általában normális műsort csinálni. A Magyar Televízió viszont ugyanazt a szart akarja adni (M1 főműsoridőben), mint a kereskedelmiek, de a kivitel még azoknál is cikisebb. Az M2-n néha tényleg vannak jó műsorok, de azok is elvesznek a sok telesport, meg politikai közvetítés között.

+ A Dunán a főcímek is nagyon szépek, a Magyar Televízióban viszont nem.

Előzmény: magyarpolgar (20)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.26 0 0 20
a Duna is nagyon jó és tényleg jobb mint az M1
de azért az M1, M2 eddig a Dunához állt közelebb és nem az RTL-hez meg a TV2-höz no mindegy most már csak a Duna lesz nézhető.
Előzmény: zorán (19)
zorán Creative Commons License 2002.07.26 0 0 19
Jó, ha nem nézem az adás politikai színezetét, akkor is szarnak tartom a magyar tévé műsorát. Ilyen, sőt jobb színvonalú műsort pl. a Duna TV sokkal kevesebb pénzből elő tud állítani, és tudtommal még nem élte fel a teljes vagyonát sem.
Előzmény: magyarpolgar (18)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.26 0 0 18
nem balos vagy jobbos.
hanem közszolgálati.

Vegyük már ki a pakliból a híradókat egy kicsit. Úgy vizsgáld.

Előzmény: zorán (16)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.26 0 0 17
a következő a helyzet.

Eddig ugyebár azt mondták a fideszre, hogy lop (mily' jogi kategoria - no és mit? - na mindegy)
Tegyük fel lopott. Persze baromság. Mit lopott mondja már meg valami népszabis Istenadta.
Tételesen.

Ebben az esetben néhány embernek megvolt a biznisze. Node az a néhány ember nem akart és nem csinált disznóólat az országból.

Most mivan? mszpszdsz - lop.
Ráadásul disznóólat csinál az országból. Ez a gond.

Előzmény: magyarpolgar (15)
zorán Creative Commons License 2002.07.26 0 0 16
Az előfizetési díjból szerintem csak a Magyar Televízió, a Duna TV (szerintem sokkal jobb adó, mint a két másik közszolgálati együtt) és a Magyar Rádió kapott, de lehet, hogy rosszul tudom.
Csak az zavar, ha közpénzből balos adót pénzelnek, vagy az is ha jobbost?
Előzmény: magyarpolgar (15)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.26 0 0 15
az rtl-ért eddig is fizettél.

De már nem kell.

A "közszolgálati tv-t" meg a retekklubot kifizeti a költségvetés. Így legalább senki nem szólhat semmit. Gyerekek párttv - de fizetjük !

Hogy rogyna rájuk a a parlament balfele

Előzmény: zorán (14)
zorán Creative Commons License 2002.07.26 0 0 14
Én akkor sem vagyok elájulva egy olyan adótól, ahol még kultúrális műsor címén is politikai propaganda folyik, és a politikától mentes műsoridőben (max 10%) vannak néha igényes műsorok is.

Egyébként az RTL, a TV2 még szarabb, egyiket sem sűrűn nézem, de ezekért legalább eddig sem kellett fizetnem.

Előzmény: magyarpolgar (10)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.26 0 0 12
nem erre gondoltam :)))

filmre... nem agymosásra

A tavasz 17 pillanata meg a 4 páncélos és a kutya (igaz ez lengyel) nagyon jó filmek voltak

Előzmény: ICQ_balos_index (11)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.26 0 0 10
ha időnként átkapcsoltál volna a retekklubról láthattad volna hogy ilyen. -volt. eddig.
Előzmény: zorán (9)
zorán Creative Commons License 2002.07.26 0 0 9
"van kultúra, irodalom, tudomány, jó filmek"

Igazad van, ez közszolgálatiság lenne, de sajnos a magyar tévé már régóta nem ilyen.

Előzmény: magyarpolgar (4)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.26 0 0 8
eddig nem tűntek fel az igénytelenek.

A hiteles tájékoztatásról ne nyissunk vitát mert mindenkinek (rtl,tv2) megvan a maga sara.

De értsd már meg a közszolgálati tv kis részben csk a hírműsorok függvénye.

Pl mostantól lesz-e aranyfüst? vagy mittudom én..

Mellesleg hírműsorokban mindegyik adó közszolgálatiságot vállalt.

Tehát a kertv-k sem voltak azok. De ne erről nyissunk vitát. Hírműsorok kivéve a pakliból.

Én nem akarok szar akciófilmeket nézni. Eddig nem is volt. Meg nem akarok M1 roadshow-t Úlyhelyivel.

stb.

Én nomális tévét akarok amit a fiam is nézhet,.
(az rtl klubtól már eltiltottam az akció-rajzfilmek miatt)

Előzmény: zorán (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!